مهاجرت به کانادا ، اقامت کانادا ، شرایط مهاجرت

مهاجرت به کانادا : بهترین روش ها و شرایط اقامت کانادا ۲۰۲۱

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا یکی از انتخاب های متقاضیان جهت زندگی ، کار و تحصیل در کشورهای خارجی می باشد. روش های مهاجرت به کانادا ، وجود فرصت های کاری و تجاری، تحصیل در دانشگاه های تراز اول جهان، جامعه چند فرهنگی و رو به رشد اقتصادی و قرار گرفتن این کشور در لیست برترین کشورهای جهان از جهت کیفیت زندگی و برخورداری از امکانات رفاهی و اجتماعی باعث انتخاب این کشور برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم شده است.

کانادا از نظر استانداردهای زندگی در رتبه دوم گروه جی ۲۰ و از لحاظ اقتصادی جزو ۷ کشور صنعتی جهان (گروه جی ۷) که حدود ۵۸ درصد اقتصاد دنیا را در دست دارند می باشد. درصورتی که همچنان برای اقامت این کشور و انتخاب آن به عنوان محل زندگی و اقامت دائم تردید دارید، ده فاکتور مهم انتخاب مهاجرت به کانادا می تواند راهنمای خوبی برای تصمیم گیری در این خصوص باشد.

سالانه تعداد زیادی متقاضی جهت مهاجرت به کانادا از طریق روش های مختلف اقدام می نمایند. بر مبنای اطلاعات اداره مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۱۰٫۰۰۰ پرونده مهاجرتی پذیرفته شده است. مطابق اعلام دولت کانادا، این کشور جهت برآوردن اهداف خود در نظر دارد برای سال ۲۰۱۹ حدود ۳۳۰٫۰۰۰ مهاجر و سال ۲۰۲۰ حدود ۳۴۰٫۰۰۰ مهاجر را از طریق برنامه های مختلف مهاجرتی بپذیرد. متقاضیانی که شرایط برنامه های اقامت کانادا را داشته باشند می توانند از طریق یکی از روش ها اقدام نمایند.

بهترین روش های مهاجرت به کانادا بر اساس سن متقاضیان

برنامه های مهاجرتی کانادا با هدف کمک به رشد اقتصاد ، کارآفرینی ، فرهنگی ، هنری و ارتقاء جایگاه بین المللی این کشور طراحی شده است. شرایط روش های مختلف مهاجرتی کانادا در راستای تامین اهداف این کشور متفاوت می باشد .متقاضیان اقامت کانادا می بایست با توجه به شرایط خود مناسب ترین برنامه را انتخاب نمایند .

برنامه های مهاجرت کانادا به دو دسته فدرال و استانی تقسیم می گردند . این دو دسته دارای برنامه های اقامتی متنوعی از قبیل : برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر ( تخصص) ، خود اشتغالی ، سرمایه گذاری و کارآفرینی و برنامه های فارغ التحصیلان کانادا می باشند .

اکثر برنامه های اقامتی فوق با توجه به فاکتورهای سن ، تحصیلات ، سابقه کاری ، مدرک زبان و تخصص نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نمایند . برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی علاوه بر فاکتورهای فوق مقدار سرمایه متقاضی نیز مورد توجه قرار می گیرد .

متقاضیان اقامت کانادا برای اینکه بهترین روش را انتخاب نمایند می بایست با در نظر گرفتن فاکتورهای فوق ، شرایط خود را ارزیابی کرده و مناسب ترین برنامه مهاجرتی را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایند .

بهترین روش تا سن ۱۸ سالگی

متقاضیان مهاجرت به کانادا در محدوده سنی ۶ تا ۱۸ سال تنها می توانند از طریق پذیرش تحصیلی مدارس کانادا برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند . دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس کانادا می توانند یکی از والدین خود را بعنوان سرپرست و قیم به همراه خود داشته باشند. این افراد پس از اتمام دوره متوسطه و ادامه تحصیل در کالج یا دانشگاه ، می توانند از طریق برنامه های فارغ التحصیلان کانادا و یا اسکیل ورکر ( نیروی ماهر) جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . همچنین فارغ التحصیلان کانادا می توانند پس ازاتمام دوره تحصیلی درخواست ویزای کار نمایند.

بهترین روش اقامت کانادا برای افراد سنین ۱۸ تا ۲۵ سال

متقاضیان اقامت کانادا در این محدوده سنی نیز می بایست ابتدا جهت ادامه تحصیل در کالج و یا دانشگاه های کانادا اقدام نمایند و سپس از طریق برنامه های مهاجرتی موجود برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. مطابق قوانین کانادا دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل از موسسات آموزش عالی کانادا می توانند به اندازه طول دوره تحصیلی درخواست ویزای کار نمایند. افرادی که در کانادا تحصیل و یا کار نمایند می توانند از طریق برنامه فارغ التحصیلان و یا برنامه های مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن سابقه کار در کانادا می باشد جهت اقامت کانادا اقدام نمایند .

همچنین افراد این رده سنی که تمایل و یا شرایط تحصیل در کانادا ندارند، می توانند تحصیلات خود را در کشور محل زندگی خود به پایان رسانده و پس از حداقل ۳ سال کار در حوزه تخصصی خود، ازطریق برنامه های مهاجرتی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

اقامت کانادا برای افراد سنین ۲۵ تا ۳۷ سال

متقاضیان اقامت کانادا که در رده سنی ۲۵ تا ۳۷ سال می باشند می توانند از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال و یا از طریق برنامه های اسکیل ورکر استانی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .
همچنین افرادی که سن آنها ۲۹ سال به بالا می باشد می توانند در صورت داشتن شرایط و سرمایه لازم ، از طریق برنامه های کارآفرینی ئ سرمایه گذاری کانادا نیز برای اقامت دائم کانادا اقدام نمایند .
برنامه خود اشتغالی نیز یکی دیگر از برنامه های موجود برای متقاضیان مهاجرت کانادا در این رده سنی می باشد.

مهاجرت به کانادا برای سنین ۳۸ تا ۴۵ سال

افرادی که در این رده سنی می باشند همچنان می توانند از طریق برنامه های اسکیل ورکر استانی و یا سرمایه گذاری کانادا و خود اشتغالی جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .
اگر چه در این رده سنی درخواست ویزای تحصیلی با ریسک همراه می باشد ولی همچنان راه هایی برای پایین آوردن ریسک ویزا وجود دارد .

روش های مناسب برای سنین ۴۵ تا ۵۰ سال

افرادی که در این رده سنی می باشند می توانند از طریق برنامه سرمایه گذاری کانادا و یا خود اشتغالی جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

جدول خلاصه دسته بندی برنامه های مهاجرتی با توجه به سن متقاضیان

محدوده سنیتحصیل در کانادابرنامه اسکیل ورکر فدرالبرنامه اسکیل ورکر استانیبرنامه سرمایه گذاریبرنامه خود اشتغالی
۶ تا ۱۸ سالواجد شرایط (مدارس کانادا)واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند
۱۸ تا ۲۵ سال واجد شرایط واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند
۲۵ تا ۲۹ سال واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط نیستند واجد شرایط
۲۹ تا ۳۷ سال واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط
۳۸ تا ۴۵ سال شانس ویزا پایین است واجد شرایط نیستند واجد شرایط واجد شرایط واجد شرایط
۴۵ تا ۵۰ سالشانس ویزا خیلی پایین است واجد شرایط نیستند واجد شرایط نیستند واجد شرایط واجد شرایط

همانطور که در جدول بالا آمده است بهترین سن برای اقدام از طریق برنامه های مهاجرتی کانادا، محدوده سنی ۲۵ تا ۳۷ سال می باشد. متقاضیان می توانند با برنامه ریزی دقیق و منظم شرایط اقدام برای برنامه ای مهاجرتی را در این سن مهیا سازند.
همچنین تحصیل در کانادا در اکثر برنامه های اقامتی امتیاز داشته و موجب موفقیت متقاضیان در انتخاب توسط این برنامه های مهاجرتی و تسهیل در اخذ اقامت کانادا می گردد.

دسته بندی های فوق جهت آشنایی اجمالی متقاضیان با روش های مهاجرتی برای انتخاب مناسب ترین گزینه صورت گرفته است. این دسته بندی در برخی موارد با توجه سطح مقطع تحصیلی، داشتن خویشاوندان نزدیک در کانادا ، داشتن سابقه تحصیل و یا کار در کانادا ، استثنائاتی نیز دارند. جهت آگاهی از جزئیات بیشتر می بایست پس از انتخاب برنامه مهاجرتی ، شرایط کامل آن نیز بررسی گردد.

معرفی بهترین روش ها و شرایط اقامت کانادا ۲۰۲۱

در ادامه جهت آگاهی از جزئیات بیشتر، فایل تصویری وکیل مهاجرتی موسسه مهاجرتی یوکن را که در خصوص شرایط اقامت کانادا و معرفی روش ها می باشد، ملاحظه فرمایید.

معرفی و دسته بندی روش های مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط و سن متقاضیان

معرفی بهترین روش های مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا به گروه های زیر تقسیم بندی شده است. هر یک از این راه های مهاجرت به کانادا با توجه به اهداف آنها دارای شرایط متنوعی می باشد. متقاضیان می توانند با بررسی دقیق آنها بهترین روش مهاجرت به کانادا، متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق فنی حرفه ای

مهاجرت به کانادا از این روش نیازمند به داشتن مهارت فنی حرفه ای می باشد. افرادی که در مشاغل فنی حرفه ای، سابقه کاری داشته و رشته تحصیلی آنها مرتبط با تخصص آنها باشد با در نظر گرفتن شرایط دیگر این برنامه مهاجرتی می توانند جهت گرفتن اقامت کانادا اقدام کنند. این افراد باید کمی با زبان انگلیسی و یا فرانسوی آشنایی داشته باشند. داشتن پیشنهاد کاری از ملزومات این برنامه مهاجرتی کانادا می باشد. متقاضیان این برنامه از ابتدا اقامت دائم PR دریافت می کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا از روش فنی حرفه ای

 • داشتن سابقه کار در ناک شغلی B کانادا
 • حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی
 • سابقه کار باید در ۵ سال گذشته باشد
 • ارائه تاییدیه و گواهی تخصص در صورتی که ناک شغلی نیاز به آن داشته باشد
 • سابقه کارآموزی و کارهای بدون دستمزد به عنوان سابقه کار محاسبه نمی گردد
 • داشتن جاب آفر متناسب با تخصص و رشته متقاضی
 • مدرک زبان معادل CLB5

اقامت کانادا از طریق کار و تخصص

اقامت کانادا از طریق کار وتخصص یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا است. این روش یکی از کم هزینه ترین راه های مهاجرت به کانادا است. متقاضیان می توانند با توجه به تخصص و سابقه کار حرفه ای خود از طریق این برنامه اقامتی اقدام کنند. کانادا دارای برنامه های اسکیل ورکر ( مهاجرت از طریق تخصص) متنوعی است. هر یک از ایالت های کانادا با توجه نیاز منطقه ای خود برنامه های مهاجرتی متنوعی از طریق تخصص دارد. برخی از ایالت های کانادا لیست تخصص و مشاغل مورد نیاز خود را در دوره های مختلف اعلام می کنند. متقاضیان می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز این ایالت ها با توجه به شرایط خود برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. دولت فدرال نیز برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر دارد. برنامه نیروی متخصص فدرال از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می کند. متقاضیان این برنامه اقامتی باید حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا لازم را در جدول اکسپرس اینتری کسب نمایند. حداقل امتیاز مهاجرت به کانادا با توجه به امتیاز افرادی که در این برنامه شرکت کرده اند و با در نظر گرفتن افراد مورد نیاز متغیر است.

شرایط مهاجرت به کانادا از روش تخصص و حرفه

متقاضیان اقامت کانادا در این روش، باید امتیاز لازم را از طریق فاکتور های زیر در جدول امتیاز بندی مهاجرت به کانادا کسب نمایند.

 • تحصیلات
 • سابقه کار
 • مدرک زبان
 • سن
 • سابقه کار در کانادا (درصورت وجود)
 • سابقه تحصیل در کانادا(درصورت وجود)
 • تحصیلات همسر ( برای افراد متاهل)
 • مدرک زبان همسر ( برای افراد متاهل)
 • جاب آفر (درصورت وجود)
بررسی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و حرفه
در صورت تمایل جهت بررسی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و کار، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مهاجرت به کانادا از روش تجربه کانادایی

یکی از روش های مهاجرت به کانادا، برنامه تجربه کانادایی است. همانطور که از نام این برنامه مشخص است، افرادی که سابقه کار در کانادا را داشته باشند می توانند با در نظر گرفتن دیگر شرایط این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. متقاضیان این برنامه مهاجرتی باید امتیاز لازم برای این برنامه را از طریق سیستم اکسپرس اینتری کسب نمایند. پروسه بررسی این برنامه اقامتی بسیار کوتاه (کمتر از ۱۲ ماه) است. این برنامه مهاجرتی یکی از برنامه های محبوب دانشجویان بین المللی کانادا نیز می باشد. دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیلی و کار در کانادا جهت اخذ اقامت از این طریق اقدام کنند. همچنین دانشجویانی که متاهل می باشند، در صورتی که همسر آنها در کانادا یکسال سابقه کار داشته باشند می توانند از این روش جهت اقامت کانادا اقدام کنند.

شرایط مهاجرت به کانادا روش تجربه کانادایی

 • حداقل یک سال سابقه کار در کانادا
 • تجربه کاری باید در ناک های شغلی ۰,A,B باشد
 • داشتن مدرک زبان متناسب با ناک شغلی
 • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی مورد قبول می باشد
 • داشتن تمکن مالی مهاجرت به کانادا برای این برنامه اقامتی
 • دوره های کارآموزی و سابقه کارهای داوطلبانه بدون دستمزد، مورد قبول نمی باشد.
 • سابقه کار باید در ۳ سال گذشته باشد.
 • سابقه کار همزمان با تحصیل مورد پذیرش نمی باشد.

اقامت کانادا از طریق استارتاپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ مناسب کارآفرینانی است که صاحب ایده و اختراع هستند. مخترعینی که توانایی ایجاد کسب و کار در کانادا را داشته باشند می توانند از طریق برنامه استارتاپ برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اقدام از طریق این برنامه اقامتی نیاز به طرح توجیهی و اخذ تاییدیه از سازمانهایی است که اداره مهاجرت کانادا در این خصوص مشخص نموده است. برخی از این سازمانها از طرح های کارآفرینان خمایت مالی نیز می کنند. برخی از پروژه های استارتاپ می تواند بصورت مشارکتی حداکثر تا ۵ نفر عضو داشته باشد.

شرایط اقامت کانادا از طریق استارتاپ

اقامت کانادا از روش با توجه به سازمان های تایید کننده متغیر می باشد. سازمانهای تایید کننده پروژه های استارتاپی به سه گروه تقسیم بندی می شوند.

 • دسته اول : Venture capital funds
 • دسته دوم : Angel investor groups
 • دسته سوم : Business incubators

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا می باشد. کانادا دارای برنامه های متنوع سرمایه گذاری در ایالت های مختلف دارد. هر ایالت با توجه به نیاز منطقه خود، شرایط متفاوتی را جهت سرمایه گذاری دارد. مالکین کسب و کار و کارآفرینان می توانند با توجه به شرایط خود برای یکی از این برنامه های اقامت کانادا اقدام کنند. اغلب برنامه های سرمایه گذاری نیاز به مدرک زبان نداشته و یا در صورت نیاز نمره پایینی لازم است. متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا می توانند از این طریق برای خود و اعضاء خانواده، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را می توان به سه گروه سرمایه گذاری فدرال، ایالتی و استانی تقسیم نمود.

شرایط و قوانین عمومی اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

 • داشتن دارایی اولیه متناسب با برنامه سرمایه گذاری
 • داشتن سرمایه نقدی مورد نیاز
 • داشتن طرح تجاری ( بیزینس پلن)
 • سفر اکتشافی به کانادا جهت بررسی بازار کسب و کار ( در برخی از برنامه های مورد نیاز می باشد)
 • خرید یک کسب و کار آماده در کانادا و یا مشارکت در آن
 • سابقه مدیریت و یا داشتن کسب و کارفعال
بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا
در صورت تمایل جهت بررسی شرایط سرمایه گذاری در کانادا، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل یکی از راه های سریع و آسان برای ورود به این کشور است. تحصیل در همه مقاطع تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد. متقاضیان تحصیل در کانادا، باید ابتدا جهت اخذ پذیرش تحصیلی از یکی از مراکز معتبر آموزشی در کانادا اقدام کرده و سپس با جمع آوری مدارک مورد نیاز، جهت ویزای دانشجویی درخواست دهند. تحصیل در مدارس کانادا از ۶ سالگی میسر می باشد. دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس کانادا می توانند همراهی والدین خود را بعنوان گاردین، داشته باشند. دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کانادا که متاهل هستند، می توانند همزمان برای اخذ ویزای کاری برای همسر خود اقدام کنند. تحصیل در کانادا فرصت آشنایی با بازار کار این کشور را برای افراد مهیا می کند. دانشجویان می توانند ضمن تحصیل بصورت پاره وقت همزمان با تحصیل، شرایط اخذ جاب آفر بعد از تحصیل را از یکی شرکت های کانادا فراهم کنند. ادامه تحصیل در این کشور مسیر اخذ اقامت دائم را هموار می کند. کانادا دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای فارغ التحصیلان این کشور می باشد.برخی از این برنامه های مهاجرتی در طول تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت نماید.همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل ویزای کار درخواست نموده و در این کشور زندگی و مشغول به کار شوند و سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن تجربه کار در کانادا می باشد برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 • مدرک زبان ( برای پذیرش مدارس کانادا نیاز به مدرک زبان نمی باشد )
 • اخذ پذیرش از مراکز آموزشی کانادا
 • تمکن مالی مورد نیاز مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل
 • ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی
 • ترجمه رسمی سند ازدواج ( جهت افراد متاهل)
 • ترجمه رسمی اسناد ملکی
 • بیمه دانشجویی
 • گواهی عدم سوء پیشیمه
 • نامه سابقه کار( در صورتی که دانشجو گپ تحصیلی دار)
 • استادی پلن
بررسی شرایط تحصیل در کانادا
در صورت تمایل جهت آگاهی از جزئیات شرایط تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در کانادا و مدارک مورد نیاز، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی یکی دیگر از روش های اقامت کانادا است. متقاضیانی که توانایی و تخصص مراقبت از کودکان و یا سالمندان در منزل را دارند، می توانند از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند. این افراد باید سابقه کاری مرتبط در این زمینه نیز داشته باشند. اخذ اقامت کانادا از طریق پرستار خانگی به سه دسته Home Child Care Provider Pilot، Home Support Worker Pilot ،Live-in Caregiver Program تقسیم می شود.

شرایط و مدارک مورد نیاز مهاجرت به کانادا از روش پرستار خانگی

 • داشتن جاب آفر
 • داشتن تحصیلات مرتبط
 • ارزیابی مدرک تحصیلی توسط سازمان WES
 • مهارت زبان معادل آیلتس CLB5
 • داشتن سابقه کار مرتبط

مهاجرت به کانادا و اسپانسرشیپ فامیلی

از آنجا که جایگاه خانواده در کشور کانادا از اهمیت ویژه ای برخوردار است، دولت کانادا در این خصوص ویزاهای مختلفی را طراحی و تنظیم نموده است. یکی از این برنامه های برنامه اسپانسرشیپ والدین می باشد. افرادی که در کانادا زندگی می کنند می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، برای اخذ اقامت کانادا برای پدر و مادر اقدام کنند. از طریق این روش پدر و مادر نیز می توانند در کنار فرزندان در کانادا، کار و زندگی کنند و همانند شهروندان کانادا از حق و حقوق شهروندی این کشور برخوردار شوند.

قوانین مهاجرت به کانادا از طریق فرزند

 • متقاضیان اسپانسرشیپ والدین، باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند
 • متقاضی باید شهروند کانادا (Citizen) و یا مقیم دائم (Permanent Resident) باشد.
 • متقاضیان می توانند از طریق این روش برای والدین خود (پدرو مادر) و یا پدربزرگ و مادربزرگ اقدام کنند.
 • متقاضی باید تمکن مالی مورد نیاز مهاجرت به کانادا در برنامه اسپانسرشیپ را داشته باشد.
 • فرد اسپانسر کننده باید متعهد به پشتیبانی مالی از فرد اسپانسرشونده برای مدتی مشخص شود.

قوانین مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های مهاجرت اسپانسرشیپ فامیلی، مهاجرت از طریق ازدواج است. افرادی که با شهروندان کانادا ازدواج نمایند، می توانند از این طریق به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم دریافت نمایند. فرد اسپانسر کننده در کانادا باید حتما مقیم دائم کانادا PR و یا شهروند کانادا باشد. همچنین داشتن تمکن مالی مورد نیاز، یکی دیگر از فاکتورهای مورد نیاز این برنامه اقامتی می باشد. پروسه بررسی پرونده اسپانسرشیپ همسر ۱۲ ماه می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت نام فرزند در مدارس

یکی دیگر از راه های سریع ورود به کانادا، ثبت نام فرزند در مدارس کانادا می باشد. مطابق قوانین مهاجرتی کانادا، والدینی که جهت اخذ پذیرش تحصیلی مدارس کانادا برای مدارس کانادا اقدام کنند می توانند بعنوان گاردین ( قیم دانش آموز) همزمان وارد کانادا شوند. البته این والدین اجازه کار در کانادا را نخواهند داشت، مگر اینکه خود نیز پس از ورود برای پذیرش یک دوره تحصیلی اقدام کنند تا پس از تحصیل ویزای کاردریافت نمایند. این روش مناسب افرادی است که امتیاز برنامه های مهاجرتی کانادا را نداشته و همچنین به خاطر سن بالا، شانس دریافت ویزای تحصیلی بصورت مستقیم از خارج از خاک کانادا را نداشته باشند. این متقاضیان می توانند از طریق ثبت نام فرزند وارد کانادا شده و در نهایت برای خود درخواست پذیرش تحصیلی کنند. تحصیل و کار در کانادا شرایط اقدام برای برنامه های اقامت کانادا را برای این افراد مهیا می کند.

مهاجرت به کانادا ازطریق تولد فرزند

با توجه به رقابتی شدن برنامه های مهاجرت به کانادا، متقاضیان مهاجرتی همواره به دنیال راه های دیگر اخذ اقامت کانادا می باشند. مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند نیز یکی دیگر از درخواست های متقاضیان است. فرزندانی که در کانادا متولد شوند، در بدو تولد سیتیزن این کشور خواهند شد. این کودکان از همه امتیازات شهروندی کانادا از قبیل تحصیل رایگان، بیمه رایگان و غیره برخوردار هستند. متقاصیان اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند باید به این نکته توجه داشته باشند که به دنیا آوردن فرزند در کانادا، منجر به اقامت والدین نمی گردد و تنها فرزند آنها از این امتیاز برخوردار خواهد بود. مزیتی که تولد فرزند در کانادا برای والدین خواهد داشت در ابتدا والدین می توانند به واسطه فرزندشان به کانادا ورود و خروج و زندگی نمایند. البته والدین اجازه کار در کانادا نخواهند داشت مگر اینکه یکی از والدین برای یک دوره تحصیلی اقدام کرده و همسر وی ویزای کار دریافت کند. در نهایت فرزند پس از ۱۸ سالگی می تواند برای اخذ اقامت والدین اقدام کند.

مهاجرت به کانادا برای هنرمندان (خود اشتغالی)

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی مختص افرادی است که در حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی سابقه فعالیت و تجربه دارند. این افراد باید تجربه حضور در میادین بین المللی و کشوری را داشته و بتوانند سهم پر رنگ و قابل توجهی در توسعه حرفه و تخصص خود در کانادا داشته باشند. شاخص بودن افراد متقاضی این برنامه اقامتی در حرفه و تخصص خود، حائز اهمیت می باشد. متقاضیان اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی (برنامه مهاجرت کانادا برای هنرمندان) باید از طریق جدول امتیاز بندی حداقل ۳۵ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز این برنامه را کسب نمایند.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه هنرمندان (خود اشتغالی)

 • حضور در فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح کشوری و بین المللی
 • حداقل ۲ سال سابقه کار در حرفه تخصصی خود
 • سابقه کار متقاضی باید در ۵ سال گذشته باشد
 • سابقه کار این افراد می تواند یک سال در سطح کشوری و یک سال در سطح جهانی باشد، ویا
 • دو سال در سطح بین المللی، ویا
 • دوسال در سطح جهانی

بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

ایالت های مختلف کانادا برای پذیرش مهاجر قوانین و برنامه های متنوعی را ارائه می دهند. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های ایالتی در طول سال با توجه به نیاز های منطقه ای به روز رسانی می شود.روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های ایالتی با شرایط های مختلفی امکان پذیر می باشد. هر استان دارای برنامه های متنوع استانی خاص خود را دارد. مطابق قوانین مهاجرت کانادا، ایالت های این کشور با هماهنگی دولت مرکزی جهت تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود اقدام به پذیرش مهاجر می نمایند.

روش های اقامت کانادا از طریق استانی

 • اسکیل ورکر( اقامت کانادا از طریق حرفه)
 • کارآفرینی و سرمایه گذاری
 • استارتاپ
 • خود اشتغالی
 • فنی حرفه ای
 • برنامه تحصیلی و فارغ التحصیلان ایالتی

متقاضیان می توانند با بررسی قوانین، شرایط و امتیاز هر یک از برنامه ها، از طریق مناسب ترین برنامه اقامتی برای اخذ اقامت کانادا و مهاجرت اقدام نمایند.

مهاجرت و ویزای مولتیپل ۵ ساله کانادا

ویزای مولتیپل که به نام های ویزای گردشگری ،ویزای توریستی ،ویزای مولتی و ویزای دیداری نیز نامیده می شود یکی از راههای ورود به کانادا می باشد. این نوع ویزا در برخی پرونده های اقامتی موجب کسب امتیاز شده و شانس اخذ اقامت کانادا را افزایش می دهد. اعتبار این نوع ویزا، ۱۰ ساله می باشد. متقاضیان این نوع ویزای کانادا باید از تمکن مالی خوب و سابقه سفرهای خوبی برخوردار باشند. افرادی که خویشاوندی در کانادا داشته باشند شانس خوبی برای اخذ این نوع ویزا خواهند داشت. ارائه دعوتنامه معتبر، نقش مهمی در نتیجه نهایی ویزا دارد.

قوانین و شرایط مهاجرت به کانادا و ویزای توریستی

 • مطابق قوانین مهاجرت کانادا، مدت زمان ویزای توریستی کانادا ۱۰ سال می باشد، ولی با توجه به اعتبار ۵ ساله پاسپورت های ایرانی، مدت زمان ویزای توریستی تا پایان اعتبار پاسپورت ایرانی معتبر است.
 • این ویزا از نوع مولتیپل بوده و هیچ محدودیتی در خصوص تعداد دفعات ورود و خروج وجود ندارد.
 • با این ویزا امکان تحصیل در دوره های بالای ۶ ماه نمی باشد.
 • دارندگان این نوع ویزا اجازه کار در کانادا نخواهند داشت.
 • خرید ملک و افتتاح حساب بانکی توسط این نوع ویزا در کانادا میسر ی باشد.

مدارک مهاجرت به کانادا

مدارک مهاجرت به کانادا با توجه به روشی که متقاضیان انتخاب می کنند متفاوت می باشد. هر یک از ویزاهای کانادا با توجه به شرایط خود، مدارک خاص خود را نیاز دارند. به طور کلی مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا که در اکثر ویزاها مشترک هستند به شرح زیر می باشد.

 • ترجمه شناسنامه متقاضی
 • ترجمه شناسنامه اعضاء خانواده ( در صورتی که متقاضی متاهل می باشد.)
 • پاسپورت با تاریخ معتبر( برای متقاضی و اعضاء خانواده)
 • ترجمه مدارک تحصیلی فرزندان ( جهت تحصیل در مدارس)
 • واکسیناسیون فرزندان ( جهت ثبت نام در مدارس ابتدایی)
 • سند ازدواج
 • تمکن مالی مورد نیاز مهاجرت به کانادا با توجه به تعداد اعضاء خانواده
 • ترجمه اسناد ملکی
 • نامه سابقه کار
 • گواهی سوء پیشینه
 • ترجمه رسمی مدرک تحصیلی
 • مدیکال چک ( تست پزشکی)
 • مدارک مربوط به سابقه سفرهای خارجی
 • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی

بهترین روش های مهاجرت به کانادا

یکی از محبوب ترین سیستم وروش های مهاجرت به کانادا ، سیستم اکسپرس اینتری می باشد . این سیستم همانطور که از نامش پیداست یکی از را ه های سریع اخذ اقامت کانادا می باشد . این سیستم بر اساس فاکتورهای سن ، تحصیلات ، سابقه کار و مدرک آیلتس امتیاز بندی شده است . این سیستم همچنین از داشتن خواهر و برادر در کانادا ( سیتیزن و یا اقامت دائم ) و سابقه تحصیل و کار در کانادا نیز به متقاضیان امتیاز می دهد . کانادا دارای برنامه های اقامتی متنوعی دارد که از این سیستم جهت انتخاب نیروهای مورد نیاز خود استفاده می نمایند .

یکی از این برنامه های اقامت کانادا ، برنامه نیروی متخصص فدرال می باشد که معمولا” در بازه های زمانی ۱۵ روزه اقدام به انتخاب نیروهای متخصص از این طریق می نماید . این برنامه مهاجرتی بیشترین انتخاب را در طول سال دارد . اخذ اقامت کانادا از طریق این برنامه بسیار سریع و زیر یکسال می باشد . همچنین اکثر ایالت های کانادا حداقل یک برنامه اقامت دارند که از طریق امتیازبندی این سیستم متقاضیان واجد شرایط خود را انتخاب می نمایند .

هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا با توجه به نوع برنامه انتخابی متفاوت می باشد. هزینه مهاجرت به کانادا شامل هزینه های دولتی پرونده مهاجرتی، هزینه های انگشت نگاری، هزینه تست پزشکی و ترجمه مدارک و غیره می باشد. هزینه های مهاجرت کانادا در برخی از برنامه های اقامتی که از سیستم اکسپرس اینتری استفاده می کنند تا حدودی شبیه به هم می باشد. هزینه مهاجرت به کانادا در برنامه های اسکیل ورکر فدرال، برنامه فنی حرفه ای کانادا، برنامه تجربه کانادایی مطابق جدول زیر می باشد.

شرح هزینه مهاجرت به کاناداهزینه به دلار کانادا
هزینه بررسی مدارک متقاضی اصلی پرونده مهاجرتی۸۲۵ دلار
هزینه حق اقامت دائم ۵۰۰ دلار
هزینه بررسی مدارک همسر ۸۲۵ دلار
هزینه حق اقامت دائم همسر۵۰۰ دلار
هزینه بررسی مدارک فرزند۲۲۵ دلار

پروسه مهاجرت به کانادا چقدر زمان می برد

مدت زمان بررسی پرونده مهاجرت به کانادا با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد. مدت زمان و پروسه بررسی پرونده مهاجرت به کانادا، ممکن است با توجه به عواملی از قبیل کشور محل زندگی، محل کار، تعداد اعضاء خانواده، زمان اقدام و نوع برنامه متغیر است. این زمان، از زمان دریافت دعوتنامه محاسبه می گردد. مدت زمان معمول برای بررسی پرونده های مهاجرتی که از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام می شود از زمان دریافت دعوتنامه فدرال، ۶ ماه می باشد. با توجه به تنوع برنامه های اقامتی کانادا، میانگین مدت زمان پروسه مهاجرت به کانادا از طریق هر برنامه، در مطلب مربوط به آن برنامه بررسی می گردد.

اقامت کانادا و ارزیابی رایگان یوکن

با توجه به تعداد و تنوع روش ها و برنامه های مهاجرتی همه افرادی که انگیزه، اشتیاق و پشتکار لازم برای مهاجرت را داشته باشند می توانند در این مسیر موفق شوند. انتخاب بهترین روش ، برنامه ریزی جهت مهیا کردن شرایط مورد نیاز، صبوری، پیگیری اخبار مرتبط با امور مهاجرت و اقدام در زمان مناسب کلید موفقیت در این مسیر می باشد. مشاورین دفتر مهاجرتی یوکن تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا آمادگی ارائه خدمات مشاوره، راهنمایی و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه تا حصول نتیجه نهایی متناسب با شرایط متقاضیان می باشند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا
در صورت تمایل جهت ارزیابی شرایط خود برای مهاجرت به کانادا، با کلیک بر روی لینک زیر فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید و مشاورین ما پس از بررسی، در اولیت فرصت نتیجه را اطلاع رسانی می کنند.

همیشه راهی برای رفتن به کانادا وجود دارد

روش های مهاجرت به کانادا را بررسی نموده اید ؟ امتیاز سن را در روش های اسکیل ورکر از دست داده اید ؟ نمره زبان مورد نیاز برای کسب امتیاز لازم برای شما سخت می باشد ؟ سرمایه لازم برای رفتن به کانادا از روش سرمایه گذاری را ندارید ؟ همیشه راهی برای رفتن به کانادا وجود دارد .

اگر همه روش های بالا را مطالعه نموده اید و هیچ یک از روش های مهاجرتی مناسب شما نمی باشد همچنان می توانید شرایط مورد نیاز مهاجرت و رفتن به کانادا را مهیا نمایید . تحصیل در کانادا همیشه می تواند بعنوان راهی برای ورود به کانادا انتخاب گردد . متقاضیانی که شرایط اقدام از طریق برنامه های مهاجرتی را نداشته و یا امتیاز مورد نیاز این برنامه ها را ندارند با اقدام از طریق تحصیلی می توانند امتیاز خود را افزایش و شرایط برنامه های اقامتی را برای خود فراهم نمایند . دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل از کالج و دانشگاه های کانادا پس از اتمام دوره تحصیلی موفق به دریافت ویزای کار شده و ضمن فرصت کار کردن در شرکت های معتبر بین المللی شرایط اخذ اقامت این کشور را ایجاد می نمایند .افرادی که متاهل می باشند در صورتی که یک نفر موفق به دریافت ویزای دانشجویی گردد نفر دوم بعنوان همراه می تواند ویزای کار بگیرد .همچنین متاهلی که دارای فرزند می باشند می توانند از طریق تحصیل فرزند اقدام نمایند و پس از ورود به کانادا جهت ویزای تحصیلی خود اقدام کرده و در نهایت برنامه ریزی لازم برای اخذ اقامت کانادا را انجام دهند .

وکیل مهاجرت به کانادا

همانطور که ملاحظه می فرمایید همیشه راهی برای رفتن به کانادا وجود دارد ولی با توجه به سن می تواند این شرایط سخت تر گردد . روزانه متقاضیان زیادی با این مجموعه تماس می گیرند که با ارزیابی شرایط آنها متوجه می شویم که در سالهای گذشته شرایط اقدام برای اقامت را داشته اند ولی به علت عدم اطلاع از این مسئله ، شرایط فوق را از دست داده اند و در حال حاضر می بایست مجددا” از راههایی که در بالا به آن ذکر شد و با هزینه های بیشتر این شرایط برای خود مهیا نمایند .جهت استفاده از فرصت ها ،با مشاوره وکلای مهاجرتی و برنامه ریزی دقیق می توانید با هزینه های کمتر و از روش های آسان تری جهت مهاجرت و اقامت کانادا اقدام نمایید . همچنین با توجه به اینکه شرایط برنامه ها ، از طرف اداره مهاجرت کانادا در هر لحظه امکان تغییر دارد پیشنهاد می گردد قبل از اقدام، حتما در این خصوص با وکیل مهاجرت کانادا مشورت نمایید.

بررسی و ارزیابی شرایط مهاجرت به کانادا توسط وکیل رسمی مهاجرت
مطمئن ترین راه ارزیابی شرایط برنامه های اقامتی و آگاهی از شرایط مورد نیاز ، مشاوره با وکلای اداره مهاجرت کانادا می باشد . نازنین بیتاژیان وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا با کد R531751 آمادگی مشاوره ، راهنمایی و برنامه ریزی لازم جهت مهاجرت می باشد .جهت مشاوره آنلاین ( از طریق اپلیکشن Whatsapp ) از طریق لینک رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید .

با عضویت در کانال تلگرامی و اینستاگرام موسسه مهاجرت یوکن ، از تخفیفات و برنامه های لایو اینستاگرام بهره مند شوید .

مهاجرت کانادا برای چه کسانی مناسب است ؟

با توجه به راه های مختلف مهاجرتی ، تقریبا مهاجرت به این کشور در هر سنی امکانپذیر می باشد ولی نظر به اینکه فاکتور سن یکی از فاکتورهای تاثیر گذار در کسب امتیاز از برنامه مهاجرتی می باشد در سنین پایین تر ممکن است راههای بیشتری برای متقاضیان وجود داشته باشد .

بهترین روش مهاجرت کدام است ؟

بهترین و مناسب ترین روش مهاجرت با توجه به شرایط متقاضیان متفاوت می باشد . بطور کلی متقاضیان رده سنی زیر ۲۵ سال از از طریق تحصیلی، رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال روشهای اسکیل ورکر،رده سنی ۳۵ تا ۴۵ روشهای مهاجرتی استانی را می توانند انتخاب نمایند. همچنین افرادی که در رده سنی ۳۰ تا ۵۵ سال می باشند برای روش مهاجرتی سرمایه گذاری نیز می توانند اقدام نمایند. انتخاب بهترین راه مهاجرت نیازمند شناخت کامل روشهای مهاجرتی ومحاسبه امتیازآنها می باشد .

منظور از روش اسکیل ورکر چیست ؟

روش اسکیل ورکر مهاجرت از طریق تخصص می باشد. متقاضیان می توانند در این روش بابت تخصص خود امتیاز کسب نمایند. البته فاکتورهای دیگیر از قبیل سن، تحصیلات، سابقه کاری و مدرک زبان نیز در این روش حائز اهمین می باشد .

در روش اسکیل ورکر برای متقاضی شغل نیز مهیا می باشد ؟

متقاضیان در این روش تنها از طریق تخصص خود امتیاز کسب می نمایند و در صورت موفقیت پرونده مهاجرتی ،این افراد می بایستی پس از ورود به کانادا برای پیدا کردن شغل شخصا” اقدام نمایند .

هزینه مهاجرت چقدر است ؟

هزینه مهاجرت با توجه به انتخاب روش مهاجرتی متفاوت می باشد . متقاضیان می بایست ابتدا مناسب ترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایط خود انتخاب نموده و سپس هزینه آن برنامه مهاجرتی را بررسی نمایند .

ارزان ترین روش مهاجرت کدام است ؟

این مسئله نیز بستگی به شرایط متقاضیان دارد . بطور کلی ارزانترین راه مهاجرت اسکیل ورکر می باشد که این برنامه مهاجرتی نیازمند تجربه کاری، تحصیلات دانشگاهی و مدرک زبان می باشد.

منظور از تمکن مالی در برنامه های مهاجرتی چیست ؟

تمکن مالی یا پشتیبانی مالی در برنامه های مهاجرتی مقدار وجه مورد نیاز با توجه به تعداد اعضای خانواده می باشد . برخی از برنامه های مهاجرتی نیازمند اثبات توانایی مالی متقاضی جهت پشتیبانی از خود و خانواده همراه در بدو ورود به کانادا و برای مدتی کوتاه می باشد . متقاضی می بایست این وجه را در حساب بانکی خود داشت باشد .

مهاجرت به کانادا چقدر طول می کشد ؟

مدت زمان پروسه بررسی پرونده های مهاجرتی کانادا با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد . معمولا” مدت زمان تقریبی برنامه های مهاجرتی از طرف اداره مهاجرت مشخص شده است ولی تجربه نشان داده با توجه به روند بررسی پرونده های گذشته لزوما” در مدت زمان مشخص شده ، نتیجه نهایی پرونده های مهاجرتی شاید اعلام نمی گردد . در نهایت پرونده های مهاجرتی فرازو نشیب داشته و متقاضیان می بایست در این مسیر صبوری نمایند .

نحوه محاسبه امتیاز مهاجرت به کانادا چگونه است ؟

هر برنامه اقامت کانادا دارای شرایط و امتیازبندی خاص خود می باشد و با توجه به روش برنامه مهاجرتی کانادا فاکتورهای محاسبه امتیاز در هر برنامه متفاوت می باشد . متقاضیان می بایست ابتدا با توجه به شرایط خود مناسب ترین برنامه را برای خود انتخاب نموده و سپس امتیاز خود را محاسبه نمایند . با توجه به رقابت در برخی از برنامه های اقامتی داشتن حداقل امتیاز ، تضمینی برای انتخاب متقاضیان ثبت نام مهاجرت به کانادا نمی باشد و متقاضیان می بایست حداقل امتیازهای انتخاب شده در دورهای قبل را نیز مد نظر قراردهند .

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. صدف گفت:

  با سلام وقت بخیر من ۲۸ساله لیسانس پزشکی هسته ای و فوق لیسانس روانشناسی دارم.۲سال سابقه کار در بخش پزشکی هسته ای دارم.و متاهل میباشم.میخواستم ببینم برای مهاجرت از طریق برنامه های استانی مثلا manituba چه کار باید بکنم؟؟؟ و اینکه نمره ایلتس برای این استان به چه صورت میباشد؟؟

  1. admin گفت:

   سلام . در صورتیکه شما آیلتس S7 R7 W7 L8 بگیرید در امتیاز بندی csr poit حدودا” ۴۵۰ امتیاز کسب می کنید و می توانید از طریق سریعترین روش مهاجرتی کانادا جهت اقامت اقدام کنید .

 2. زهرا گفت:

  سلام.ببخشید من متاهلم و ۳۳ سالمه.کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی دارم.میخام برای اقامت کانادا اقدام کنیم.راهنمایی کنین از چه روشی من میتونم اقامت کانادا رو به دست بیارم.

  1. admin گفت:

   سلام . شما در صورتیکه بتوانی آیلتس S7 R7 W7 L8 بگیرید و همسرتون هم آیلتس ۵ بگیرن ، می تواندی از طریق اسکیل ورکر فدرال اقدام کنید . جهت اطلاعات بیشتر امتیاز crs point را بررسی نمایید.

 3. فریده مومنی گفت:

  سلام روزتون بخیر من تورنتو هستم و از طریق ویزای مولتیپل به همراه فرزندم که ویزای تحصیلی داره وارد شدم چطوری میتونم تبدیل به ویزای دائمی کنم من ۴۵ سالمه و شوهرم که مولتیپل داشتند ویزاشون لغو شده ایشون از چه طریقی میتونند وارد کانادا شوند ایشون ۴۷ سالشونه و کاپیتان کشتی هستند ممنون از لطفتون

  1. admin گفت:

   شما نمی توانید ویزای مولتیپل را به اقامت تبدیل کنید . مگر اینکه ویزای تحصیلی بگیرید و پس از فارغ التحصیلی برای اقامت اقدام کنید . همسرتون مجددا” می بایست تقاضای ویزای مولتی نمایند .

 4. علی گفت:

  با سلام بنده ۴۳ ساله مدرک دکترای کشاورزی و استاد دانشگاه و ۱۵ سال سابقه هیات علمی . متاهل و یک فرزند ۶ ساله همسر ارشد روانشناسی .بهترین و مطمئن ترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط ما چیست؟ در ضمن بنده سرمایه انچنانی جهت سرمایه گذاری ندارم.

  1. admin گفت:

   با سلام
   رشته همسر شما در لیست مشاغل ایالت ساسکاچوان کانادا می باشد . در صورت داشتن امتیاز لازم می توانید از این طریق اقدام نمایید .

 5. فرهاد گفت:

  سلام .بنده فرهاد هستم اهل افغانستان ۳۵ سال سن دارم و ۵۰۰۰۰ هراز دالر امریکایی هم وارم با چی نوع شرایط میتوانم به کانادا مهاجرت کنم به نظر خودم توریستی بهترین گزینه است آیا میتوانم با ویزه توریستی اقامت دایم گرفت وبا خانواده بهتر است یا تنهایی اقدام کنم

  1. admin گفت:

   با سلام برای اینکه بتونیم راهنماییتون کنیم می بایست اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم و فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید . ویزای توریستی خود به خود به اقامت تبدیل نمی شود .

 6. Najibullah naibee گفت:

  باعرض سلام میخواهم فرزند ۱۰ساله خودرا برای تحصیل به کشور کانادا بفرستم لطف نموده مراراهنمای کنید که ازکدام طریق به کارآن اقدام نمایم ممنون شما خواهیم بود

  1. admin گفت:

   سلام
   برای فرزندتان ویزای تحصیلی گرفته می شود و ۱نفر به عنوان همراه نیز می تواند برود. اگر بعداز ۱سال همراه فرزند دانشجو شود (بعد از تحصیل می تواند کار و درخواست اقامت بدهد) دانشجو برای همسرش می توانددرخواست ویزای کار بدهد و تحصیل فرزند نیز رایگان می شود.

 7. mostafa گفت:

  سلام.. فکر کنم از طریق تولد فرزند بهترین و کم هزینه ترین برای ورود به کانادا باشد.. اگر برای شما ممکن است راهنمایی بفرمایید سپاس.

  1. admin گفت:

   سلام
   با متولد شدن فرزند در خاک کانادا فقط فرزند شما سیتیزن می شود و امتیازی برای شما محسوب نمی شود .جهت کسب اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید .

 8. Sara گفت:

  سلام. من فوق لیسانس برق دارم و خاله و عمویم مقیم اونتاریو هستند آیا شرایط مهاجرت از طریق خویشاوندی برای من وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام
   بله میتونید برای برنامه اسکیل ورکر استانی ساسکاچوان اقدام کنید این برنامه به شما اقامت میدهد و اگر از روش اکسپرس اینتری این برنامه اقدام کنید داشتن خویشاوند در کانادا امتیاز دارد. برای راهنمایی بیشتر نیاز است که اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم ، فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید .

 9. مریم گفت:

  سلام
  خانمی ۴۳ ساله هستم.لیسانس فیزیک
  دو فرزتد ۱۷ و۲ ساله دارم.۱۷ ساله مدرک فنی وحرفه ای دارم وبه کار خیاطی مشغولم.
  آیا برای ما راهی برای مهاجرت وجود دارد؟
  .
  مدرک

  1. admin گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه شرایط اسکیل ورکر رو ندارید از طریق تحصیل فرزندانتون میتونید اقدام کنید یکنفر بعنوان همراه با فرزند میرود بعد از یکسال همراه فرزند دانشجو میشود و همزمان برای همسر درخواست ویزای open work permit و تحصیل فرزندان رایگان میشود دانشجو بعد از تحصیل کار و درخواست اقامت میدهد.مشخصات همسر رو قید نکرده بودید.برای راهنمایی بیشتر نیاز که اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم و فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید .

 10. کورش گفت:

  سلام.خسته نباشید.من به همراه همسرم ویک پسر۷ساله ام اقدام به گرفتن ویزای مولتی کرده ایم.میخواستم بپرسم که بعدازورودبه کانادامیتوانیم تقاضای پناهندگی ویااقامت بدهیم البته درشهرتورنتوهم فامیلی داریم که بتوانیم به خانه آنهابرویم ودرآنجازندگی کنیم.فامیل بنده هم دارای موقعیت شغلی خوب وامکانات خوب ازقبیل خانه های شخصی وشاغل در کارخانه ماشین سازی میباشد..مرسی ازلطفتان

  1. admin گفت:

   سلام
   ما پناهندگی کار نمیکنیم. با ویزای توریستی اجازه تحصیل و کار ندارید ولی اگه بتوانید از کارفرمایی جاب افر بگیرید میتوانید تبدیل به اقامت کنید.

 11. زهرا احسانی گفت:

  سلام روز بخیر. من پذیرش دانشگاه ریجاینا کانادا رو عمرا با فاند ۱۰ هزار دلاری دارم. یکی از موسسات ایران اقدام به اخذ ویزا برام کرد اما متاسفانه ریجکت شد. میخواستم بدونم آیا شما میتونید به من در اخذ ویزا کمک کنید؟ اگر جواب شما مثبت هست من اطلاعات کامل در اختیارتون بگذارم. سپاس فراوان از شما

  1. admin گفت:

   سلام
   بله پروسه ویزا رو انجام میدهیم لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید.

 12. رویا گفت:

  با سلام
  برای مهاجرت از طریق خود اشتغالی حتما باید شغل با مدرک تحصیلی مرتبط باشه؟
  من لیسانس علوم تربیتی دارم اما کارم در ارتباط با پوشاک هست
  (مزون)
  میتونم از طریق همین شغل برای خود اشتغالی یا خرید بیزینس
  اقدام کنم؟
  با تشکر

  1. admin گفت:

   سلام
   برنامه خوداشتعالی برای هنرمندان و موسیقیدانان و ورزشکاران که تو سطح جهانی کار کردن هست .باید شرایطتون رو بفرمایید اینکه متاهل هستید یا خیر توضیح داده بشه از چه روشی میتونید اقدام کنید.برای راهنمایی بیشتر نیاز که اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم و فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید .

 13. کریم گفت:

  سلام من ۳۴سالم وهمسرم ۳۳واستاد کار دکوراسین اشپزخانه هستم و۹ساله تکنسین تعمیر لوازم خانگی الجی هستم ومدرک فنی دارم وسابقه بیمه
  وفرزند۹و۴ساله دارم واز نظر تمکین مالی برخوردار میباشم لطفا برای مهاجرت به کانادا راهنمایی فرمائید

 14. سعید گفت:

  سلام کارشناس ارشد معماری از دانشگاه دولتی و دارای پروانه نظام مهندسی در زمینه نظارت و اجرا… متاهل و خانمم هم کارشناس معماری دارای فرزند دوساله… بهترین راه برای مهاجرت رو اگر ممکنه پیشنهاد کنید

  1. admin گفت:

   برای ارزیابی شرایط شما باسد سن و میزان آشنایی شما با زبان هم بررسی. بشه لطفا با مشاورین ما در تماس باشید تا بهترین راه مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنند .

 15. لیلا گفت:

  سلام… خانم مجرد… کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهی .کارمند رسمی… ۴۸ ساله… امکان مهاجرت به کانادا دارد؟

  1. admin گفت:

   سلام با شرایطی که فرموردید امتیزا سن رو از دست دادید . برای ازریابی بیشر با مشاورین مار در تماس باشید.

 16. محمد گفت:

  سلام وقت بخير من ٣٢ ساله و دانشجوي ترم اخر مهندسي عمران و همسرم ٣٠ سال فوق ليسانس تربيت بدني/ داراي ويزاي مولتي پل كانادا/ هر دو داراي سابقه كار مرتبط / فاقد مدرك آيلتس/
  براي مهاجرت از چه طريقي ميتونيم اقدام كنيم؟؟ ممنون

  1. admin گفت:

   برای مهاجرت ختما آیلتس نیاز دارید . همسر شما که فوق لیسانسن دارند اگر بتونن آیلتی ۸ بگیرن و ۳ سال سابقه کار داشته باشند می تونید برای برنامه اقامت کانادا ( اسکیل ورکر فدرال) اقدام کنید.

 17. زهره نجومی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من ۳۳ سال سن دارم و خواهان رفتن به کانادا با همسرم هستم از طریق OWNER OPERATOR شما اقدام میکنید ؟

  1. admin گفت:

   سلام لطفا جهت ارزیابی شرایط شما برای این برنامه مهاجرتی با مشاورین ما در تماس باشید.

 18. مهدی گفت:

  من ۴۱ساله کارشناسی ارشد حقوق وکیل دادگستری مجرد چگونه میتوانم برای کانادا اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. admin گفت:

   با توجه به روند برنامه های مهاجرتی حال حاضر برای اینکه بتوانید از طریق برنامه های اسکیل ورکر که پیش نیاز تحصیل و کار در کانادا نداشته و نیازی به جاب آفر هم نداشته باشند، اقدام کنید می بایست سنتون زیر ۳۴ سال بوده ، فوق لیسانس و آیلتس ۸ داشته باشید . در نهایت شما برای اینکه بتونید اقدام کنید می بایست ابتدا تحصیلی اقدام کنید، بعد از تحصیل ویزای کار بگیرید و در نهایت از طریق برنامه هایی که پیش نیز آنها تحصیل و کار در کاناداست اقامت بگیرید

 19. محمد گفت:

  با سلام. محمد هستم ۳۲ ساله فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه UTM مالزی. همسرم ۳۳ ساله فوق لیسانس نرم افزار. ۲ سال سابقه بیمه دارم و ۷ سال سابقه بدون بیمه.
  بهترین روش برای مهاجرت من چی هست؟ فکر میکنم تحصیلی باشه. اگه راخنمایی کنید ممنون میشم

  1. admin گفت:

   سلام اگر شما بتونید آیلتس L8 S7 R7 W7 بگیرید می تونید از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال جهت اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. واین امتیزا را در صورتی دارید که ۳۳ سال شما تموم نشده باشه. اگر این آیلتس براتون سخت هست می تونید تحصیلی اقدام کنید. افراد متاهل در صورتی که یک نفر ویزای تحصیلی دریافت کند نفر دوم ویزای کار می گیرد. پس از تحصیل و کار در کانادا از طریق دیگر برنامه های مهاجرتی کانادا می توانید اقامت بگیرید.

 20. کریم گفت:

  پزشک عمومی هستم۲۶سال سن دارم دارای یک سال تجربه کاری و مدرک زبان ۷ ایلتس
  مناسب ترین روش مهاجرت با در نظرداشت شرایط فوق برایم کدام گزینه است ؟
  پروسه چقدر زمان میبره ؟
  کل هزینه تقریبی پروسه چقدر خواهد بود ؟

  1. admin گفت:

   سلام. در صورتی که آیلتس L8 S7 R7 W7 بگیرید می تونید از روش اسکیل ورکر فدرال برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. برای اینکه امتیاز بیشتری داشته باشید باید ۳ سال سابقه کار داشته باشید.

 21. نازیلا گفت:

  سلام .وقتتون بخییر .ببخشید من ۱۸ سال سن دارم و در رشته ی هنر هم خوندم اما الان میخوام که کنکور ایران شرکت نکنم .چه راه هایی برا من وجود داره که اقدام کنم.

  1. admin گفت:

   سلام . تنها راه برای مهاجرت با توجه به شرایط شما ، در ابتدا اقدام تحصیلی هست. پس از تحصیل ویزای کار می گیرید. و سپس از طریق برنامه های اقامت کانادا که پیش نیاز آنها سابقه کار و یا تحصیل در کانادا هست می تونید برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید.

 22. ایمان روزبهانی گفت:

  سلام
  من فوق لیسانس مواد-متالوژی دارم با ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه برنامه ریزی تعمیرات در پارس جنوبی عسلویه و همسرم فوق لیسانس عمران دارند و مدرس زبان انگلیسی هستند سن من ۴۰ و همسرم ۳۵ سال است
  آیا شانس اخذ اقامت دائم از طریق skill worker را داریم؟
  مدت زمان و هزینه آن چطور هست؟
  ممنون از راهنمایی شما

  1. admin گفت:

   سلام و متاسفاه شما امتیاز سن رو از دست دادید. برای جبران امتیزاهای از دست رفته بهترین روش اقدام تحصیلی است. اگر افراد متاهل برای تحصیل اقدام کنند یک نفر ویزای تحصیلی و نفر دوم می تونه ویزای کاری بگیره. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر فرم ارزیابی را تکمیل کنید.