ویزای کانادا

ویزای کار کانادا

انواع ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار

ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار یکی از درخواست های متقاضیان اقامت کانادا می باشد. با توجه به اینکه این کشور جزو هفت کشور بزرگ اقتصادی بوده و اقتصاد این کشور همواره با رشد همراه بوده ، موقعیت ها و فرصت های شغلی فراوانی در این کشور وجود دارد . از آنجایی که کار در کانادا نیاز به اخذ مجوز کار دارد ، متقاضیان کار در کانادا در صورت داشتن شرایط یکی از انواع ویزای کار، می توانند در این خصوص اقدام نمایند . متقاضیانی اخذ ویزای کار کانادا همواره سوال های مشترکی را در این خصوص دارند. این سوال های عبارتند از: چگونه ویزای کار کانادا بگیریم؟ ویزای کار کانادا چند ساله است؟ شرایط ویزای کار کانادا چیست؟ مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا چیست ؟ هزینه ویزای کار کانادا چقدر است؟ شرایط سنی ویزای کار کانادا چگونه است؟ محاسبه امتیازبندی ویزای کار کانادا چگونه است؟ مشاغل مورد نیاز کانادا در سال ۲۰۲۰ چیست؟ مدت زمان صدور ویزای کاری کانادا چقدر است؟ در ادامه به بررسی هر یک از سوال های فوق می پردازیم.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار
———————————————-
Get a work permit

انواع ویزای کار کانادا

هر فردی که مقیم و یا شهروند کانادا نمی باشد و جهت کار در کانادا می بایست جهت اخذ ویزای کار کانادا اقدام نماید . شرایط سنی ویزای کار ، مدارک مورد نیاز و هزینه آن با توجه به نوع ویزای کار متفاوت می باشد . متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار می بایست با توجه به شرایط خود یکی از راه های زیر را برای اخذ مجوز کار در کانادا انتخاب نمایند .

ویزا و مجوز کار بر اساس تاییدیه وزارت کار

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار در این روش می بایست از یک کارفرما در کانادا جاب آفر ( پیشنهاد کاری ) داشته باشند تا بتوانند جهت اخذ ویزای کار موقت از سازمان اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا ESDC اقدام نمایند .

کارفرما در این روش می بایست جهت اخذ کد LMIA از سازمان ESDC اقدام نماید . در این حالت کارفرما در صورتی موفق به دریافت این گواهی می گردد که ثابت نماید برای آن شغل و تخصص هیچ شهروند و یا مقیم دائمی در کانادا وجود ندارد .

ویزای کار کانادا بدون نیاز به تاییدیه وزارت کار

در برخی موارد خاص ممکن است ویزای کار بدون نیاز به گواهی LMIA صادر گردد . در این خصوص مسئولین ویزای کانادا در ارزیابی صدور و یا عدم صدور ویزای کار بدون مجوز LMIA دارای اختیار هستند.

در این روش فوایدی که فرد خارجی برای کانادا می تواند داشته باشد می بایست قابل توجه و شاخص باشد . در این خصوص ماموران از اظهارات متخصصان قابل اعتماد و برجسته در حوزه کاری فرد متقاضی در کانادا استفاده می نمایند . در این زمینه سوابق کاری فرد متقاضی می تواند شاخص خوبی برای موفقیت پرونده ویزای او باشد .

ارزیابی شرایط متقاضی ویزای کار بر اساس منافع اجتماعی یا فرهنگی

 • داشتن سابقه تحصیلی عالی که نشان دهنده دانش و مهارت فرد در حوزه تخصصی خود می باشد .
 • داشتن جوایزهای بین المللی و یا حق ثبت اختراع
 • مدارکی از سابقه کاری فرد از کارفرمای قبلی و یا فعلی که نشان دهنده تجربه بالای فرد متقاضی در مهارت شغلی خود برای حداقل ۱۰ سال می باشد .
 • مدارک عضویت در سازمان هایی که افراد برای عضویت در آن ها باید دارای مزیت و برتری های خاص باشد .
 • نقش پیشرو فرد متقاضی در یک سازمان با شهرت قابل توجه
 • مدارکی از دستاوردهای علمی و تحقیقی در رشته تحصیلی
 • ارائه مدارک و مستند اتی که مبنی بر به رسمیت شناختن موفقیت و دستاوردهای مهم فرد متقاضی توسط سازمان های دولتی یا انجمن های حرفه ای و تجاری

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار بوسیله انتقال درون شرکتی

در این روش کسب و کار های بین المللی که دارای یک شرکت مادر ، شعب و شرکتهای فرعی با وابسته در کانادا می باشد ، می توانند جهت کارمندان کلیدی خود در خارج از کانادا درخواست ویزای کار نمایند . در این روش متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ویزا کار نیاز به داشتن کد LMIA ندارند .کارکنان انتقالی می بایست حداقل یک سال سابقه کار تمام وقت در شرکت خارجی را داشته باشند و برای موقعیت شغلی همانند کاری که در آنجا انجام می دادند ، به شرکت وابسته در کانادا انتقال یابند .

شغل پیشنهادی می بایست در کانادا در یکی از سه طبقه بندی زیر باشد :

 • اجرایی: نیروی کاری که به طور عمده مدیریت شرکت یا بخش عمده ای از آن را به عهده داشته باشد.
 • مدیریت ارشد: نیروی کاری که همه یا بخشی از شرکت را مدیریت کرده و بر کار سایر مدیران و کارمندان متخصص نظارت و کنترل دارد.
 • دانش تخصصی: نیروی کاری که دانش تخصصی در مورد محصولات یا خدمات شرکت یا سطح بالایی از تخصص در حوزه فرآیندها ی سازمان داشته باشد.

ویزای کار پس از تحصیل در کانادا

مطابق قوانین کانادا تمامی دانشجویان بین المللی که در موسسات آموزشی تحصیل کرده اند که شرایط اخذ ویزای کار پس از تحصیل را دارند می توانند در این خصوص اقدام نمایند . مدت زمان ویزای کار کانادا در این حالت معادل طول دوره تحصیلی و حداکثر ۳ سال می باشد . این افراد می توانند با تجربه کار یکسال در کانادا از طریق برنامه هایی از قبیل برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی CEC جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

ویزای کار همسر دانشجو

متقاضیان متاهلی که شرایط ویزای تحصیلی کانادا را داشته و جهت ادامه تحصیل در کانادا اقدام می نمایند ، می توانند جهت همسر خود بصورت همزمان در خواست ویزای کار نمایند .مدت زمان مورد نیاز جهت اخذ ویزا در این روش در کمتر از ۴ ماه امکانپذیر می باشد . در این حالت همسر دانشجو به اندازه طول دوره تحصیلی دانشجو مجوز کار در کانادا را خواهد داشت . همچنین پس از اتمام دوره تحصیلی دانشجو و اقدام برای ویزای کار پس از تحصیل ، ویزای کار همسر او نیز مجددا” تمدید می گردد .

در این روش همسر دانشجو که با ویزای کار وارد کانادا شده است نیزمی تواند یکسال پس از کار در کانادا جهت اخذ اقامت از طریق برنامه تجربه کانادایی CEC ، برای خود و همسر دانشجوی خود درخواست اقامت نماید .

شرایط اخذ ویزای کار کانادا

علاوه بر شرایط اخذ ویزای کار کانادا که در بالا به آن اشاره شد، راه های دیگری نیز جهت گرفتن ویزای کار کانادا وجود دارد. افرادی که تمایل به مهاجرت به کانادا از طریق کار دارند، می توانند با توجه به تخصص و مهارت خود برای یکی از برنامه های ویزای کار تنظیم شده در کانادا اقدام کنند. اکثر ایالت های کانادا با توجه به نیاز های منطقه ای خود دارای ویزاهای مختلفی جهت کار و زندگی در کانادا هستند. هر یک از این ویزاها دارای شرایط خاص خود می باشد. امتیازبندی ویزای کار کانادا و مدت زمان صدور ویزای کار کانادا، در هر یک از این برنامه ها متفاوت می باشد. برخی از ویزاهای کاری کانادا نیاز به جاب آفر دارند و برخی از آنها نیز بدون نیاز به پیشنهاد کار هستند. دو نمونه از محبوت ترین ویزاهای کاری کانادا که نیاز به جاب آفر ندارن به شرح زیر هستند.

شرایط گرفتن ویزای کار کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال

گرفتن ویزای کاری از طریق اسکیل ورکر فدرال یکی از برنامه های محبوب مهاجران می باشد. سریع ترین راه اخذ ویزای کار کانادا از این طریق امکان پذیر است. مدت زمان صدور ویزای کاری کانادا از طریق این برنامه، کمتر از یکسال انجام می گردد. گرفتن این ویزای کار کانادا بدون نیاز به جاب آفر می باشد. افرادی که شرایط اخذ ویزای کار را از طریق اسکیل ورکر فدرال داشته باشند و موفق به دریافت ویزا شوند پس از ورود می توانند جهت اخذ اقامت دائم PR اقدام نمایند. شرایط عمومی این برنامه مهاجرتی به شرح زیر است.

 • سن : حداکثر ۳۳ سال
 • تحصیلات: حداقل فوق لیسانس
 • سابقه کاری: حداقل ۳ سال
 • مدرک زبان: شنیداری: نمره ۸، گفتاری:نمره ۷، نوشتاری:نمره۷، خواندن:نمره۷

افراد متاهلی که قصد گرفتن ویزای کاری از این طریق را دارند، همسر آنها نیز باید شرایط زیر را داشته باشد.

 • مدرک تحصیلی : حداقل لیسانس
 • مدرک زبان: شنیداری: نمره ۵، گفتاری:نمره۵، نوشتاری:نمره۵، خواندن:نمره۴

افرادی که از طریق این نوع ویزا وارد کانادا می شوند پس از ۳ سال کار و زندگی در کانادا می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا اقدام کنند. هزینه اخذ ویزای کاری کانادا از طریق فدرال به شرح زیر می باشد.

هزینه ویزای کار کانادا از طریق اسکیل ورکر فدرال ۲۰۲۰هزینه به دلار کانادا
هزینه ویزای کار برای نفر اصلی پرونده۱۳۲۵ دلار کانادا
هزینه ویزای همراه ( همسر متقاضی اصلی۱۳۲۵ دلار کاناد
هزینه ویزای فرزند ( به ازای هر فرزند)۲۲۵ دلار

شرایط اخذ ویزای کار کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر استانی ساسکاچوان

اخذ ویزای کاری کانادا از طریق اسکیل ورکر ساسکاچوان نیز بدون نیاز به جاب آفر امکان پذیر است. مدت زمان صدور ویزای کار کانادا از طریق ساسکاچوان تقریبا” دو سال می باشد. شرایط سنی ویزای کار کانادا از طریق ساسکاچوان، از ۱۸ تا ۵۰ سالگی می باشد، ولی با توجه به رقابتی بودن این ویزا، افرادی که در محدوده سنی ۲۲ تا ۳۴ سالگی می باشند، بیشترین امتیاز را کسب خواهند کرد. متقاضیان این ویزای کاری باید با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۲۰ در ایالت ساسکاچوان و با در نظر گرفتن دیگر شرایط مورد نیاز اقدام کنند. به طور کلی حداقل شرایط اخذ ویزای کار کانادا از طریق ساسکاچوان به شرح زیر می باشد.

 • سن : حداکثر ۳۴ سال
 • تحصیلات: حداقل فوق لیسانس
 • سابقه کاری: حداقل ۱۰ سال ( مرتبط با رشته تحصیلی )
 • مدرک زبان: شنیداری: نمره ۷٫۵، گفتاری:نمره ۶٫۵، نوشتاری:نمره ۶٫۵، خواندن:نمره ۶٫۶

افرادی که از این طریق برای دریافت ویزای کاری کانادا اقدام می کنند، پس از ورود به کانادا موفق به دریافت اقامت دائم PR می شوند. این افراد پس از ۳ سال زندگی و کار در کانادا، تابعیت و پاسپورت کانادا را دریافت می کنند.

هزینه ویزای کاری کانادا از طریق برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان، ۳۵۰ دلار می باشد.

هزینه ویزای کار کانادا

هزینه ویزای کار کانادا با توجه به نوع برنامه انتخابی و با توجه به ایالت مربوطه متفاوت می باشد. متقاضیان باید با توجه به شرایط خود مناسب ترین ویزای کاری را انتخاب نمایند. هزینه ویزای کار کانادا در ایالت های مختلف به شرح زیر می باشد.

نام ایالتهزینه ویزای کار کانادا از روش های اسکیل ورکر
Quebec798 دلار
Saskatchewan350 دلار
British Columbia700 دلار
Ontario1500 تا ۲۰۰۰ دلار
Nova Scotiaبدون نیاز به اپلیکیشن فی
Alberta بدون نیاز به اپلیکیشن فی
New Brunswick250 دلار
Manitoba500 دلار
Prince Edward300 دلار
Newfoundland & Labrador250 دلار

هزینه های فوق، هزینه های ایالتی ویزای کار کانادا می باشد. همه افرادی که برای این ویزاهای کاری اقدام می کنند باید هزینه مربوط به فردال را نیز جداگانه پرداخت نمایند. هزینه فدرال برای هر نفر ۱۳۲۵ دلار و برای فرزندان ۲۲۵ دلار کانادا می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا

مدارک مورد نیاز ویزای کار کانادا با توجه به نوع ویزا و برنامه انتخابی متفاوت می باشد. مدارک عمومی ویزای کاری به شرح زیر می باشد.

 • پاسپورت متقاضی و اعضاء خانواده با تاریخ معتبر
 • نامه سابقه کار بهمراه ترجمه رسمی
 • گواهی پزشکی ( مدیکال چک)
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • اصل و ترجمه کلیه اسناد ملکی
 • تکمیل فرم های مربوط به ویزا
 • تمکن مالی بانکی متناسب با نوع ویزا برنامه انتخابی
 • ارائه مدرک زبان
 • تاییدیه جاب آفر LMIA (در صورت نیاز)
بررسی روش های مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و کار
جهت آشنایی با شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و حرفه، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

امتیاز بندی ویزای کار کانادا

امتیاز بندی ویزای کار کانادا بر پایه فاکتور هایی از قبیل: سن، تحصیلات، سابقه کار، مدرک آیلتس و فاکتورهای انطباق پذیری تنظیم شده است. شرایط محاسبه امتیاز بندی ویزای کار کانادا در ایالت های مختلف، متغیر می باشد. امتیازبندی ویزای کاری کانادا در برنامه فدرال و سیستم اکسپرس اینتری به شرح زیر می باشد.

نحوه محاسبه امتیاز ویزای کار کانادا (اکسپرس اینتری فدرال)

امتیاز مدرک زبان در ویزای کار کانادا

زبان رسمی کانادا، انگلیسی و فرانسه می باشد. متقاضیان می توانند در صورتی که به هر دوزبان آشنا هستند یکی از آن ها را به عنوان زبان اول انتخاب نموده و حداکثر ۲۴ کسب نمایند.

کسب امتیاز از زبان دوم

در صورتی که افراد؛ در هر دو زبان انگلیسی و فرانسه مهارت داشته باشند، می توانند از مهارت زبان دوم نیز حداکثر ۴ امتیاز کسب نمود.

امتیاز تحصیلات در امتیازبندی ویزای کار در جدول اکسپرس اینتری

متقاضیان ویزای کاری اکسپرس اینتری، جهت کسب امتیاز از مدرک تحصیل خود، باید مدرک تحصیلی خود را از طریق سازمان WES ارزیابی کنند. حداکثرکسب امتیازاز مدرک تحصیلی ۲۵ امتیاز برای مقطع دکتری می باشد.

ویزای کار کانادا و امتیازبندی سابقه کار

متقاضیان در جدول امتیاز بندی ویزای کار کانادا، با توجه به میزان سابقه کار خود می توانند امتیاز کسب نمایند. حداکثر امتیاز برای سابقه کار ۱۵ و برای تجربه کاری ۶ سال و به بالا می باشد.سابقه کار متقاضی باید در لیست طبقه بندی مشاغل کانادا در یکی از ناک های شغلی NOC 0,A,B باشد.

شرایط سنی ویزای کار کانادا

متقاضیان ویزای کاری کانادا با توجه به شرایط سنی خود یمی توانند امتیاز کسب کنند. حداکثر امتیاز سن ۱۲ و برای سنین ۱۸ تا ۳ سال می باشد.

ویزای کاری کانادا وامتیاز جاب آفر

افرادی که دارای جاب آفر باشند می توانند از این قسمت امتیاز کسب نمایند. داشتن پیشنهاد کاری از کانادا ۱۰ امتیاز در این جدول امتیاز بندی دارد.

امتیاز فاکتورهای انطباق پذیری

متقاضیان می توانند از طریق همسر و یا خودشان از فاکتورهای انطباق پذیری نیز حداکثر ۱۰ امتیاز کسب نمایند . مدرک تحصیلی همسر، مدرک زبان همسر و همچنین داشتن خویشاوندان درجه یک در کانادا از فاکتورهای انطباق پذیری می باشد.

محاسبه امتیاز ویزای کاری کانادا
جهت اطلاع از جزئیات امتیاز بندی ویزای کاری کانادا و محاسبه امتیاز خود، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ویزای کاری کانادا و مشاغل مورد نیاز

اداره مهاجرت فدرال، با توجه به لیست طبقه بندی مشاغل کانادا، تخصص های مورد نیاز این کشور را از طریق جدول امتیاز بندی اکسپرس اینتری انتخاب می کند. استاندارد طبقه بندی مشاغل در کانادا به شکل زیرمی باشد.

این فهرست که به نام لیست ناک شغلی معروف است، دارای پنج سطح ۰ و A ، B ، C ، D است. این طبقه بندی بر اساس مهارت لازم در هر شغل تعیین می‌شود.

ناک شغلی ۰: این دسته مربوط به مشاغل مدیریتی مثل مدیر رستوران، مدیر معدن یا حتی کاپیتان‌های کشتی‌های ماهیگیری و غیره، جزو این دسته قرار دارند.

ناک شغلی A: این دسته شامل شغل‌هایی می‌شود که نیاز به مدرک دانشگاهی دارد مثل پزشکی، مهندسی، معماری و غیره

ناک شغلی B: در صورتی که قصد دارید سرآشپز یک رستوران شوید یا در زمینه لوله کشی فعالیت کنید، شغل شما در این سطح است. این سطح، شغل‌هایی را شامل می‌شود که اغلب تخصصی هستند و نیاز به مدرک دیپلم یا کارآموزی در این زمینه دارند مثل برق‌کشی.

ناک شغلی C: در این دسته مشاغلی قرار می‌گیرد که نیاز به مدرک دبیرستانی دارند یا آموزش مخصوصی را در زمینه خاصی مثل رانندگی ماشین‌های سنگین، قصابی یا مشاغلی از این دست گذراندند.

ناک شغلی D: این نوع متعلق به شغل‌هایی است که نیاز به آموزش لازم دارند و اغلب زحمت زیادی دارند. مثل کارگران نظافتی یا گارسون وغیره

بر اساس استاندرد طبقه بندی فوق، ناک های شغلی ۰ ،A  و B را در سطح مشاغل حرفه‌ای و تخصصی دسته‌بندی کرده است.

اداره مهاجرت ایالت های مختلف کانادا نیز با هماهنگی و تایید اداره مهاجرت فدرال در طول سال مشاغل مورد نیاز منطقه خود را ارزیابی و منتشر می کند. هر ایالت با توجه به نیازهای خود لیست حرفه های مورد نیاز خود بصورت جداگانه منتشر می کند.

هزینه زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا یکی از فاکتورهایی است که متقاضیان کار و زندگی در کانادا قبل از اقدام و روود به این کشور باید از آن آگاه داشته باشند. آگاهی از هزینه های زندگی می تواند کمک شایانی به مدیریت و کنترل هزینه های در بدو ورود نماید. هزینه زندگی در کانادا با توجه به الگوی زندگی افراد، شهر محل زندگی افراد متغیر باشد.

شرح هزینه ها ( برای مدت یک ماه )هزینه به دلار کانادا
هزینه اجاره مسکن در کانادا۹۰۰ دلار
هزینه خوراک ماهانه برای یک نفر(گوشت، مرغ، پنیر، نان و غیره) ماهانه۲۰۰ دلار
هزینه میوه و سبزیجات ماهانه ۶۰ دلار
هزینه ایاب و ذهاب حمل و نقل عمومی ۸۰ دلار
هزینه استفاده از اماکن تفریحی ، فرهنگی ، ورزشی۸۰ دلار
هزینه استفاده از کافی شاپ و رستوران۷۰ دلار
جمع کل هزینه ها۱۳۹۰ دلار

هزینه های فوق، حداقل هزینه ای زندگی در کانادا برای یک نفر می باشد. این هزینه ها با توجه به نوع مسکن، خرید لباس، پوشاک، هزینه های استفاده از خدمات بهداشتی درمانی و غیره می تواند متغیر باشد.

میزان حقوق و دستمزد ماهیانه کار در کانادا

آگاهی از میزان حقوق ودرآمد ماهانه در کانادا می تواند نقش مهمی جهت تصمیم گیری برای اخذ ویزای کاری کانادا داشته باشد. بر اساس آخرین آمار بدست آمده از سال ۲۰۲۰، میانگین درآمد سالیانه در کانادا ۷۱٫۷۰۰ دلار کانادا است. مقدار حقوق کاری کانادا با توجه به تخصص، مهارت و سابقه کاری افراد می تواند متفاوت باشد. پایین ترین سطح حقوق ماهیانه کار در کانادا در حدود ۱۹۰۰ دلار کانادا جهت کارهای عمومی و بدون نیاز به تخصص است.

ویزای کار کانادا و نرخ بیکاری در کانادا

یکی از فاکتورهای مهم جهت تصمیم گیری برای گرفتن ویزای کاری، آگاهی از نرخ بیکاری کانادا است. نرخ بی کاری در کانادا مطابق آخرین آمار ارائه شده کمتر از ۵ درصد بوده است.  موقعیت جغرافیایی کانادا، هم مرز بودن با کشور آمریکا، وجود شعبه های مختلف شرکت های بین المللی در کانادا و گسترش کسب و کارهای جدید در این کشور باعث بوجود آمدن فرصت های شغلی جدید شده است و این امر درکاهش نرخ بیکاری همواره نقش بسزایی داشته است.

ویزای کاری و دریافت تابعیت و پاسپورت کانادا

کانادا کشوری مهاجر پذیر است و برنامه های متنوعی جهت ارائه اقامت و تابعیت دارد. متقاضیان ویزای کاری با توجه به نوع ویزای دریافتی می توانند جهت اخذ تابعیت و پاسپورت کانادایی اقدام کنند. افرادی که از طریق ویزای کاری پس از تحصیل، ویزای کار همراه و یا برخی از جاب آفرها در کانادا مشغول کار و زندگی هستند می توانند با در نظر گرفتن برنامه های اقامتی کانادا که پیش نیاز آنها داشتن سابقه کار در کانادا است، ابتدا جهت اخذ اقامت دائم اقدام کنند و پس از ۳ سال زندگی در کانادا برای دریافت پاسپورت درخواست نمایند. افرادی که از طریق ویزاهای کاری اسکیل ورکر وارد کانادا می شوند از همان ابتدا موفق به دریافت اقامت دائم می شوند و سپس پس از ۳ سال زندگی در کانادا جهت دریافت پاسپورت کانادایی اقدام می کنند.

مشاوره با وکیل رسمی مهاجرت
وکیل موسسه یوکن در کانادا آماده ارائه مشاوره آنلاین در خصوص اخذ انواع ویزاهای کانادا دارد. در صورت تمایل جهت مشاوره و ارزیابی شرایط خود با وکیل رسمی مهاجرت، خانم نازنین بیتاژیان، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

ویزای توریستی کانادا، شرایط، مدارک و هزینه ویزای مولتیپل
ویزای توریستی کانادا، شرایط، مدارک و هزینه ویزای مولتیپل