کانادا

دعوتنامه کانادا

دعوتنامه کانادا

دریافت دعوتنامه کانادا و موفقیت در گرفتن ویزاهای توریستی و اقامتی کانادا فرصت زندگی و تماشای زیبایی های کم نظیر کانادا از سواحل اقیانوسی گرفته تا کوه های راکی، رودهای درازی که به اقیانوس ها منتهی می گردند را مهیا می کند.، در یک دهه اخیر متقاضیان مهاجرت به کانادا و دریافت انواع دعوتنامه کانادا از قبیل دعوتنامه استانی کانادا و دعوتنامه های خویشاوندی کانادا، دعوتنامه والدین کانادا و دعوتنامه خواهر و برادر کانادا رشد چشمگیری داشته است. آبشارها، مناطق سر سبز و جنگلی، زیستگاه های مختلف حیات وحش، دریاچه ها و یخچال های طبیعی، در کنار اقتصاد قدرتمند، فرهنگ غنی و متنوع، شهرهای مدرن، سیستم آموزشی عالی، امنیت و سیستم بهداشت و درمان خوب که منطبق بر استانداردهای جهانی است این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای تفریح، زندگی، کار یا تحصیل بدل کرده است به گونه ای که سالانه افراد بسیاری برای سفر به آن در راستای هدفی که دارند به سفارت و اداره مهاجرت کانادا مراجعه نموده و درخواست دریافت ویزا می کنند.

به همین دلیل اداره مهاجرت برای تسهیل این امر برنامه های سفر و مهاجرتی گوناگونی را تدوین و ارائه کرده تا متقاضیان بر اساس شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب و بر اساس آن موفق به کسب ویزا و سفر به کانادا گردند. در این میان برای برخی از ویزاهای ارائه شده، نیاز است در ابتدا دعوت نامه ای برای متقاضی ارسال شود و پس از آن روند دریافت ویزا انجام گیرد. اما منظور از دعوتنامه کانادا چیست؟ در این مطلب بر آن شدیم تا به طور جامع به معرفی انواع دعوتنامه کانادا بپردازیم و نه تنها به این پرسش جواب داده بلکه به برخی دیگر از سوالات احتمالی نظیر آیا صدور دعوتنامه، اخذ ویزا را به دنبال دارد؟ چه دعوت نامه هایی از سوی سازمان مهاجرت برای متقاضیان سفر به کانادا ارائه شده اند؟ شرایط دریافت دعوتنامه کانادا چیست؟ دعوتنامه والدین کانادا چگونه است؟ آیا دعوتنامه های خواهر و برادر کانادا منجرب به اقامت می شوند؟ آیا خرید دعوتنامه کانادا معتبر است؟ دعوت نامه کانادا چه هزینه ای را برای فرد به دنبال دارد؟ نمونه دعوتنامه کانادا چگونه است و در تنظیم آن به چه مواردی باید توجه شود؟ نیز پاسخ دهیم.

منظور از دعوت نامه کانادا چیست؟

گاهی افراد برای دریافت برخی از انواع ویزاهای ارائه شده از سوی کشور کانادا، به دعوت نامه ای از سوی افراد مقیم در کانادا یا ارگان هایی که در آن کشور ثبت شده اند، بنا بر هدفشان از مسافرت به این کشور، نیاز دارند تا با ارائه آن از سوی فرد یا ارگان به اداره مهاجرت کانادا، ویزای سفر برای فردی که از اتباع خارجی کانادا به حساب می آید صادر گردد.. دعوتنامه کانادا در واقع نامه ای که در آن هدف از سفر، مشخصات و اطلاعات کامل از دعوت کننده و دعوت شونده یا دعوت شوندگان ذکر می شود و به اداره مهاجرت ارائه می گردد. اداره مهاجرت کانادا نیز با بررسی کامل دعوت نامه و در صورت مطابقت داشتن تمامی موارد با شرایط تعیین شده برای هر یک از ویزاها، دعوت نامه را صادر و برای شخص یا اشخاص دعوت شونده ارسال می کند تا آنان نیز برای اخذ ویزا اقدام نمایند.

البته بر اساس آن چه که اداره مهاجرت کانادا بیان نموده است صدور دعوتنامه کانادا، هیچ گونه تضمینی برای اخذ ویزا نخواهد بود و ممکن است پس از بررسی و ارزیابی مدارک دعوت شونده، با درخواست او برای ویزا مخالفت شود.

چه کسانی می توانند برای شما دعوت نامه ارسال کنند؟

یکی از سوالاتی که درباره دعوتنامه کانادا وجود دارد، این است که این دعوت نامه را چه افرادی می توانند برای اتباع خارجی درخواست دهند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با توجه به نوع دعوتنامه درخواستی، اشخاص و ارگان های مختلف مقیم در خاک کانادا قادر خواهند بود برای اشخاصی که شهروند یا مقیم این کشور به شمار نمی روند و برای مقاصد مختلف می خواهند به این کشور سفر نمایند، دعوتنامه ای تنظیم و به سازمان مهاجرت ارائه دهند.

کارفرمایان مقیم در کانادا برای دعوت نامه کاری، بستگان یا دوستان مقیم یا شهروند کانادا برای دعوت نامه خویشاوندی، شرکت های تجاری برای دعوت نامه تجاری، ارگان های برگزار کننده نمایشگاه ها یا کنفرانس ها برای دعوت نامه کنفرانس، دانشگاه یا موسسه آموزشی برای دعوت نامه تحصیلی تنها برخی از افراد و ارگان هایی هستند که می توانند برای متقاضیان دعوتنامه کانادا، دعوت نامه ارسال نمایند.

دعوت نامه ویزای کانادا شامل چه مواردی است؟

دعوتنامه کانادا شامل چه مواردی است و چه اطلاعاتی لازم است در آن ذکر گردند؟ آیا صرفا ارسال یک نامه ساده برای صدور دعوتنامه کانادا کافی است؟

قطعا ارسال یک نامه با متنی ساده که اطلاعات کاملی را در بر ندارد، نمی تواند افسر مربوطه در اداره مهاجرت را برای صادر کردن دعوت نامه متقاعد و راضی کند. در واقع نامه می بایست علاوه بر این که در بر دارنده اطلاعات کامل و درستی از دعوت کننده و دعوت شونده (دعوت شوندگان) باشد، دلیل و هدف سفر صادقانه در آن بیان گردیده و مهر تائید (notary public) بر آن زده شده باشد. در این بخش مواردی را که نیاز است در تنظیم و نگارش دعوتنامه کانادا به آن ها توجه شود، بیان خواهیم کرد.

  • مشخصات کامل و درست شخص دعوت کننده

از موارد مهمی که باید در متن دعوتنامه ذکر شوند، مشخصات کامل شخص دعوت کننده است. از اطلاعات شخصی گرفته تا نوع اقامت فرد در کشور کانادا (اقامت دائم، موقت و یا شهروندی فرد لازم است مشخص شود)، عنوان شغلی، مشخصات اعضای خانواده، تعداد افرادی که با دعوت کننده زندگی می کنند (این مورد برای برخی از دعوت نامه ها الزامی است) نیاز است که در دعوت نامه بیان شوند.

  • مشخصات فرد دعوت شونده (متقاضی دعوتنامه کانادا)

از دیگر موارد مهم و بسیار ضروری برای تنظیم دعوتنامه کانادا ذکر مشخصات کامل فرد دعوت شونده و نوع ارتباط او با شخص مقیم کانادا (دعوت کننده) می باشد چرا که اداره مهاجرت کانادا باید بداند که چه شخصی قرار است وارد این کشور شود.

  • هدف سفر

شخص دعوت کننده لازم است صادقانه هدف از سفر را شرح دهد زیرا در صورتی که افسر پرونده مغایرتی مشاهده نماید دعوتنامه ای صادر نخواهد کرد.

  • اثبات تمکین مالی فرد دعوت کننده

از دیگر مواردی که باید در تنظیم و نگارش دعوت نامه به آن توجه شود، اثبات برخورداری از تمکن مالی توسط فرد دعوت کننده برای تضمین برخی از هزینه های فرد دعوت شده است. در حقیقت فردی که ساکن کانادا می باشد با ضمیمه نمودن مدارکی چون پرینت حساب بانکی، برگه مالیات و مواردی از این دست می تواند صداقت و قانونمند بودن خود را برای اداره مهاجرت به اثبات برساند و باعث اطمینان خاطر افسر پرونده گردد.

مدت زمان سفر و اقامت در کانادا و کپی کارت PR در صورت برخورداری از اقامت دائم نیز لازم است در تنظیم دعوتنامه کانادا بیان شوند.

انواع دعوتنامه کانادا

اداره مهاجرت کانادا همچون برخی از کشورها، برای افرادی که می خواهند از دیگر کشورها برای مقاصد مختلفی چون گردش، دیدار با خویشاوندان، شرکت در کنفرانس، دریافت اقامت دائم، تحصیل و … وارد خاک کانادا شوند، دعوتنامه های مشخص کرده است که بر اساس هدف سفر و در صورت برخورداری از شرایط دریافت آن، به فرد یا افراد درخواست کننده اعطا می گردد. در این بخش به معرفی اجمالی برخی از مهم ترین انواع دعوتنامه هایی که از سوی سازمان مهاجرت کانادا به افراد متقاضی داده می شود، خواهیم پرداخت.

دعوت نامه کاری کانادا

برای اخذ ویزای کاری کانادا و اشتغال در کشور کانادا لازم است فرد دعوت نامه ای از سمت یکی از کارفرمایان کانادایی دریافت کند تا بتواند برای مهاجرت کاری به این کشور سفر نماید. دریافت برخی از دعوتنامه های کاری نیاز به گرفتن LMIA دارد.

همچنین کانادا دارای برنامه های مهاجرتی کاری متنوع می باشد که افرادی که موفق به دریافت دعوتنامه کاری از این طریق می شوند می توانند برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنند. این برنامه های مهاجرتی کاری به برنامه های مهاجرت کانادا کانادا از طریق استانی و فدارل تقسیم می شوند. متقاضیانی که از طریق برنامه های استانی کانادا اقدام می کنند، پس از دریافت دعوتنامه استانی کانادا باید جهت ارائه مدارک به فدرال اقدام کنند.

افرادی که در برنامه های کاری کانادا ، پرونده موفقی داشته باشند به آن ها کارت پی آر کانادا ارائه می گردد. این افراد پس از ۳ سال زندگی و کار در کانادا می توانند جهت دریافت پاسپورت کانادا اقدام کنند.

دعوت نامه تحصیلی کانادا

 شرایط دریافت دعوتنامه کانادا

برای سفر و اقامت موقت در کشور کانادا به قصد تحصیل دعوت نامه همان نامه پذیرش از سوی موسسه آموزشی یا دانشگاه مورد نظر می باشد. در واقع هنگامی که شخص موفق به اخذ پذیرش تحصیلی کانادا از مرکز آموزشی مستقر در کانادا می شود، می تواند با کمک آن برای ویزای تحصیلی اقدام نماید. در حقیقت فرد برای مهاجرت تحصیلی نخست مدارک خود را به دانشگاه یا موسسه آموزشی به همراه هزینه ارزیابی ارسال می کند، مرکز آموزشی نیز آن ها را بررسی کرده و در صورتی که شخص متقاضی واجد شرایط تحصیل در آن موسسه یا دانشگاه باشد برای او نامه پذیرش ارسال می گردد و او به کمک همان نامه می تواند برای دریافت ویزا و سفر درخواست دهد.

البته برای مواردی چون گذراندن دوره کوتاه مدت (کم تر از شش ماه) یادگیری مهارتی خاص در یکی از موسسه های آموزشی یا کالج ها می بایست از سوی کالج و یا آن موسسه دعوت نامه ای برای فرد ارسال گردد.

عضویت در اینستاگرام موسسه مهاجرت یوکن
جهت تماشای ویدئو های مربوط به بررسی شرایط مهاجرت به کانادا در پیج اینستاگرام یوکن، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دعوت نامه خویشاوندی کانادا

 شرایط دریافت دعوتنامه کانادا

همان طور که از نام آن مشخص است، دعوتنامه خویشاوندی کانادا تنها برای خویشاوندان فردی که در در کانادا اقامت (موقت یا دائم) دارد یا جزو شهروندان آن به شمار می رود، از سوی آن شخص که می بایست به سن قانونی (۱۸ سال) رسیده باشد، ارسال می گردد. دعوتنامه کانادا برای والدین جهت اخذ سوپر ویزای کانادا و یا ویزای مولتی کانادا ، دعوتنامه کانادا برای خواهر و برادر جهت دریافت ویزای توریستی کانادا از جمله دعوتنامه های خویشاوندی کانادا است. این نوع دعوتنامه کانادا جزو معتبرترین دعوتنامه های صادر شده از سوی اداره مهاجرت است چون که توسط فردی خاص که مقیم کانادا به شمار می رود، برای آن اقدام می شود. این نوع دعوت نامه عموما برای والدین، خواهر یا برادر، پدربزرگ یا مادر بزرگ، دایی و خاله، عمه و عمو می تواند صادر گردد.

ارائه مدارکی از سوی دعوت کننده مبنی بر توانایی مالی فرد دعوت کننده برای تحت پوشش قرار دادن هزینه های دعوت شده یا دعوت شدگان به تسریع در روند اخذ دعوتنامه کانادا کمک می کند.

دعوت نامه ای مشابه با دعوتنامه خویشاوندی برای دوستان صمیمی و آشنایان وجود دارد که فرد دعوت کننده می تواند به وسیله آن برای دعوت از دوستان و آشنایان برای سفر به کانادا اقدام کند.

دعوت نامه توریستی

 شرایط دریافت دعوتنامه کانادا

از انواع محبوب دعوتنامه کانادا، دعوت نامه توریستی کانادا ، دعوتنامه ویزای مولتی کانادا است. این دعوتنامه عموما به اشخاصی داده می شود که به عنوان توریست قصد سفر به کانادا و لذت بردن از جاذبه های گردشگری فراوان آن را دارند. این دعوتنامه عموما توسط آژانس های مسافرتی و توریستی داخل کانادا، برای افرادی که به صورت گروهی و با شرکت در تورهای مسافرتی بخواهند از کشور بسیار زیبای کانادا دیدن نمایند، صادر می شود.

نکته قابل توجه این که این نوع دعوتنامه برای اخذ ویزای توریستی عموما ترتیب اثر داده نمی شود چرا که دعوتنامه توریستی به شکل گروهی صادر گردیده و آژانس مسافرتی یا مرکز خدمات توریستی ضمانت هیچ یک از افراد را عهده دار نمی گردد.

دعوت نامه تجاری

دعوت نامه تجاری یکی دیگر از انواع دعوتنامه کانادا می باشد که افراد برای سفر به کانادا به قصد تجارت از آن بهره می برند. در واقع اشخاصی که دارای فعالیت تجاری مشخص و قانونی هستند می توانند از سوی یکی از شرکت های تجاری فعال در خاک کانادا، دعوتنامه تجاری دریافت نماید. البته با توجه به کم بودن ارتباط تجاری بین دو کشور ایران و کانادا این نوع دعوتنامه کم تر مورد تقاضا بوده و برای ایرانیان نسبت به دیگر کشورها کمتر صادر می گردد.

دعوت نامه کنفرانس یا نمایشگاهی

از دیگر انواع دعوتنامه کانادا می توان به دعوت نامه کنفرانس یا نمایشگاه اشاره کرد. در واقع شخص برای اخذ ویزای سفر و بازدید از کشور کانادا و شرکت در کنفرانس یا نمایشگاه لازم است از سوی همان ارگانی که عهده دار برگزاری نمایشگاه یا کنفرانس است دعوت نامه ای دریافت نماید و با کمک همان دعوت نامه برای دریافت ویزای سفر به کانادا درخواست دهد.

البته شخص لازم است به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشد که دریافت این نوع دعوت نامه تنها در صورتی امکان پذیر است که شغل و تحصیلات او مرتبط با مبحث کنفرانس یا نمایشگاه باشد زیرا در غیر این صورت احتمال دریافت دعوت نامه و اخذ ویزا بسیار کم خواهد بود.

شرایط دعوتنامه کانادا

اگر چه شرایط دریافت دعوتنامه کانادا برای هر یک از دعوتنامه ها متفاوت می باشد اما برای اخذ تمامی آن ها یک سری شرایط بیان شده است که در صورت پایبندی به آن ها می توان به راحتی دعوتنامه کانادا را دریافت کرد. در ادامه به بیان شرایط دریافت دعوتنامه کانادا خواهیم پرداخت.

  • دعوتنامه شخصی

ارسال دعوتنامه از سوی فردی که از اقامت دائم یا موقت کانادا برخوردار می باشد یا شهروند این کشور به شمار می رود را می توان از مهم ترین شرایط دریافت دعوتنامه کانادا دانست زیرا برای اداره مهاجرت این کشور بسیار حائز اهمیت است که یک شخص نه ارگان یا سازمان خاص به عنوان دعوت کننده برای ارسال دعوتنامه کانادا به دعوت شونده ای در کشوری دیگر اقدام نماید.

  • ارائه مدارک و مستندات کاری و مالی

از دیگر مواردی که به تسریع صدور دعوتنامه کانادا کمک بسیاری خواهد کرد، ارائه مدارک و مستندات کاری و مالی (برگه مالیات، پرینت حساب بانکی و …) از سوی دعوت کننده به همراه دعوتنامه به اداره مهاجرت کانادا می باشد. در حقیقت ضمیمه کردن این مدارک نشان دهنده ی قانونمند بودن فرد مقیم در کانادا است و این امر برای سازمان مهاجرت و افسر مربوطه مهم خواهد بود.

  • ثبت رسمی دعوتنامه کانادا

از دیگر شرایط دریافت دعوتنامه کانادا به ویژه برای دعوتنامه خویشاوندی (فامیلی)، ثبت رسمی دعوتنامه در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور کانادا و زدن مهر تائید (notary public) بر روی آن است. این عمل باعث می شود تا افسر مربوطه از درستی و صحت مشخصات دعوت کننده مقیم در کانادا که در دعوتنامه درج شده اند، اطمینان حاصل نماید.

  • صداقت و راستی!

از مهم ترین شرایط دریافت دعوتنامه کانادا داشتن صداقت و راستی در نوشتن متن و اطلاعات شخصی دعوت کننده و دعوت شونده است، چرا که وجود ابهام در متن دعوت نامه که باعث شک افسر مربوطه گردد ممکن است به رد درخواست دعوتنامه کانادا منتهی شود.

  • تاکید بر مسئولیت پذیری

از دیگر مواردی که توجه به آن می تواند در اخذ دعوتنامه کانادا از سوی سازمان مهاجرت کمک نماید تاکید بر مسئولیت پذیری فرد دعوت کننده است. در حقیقت میزبان ساکن در کشور کانادا بهتر است در بخشی از متن دعوتنامه به پذیرفتن مسئولیت دعوت شده یا دعوت شدگان اشاره و مواردی چون محل سکونت یا هزینه آنان را تضمین نماید. البته لازم است گفته شود که فرد دعوت شده خود مسئولیت قانونی خویش را بر عهده دارد و خطا یا اشتباه شخص دعوت شده هیچ گاه متوجه فرد دعوت کننده نخواهد شد.

عضویت در یوتیوب موسسه مهاجرت یوکن
جهت تماشای ویدئو های مربوط به بررسی شرایط مهاجرت به کانادا در کانال یوتیوب یوکن، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مدت اعتبار دعوتنامه کانادا

 شرایط دریافت دعوتنامه کانادا

هر یک از دعوتنامه های ارسال شده از سوی اداره مهاجرت کانادا بدون استثناء دارای مدت اعتباری است که فرد متقاضی دریافت دعوتنامه کانادا تنها در آن مدت تعیین شده می تواند در خاک کشور کانادا سکونت داشته باشد و پس از اتمام زمان مشخص می بایست به کشور خود بازگردد. این مدت اعتبار در واقع همان تاریخ مشخص شده در نامه تقاضای دعوتنامه کانادا از سوی دعوت کننده است که می تواند دارای اعتبار چند روزه یا چندین ماهه باشد.

هزینه دعوتنامه کانادا

یکی از سوالاتی که توسط متقاضیان دریافت دعوتنامه کانادا به وفور پرسیده می شود این است که آیا برای دریافت دعوتنامه لازم است هزینه ای پرداخت شود یا نه؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بر اساس نوع دعوتنامه، ممکن است هزینه ای برای دریافت آن در نظر گرفته شود و یا دعوت نامه به صورت رایگان ارسال گردد. اصولا دعوتنامه هایی که از طرف دوست، آشنا، فامیل و بستگان درجه یک ساکن در کانادا برای فرد ارسال می شوند رایگان بوده و هزینه ای به آن ها تعلق نخواهد گرفت اما برای دریافت انواع دیگر دعوتنامه کانادا همچون دعوتنامه تحصیلی و دعوتنامه کنفرانس (یا نمایشگاهی) لازم است هزینه ای چند صد دلاری پرداخت شود.

در حقیقت شخصی که می خواهد برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا درخواست دهد، می بایست در ابتدا برای دریافت دعوت نامه تحصیلی که همان پذیرش تحصیلی از دانشگاه یا موسسه آموزشی مورد نظر است، اقدام کند. اقدام برای اخذ این دعوتنامه هزینه یکصد تا دویست دلاری را برای فرد در بر خواهد داشت چرا که برای دریافت آن، پرونده تحصیلی شخص مورد بررسی قرار خواهد گرفت و برای این ارزیابی باید هزینه ای پرداخت شود.

همچنین هزینه ای که برای دریافت دعوتنامه کنفرانسی پرداخت می شود برای کنفرانس ها و نمایشگاه های مختلف متفاوت است زیرا کاملا به ارگان برپا کننده کنفرانس یا نمایشگاه بستگی دارد.

برای دعوت نامه کاری نیز بیان شده به دریافت دعوت نامه هزینه ای تعلق نمی گیرد اما فرد متقاضی برای مراحل مختلف پروسه اخذ ویزای کاری لازم است مبالغی را پرداخت کند.

در اینجا باید بر این نکته تایید کرد که منظور از هزینه دعوتنامه، خرید دعوتنامه کانادا نیست. اصولا”دعوتنامه کانادا فروش نیست. هزینه هایی که در این قسمت به آن پرداخته شده ، هزینه ای اداری دریافت برخی از دعوتنامه ها است. که این هزینه ها معمولا” در وب سایت رسمی این سازمان ها درج شده است.

خدمات دریافت دعوتنامه کانادا موسسه مهاجرتی یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن کانادا به شماره ۲۲۷۴۳۸۸۷۸۶ تحت عنوان UCAN IMMIGRATION SERVICES در کانادا به ثبت رسیده است. خانم نازنین بیتازیان، فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا، عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا با شماره عضویت R531751، به عنوان مشاور این مجموعه فعالیت می کند.

موسسه مهاجرت یوکن کانادا با سال ها تجربه در خصوص انواع دعوتنامه کانادا، دعوتنامه کانادا برای والدین ، ویزای کاری، مهاجرتی و ویزای تحصیلی کانادا، ویزای سرمایه گذاری کانادا، ویزای استارتاپ کانادا، ویزای هنرمندان کانادا، انجام پرونده های ویزای سرمایه گذاری، جاب آفر کانادا، خدمات دریافت پاسپورت کانادا، ویزای توریستی و کارت پی آر کاناداPR ، آماده ارائه خدمات مشاوره و ارزیابی پرونده های مهاجرتی و اقامتی می باشد. متقاضیان می توانند جهت آگاهی از شرایط خود برای برنامه های مهاجرتی و ویزاهای کانادا، با مشاور این مجموعه مشاوره آنلاین داشته باشند.

مشاوره با مشاور رسمی مهاجرت
مشاور  موسسه یوکن در کانادا آماده ارائه مشاوره آنلاین در خصوص اخذ انواع ویزاهای کانادا دارد. در صورت تمایل جهت مشاوره و ارزیابی شرایط خود با  مشاور  رسمی مهاجرت، خانم نازنین بیتاژیان، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

انواع دعوتنامه کانادا چیست؟

انواع دعوتنامه کانادا شامل: دعوتنامه استانی کانادا، دعوتنامه کانادا برای والدین، دعتونامه کانادا برای خواهر و برادر، دعوتنامه کاری کانادا، دعوتنامه توریستی کانادا، دعوتنامه تجاری کانادا، دعوتنامه خویشاوندی کانادا می باشد

دعوتنامه استانی کانادا چیست؟

دعوتنامه استانی کانادا به افرادی که برای برنامه های اقامتی کانادا اقدام کرده اند، در صورتی که حداقل امتیاز لازم جهت این برنامه ها را داشته باشند، ارائه می گردد.

آیا خرید دعوتنامه کانادا معتبر است ؟

خیر، آفیسر های مهاجرتی در بررسی دعوتنامه های کانادا، دقت بالایی دارند و ارائه دعوتنامه های نا معتبر و فیک منجر به ریجکت پرونده متقاضی می شود.

هزینه دعوتنامه کانادا چقدر است ؟

دعوتنامه کانادا با توجه به نوع آن ممکن است هزینه متفاوتی داشته باشد. منظور از هزینه دعوتنامه کانادا، خرید دعوتنامه کانادا نیست، بلکه هزینه های دولتی که برخی از این دعوتنامه ها دارند تست. مثلا” برای شرکت در برخی از کنفرانس ها، هزینه های اداری با توجه به نوع ارگان و سازمان برگزار کننده مشخص شده، که جهت دریافت دعوت نامه باید پرداخت نمود.

شرایط دریافت دعوتنامه کانادا چیست؟

شرایط دریافت دعوتنامه کانادا با توجه به هدف از سفر به این کشور متفاوت هستو مثلا” فردی که خواهر و یا برادر وی در کانادا زندگی می کند، می توانند از وی وعوتنامه ای در خصوص دیدار با او دریافت کند. و یا فردی که جهت شرکت در سمیناری در کانادا می خواد اقدام کند، باید از سازمان برگزار کننده سمینار دعوتنامه ای مبنی بر شرکت وی در این سمینار دریافت نمایدو لازم به ذکر است دریافت دعوتنامه به معنی تضمین در دریافت ویزا نمی باشد.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

ویزای ورزشکاران کانادا
ویزای ورزشکاران کانادا
توصیه نامه تحصیلی کانادا چیست و چه تاثیری در اپلای دارد؟
توصیه نامه تحصیلی کانادا چیست و چه تاثیری در اپلای دارد؟