روش های مهاجرت به کانادا ، دریافت اقامت کانادا 2019

روش های مهاجرت به کانادا : دریافت اقامت کانادا ۲۰۱۹

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا یکی از انتخاب های متقاضیان زندگی ، کار و تحصیل در کشورهای خارجی می باشد. وجود فرصت های کاری و تجاری، تحصیل در دانشگاه های تراز اول جهان، جامعه چند فرهنگی و رو به رشد اقتصادی و قرار گرفتن این کشور در لیست برترین کشورهای جهان از جهت کیفیت زندگی و برخورداری از امکانات رفاهی و اجتماعی باعث انتخاب این کشور برای مهاجرت واخذ اقامت دائم شده است.

کانادا از نظر استانداردهای زندگی در رتبه دوم گروه جی ۲۰ و از لحاظ اقتصادی جزو ۷ کشور صنعتی جهان (گروه جی ۷) که حدود ۵۸ درصد اقتصاد دنیا را در دست دارند می باشد. درصورتیکه همچنان برای مهاجرت به کانادا و انتخاب این کشور به عنوان محل زندگی و اقامت دائم تردید دارید، ده فاکتور مهم انتخاب مهاجرت به کانادا می تواند راهنمای خوبی برای تصمیم گیری در این خصوص باشد.


Ways to Immigrate to Canada 2019
————————————
روشهای مهاجرت به کانادا

سالانه تعداد زیادی متقاضی جهت مهاجرت به کانادا از طریق روش های مختلف مهاجرت کانادا اقدام می نمایند. بر مبنای اطلاعات اداره مهاجرت کانادا در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۱۰٫۰۰۰ پرونده مهاجرتی پذیرفته شده است. مطابق اعلام دولت کانادا، این کشور جهت برآوردن اهداف خود در نظر دارد برای سال ۲۰۱۹ حدود ۳۳۰٫۰۰۰ مهاجر و جهت سال ۲۰۲۰ حدود ۳۴۰٫۰۰۰ مهاجر را از طریق برنامه های مختلف مهاجرتی کانادا بپذیرد. متقاضیانی که شرایط برنامه های مهاجرت کانادا را داشته باشند می توانند از طریق یکی از روش های مهاجرت به کانادا برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.
انتخاب وکیل رسمی مهاجرت کانادا و اقدام بموقع از طریق مناسب ترین برنامه مهاجرتی می تواند این مسیر را هموار، آسان و امکان پذیر سازد. مهاجرت به کانادا نیاز به آماده سازی شرایط و مدارک داشته و این امر با برنامه ریزی درست و دقیق و از پیش تعیین شده تحقق می یابد.

روش های مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق قنی حرفه ای

مهاجرت به کانادا از طریق فنی حرفه ای

مهاجرت به کانادا از این روش نیاز به داشتن مهارت فنی حرفه ای می باشد. افرادی که در مشاغل فنی حرفه ای مشغول فعالیت هستند و در این خصوص تجربه کاری داشته و کمی با زبان انگلیسی و یا فرانسه آشنایی داشته باشند می توانند از این روش برای ویزای کانادا اقدام نمایند. داشتن جاب آفر از دیگر ملزومات این برنامه مهاجرتی می باشد. در این برنامه مهاجرتی نیز از ابتدا اقامت دائم PR ارائه می گردد.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

اقامت کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه مهاجرتی نیازمند داشتن تجربه کاری، تحصیلات دانشگاهی و دانش زبان می باشد. پروسه این برنامه مهاجرتی بسیار کوتاه و حداکثر یکسال می باشد و نسبت به دیگر روش های مهاجرت به کانادا اقتصادی و کم هزینه می باشد. افرادی که از این روش ویزای کانادا را دریافت نمایند، از ابتدا به آنها اقامت دائم PR ارائه می گردد.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

روش های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی این کشور با شرایط های مختلفی امکان پذیر می باشد. هر استان دارای برنامه های متنوع استانی خاص خود را دارد. ایالت های کانادا با هماهنگی دولت مرکزی جهت تامین نیروی متخصص مورد نیاز خود از روش های مختلف مانند اسکیل ورکر، کارآفرینی و سرمایه گذاری، فنی حرفه ای و تحصیلی اقدام به پذیرش مهاجر می نمایند. افرادی که شرایط این برنامه ای مهاجرتی را داشته و امتیاز لازم را کسب نمایند می توانند برای اخذ اقامت کانادا و مهاجرت اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کانادایی

مهاجرت به کانادا از طریق تجربه کانادایی

مهاجرت به کانادا از این طریق نیاز به داشتن تجربه کاری کانادایی و دانش زبان دارد. این برنامه برای افرادی که با ویزای کار کانادا در این کشور مشغول به فعالیت می باشند مناسب است. افرادی که برای تحصیل در کانادا اقدام نمایند، پس از فارغ التحصیلی می توانند ویزای کار گرفته و از این روش برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. متقاضیان با توجه به سن خود می توانند امتیاز متفاوتی از جدول اکسپرس اینتری کسب نمایند. پروسه بررسی این برنامه مهاجرتی بسیار کوتاه می باشد.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

اقامت کانادا از طریق استارت آپ

مهاجرت به کانادا از روش استارت آپ مناسب کارآفرینانی ست که مهارت و توانایی ایجاد کسب و کاری در کانادا را داشته باشند. صاحبان ایده و اختراع نیز می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند. دراین خصوص سازمان هایی جهت سرمایه گذاری و گسترش اختراع آنها مشخص شده است.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

در بین روش های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق تحصیل یکی از راههای سریع و آسان برای ورود به کانادا می باشد.کانادا دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای فارغ التحصیلان این کشور می باشد.برخی از این برنامه های مهاجرتی در طول تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت نماید.همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل ویزای کار درخواست نموده و در این کشور زندگی و مشغول به کار شوند و سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن تجربه کار در کانادا می باشد برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی نیاز به داشتن تجربه کاری، دانش زبان می باشد. افرادی که متقاضی مهاجرت از این روش می باشند می بایست تجربه پرستاری از کودک و یا سالمندان را داشته باشند. این برنامه مهاجرتی دارای ۳ زیر مجموعه با شرایط متفاوت می باشد.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

برنامه مهاجرتی خود اشتغالی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی مختص افرادیست که در زمینه فرهنگی ، هنری و ورزشی تجربه و فعالیت داشته و بتوانند سهم پر رنگ و قابل توجهی در این زمینه در جامعه کانادا ایفا نمایند. این افراد می بایست تجربه حضور در میادین بین المللی را در خصوص حرفه خود داشته و یا در جامعه خود در این زمینه خود اشتغال بوده باشند.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ فمیلی

برنامه مهاجرتی اسپانسر شیپ فامیلی

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ فامیلی این امکان را به شهروندان کانادایی می دهد تا بتوانند برای بستگان خود اسپانسر شده و برای آن ها در خواست اقامت نمایند. تحصیل فرزندان در کانادا و یا اقدام برای مهاجرت فرزندان به کانادا نیز این فرصت رادر آینده برای والدین جهت اخذ اقامت کانادا از این طریق مهیا می سازد.

مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا از راه های مختلفی امکان پذیر است. متقاضیان این برنامه مهاجرتی در صورت داشتن سرمایه اولیه به همراه تجربه مدیریت در یک کسب و کار می توانند متناسب بار برنامه های مهاجرتی موجود برای اقامت کانادا اقدام نمایند. افرادی که از این طریق اقدام می نمایند می توانند برای خود و اعضای خانواده درخواست اقامت نمایند.

با توجه به تعداد و تنوع روش های مهاجرت به کانادا همه افرادی که انگیزه، اشتیاق و پشتکار لازم برای مهاجرت را داشته باشند می توانند در این مسیر موفق شوند. انتخاب روش مناسب، برنامه ریزی جهت مهیا کردن شرایط مورد نیاز، صبوری، پیگیری اخبار مرتبط با امور مهاجرت و اقدام در زمان مناسب کلید موفقیت در این مسیر می باشد. مشاورین دفتر مهاجرتی یوکن تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا آمادگی ارائه خدمات مشاوره، راهنمایی و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه تا حصول نتیجه نهایی متناسب با شرایط متقاضیان می باشند.

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*