وکیل مهاجرت ،مشاوره مهاجرت

وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

وکیل رسمی مهاجرت به کانادا – اداره نظارت به مشاورین رسمی مهاجرت کانادا (ICCRC) که زیر نظر وزارت مهاجرت کانادا جهت تسهیل انجام امور مربوط به مهاجرت و ثبت صحیح پرونده های مهاجرتی ،لیست وکلای مهاجرت کانادا که مورد تایید آن سازمان می باشد را در وب سایت ( ICCRC) ثبت نموده است. متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا و اخذ مشاوره مهاجرت، ضمن کاهش هزینه های جبران ناپذیر ناشی از اشتباه صورت گرفته در پرونده مهاجرتی ،این مسیر را با خیالی آسوده یه پایان برسانند. از آنجا که مطابق قوانین اداره مهاجرت کانادا استفاده از افراد فاقد گواهی وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا جرم و موجب ابطال پرونده مهاجرتی و مانع ورود متقاضی به مدت دو سال به کانادا می گردد می بایست در انتخاب وکیل مهاجرت کانادا و رویت کدعضویت و نام ایشان در وب سایت اداره مهاجرت کانادا اطمینان حاصل نمود.

وکیل مهاجرت کانادا
————————————–
Canada Immigration Consultant

خانم نازنین بیتاژیان فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا، عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا با شماره عضویت R531751 می باشد.

خانم بیتاژیان وکیل و مشاور موسسه مهاجرتی یوکن (ثبت شده در کانادا) و دارای تجربه چندین ساله در خصوص پرونده های مهاجرت به کانادا، مانند مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، مهاجرت تحصیلی به کانادا، اخذ اقامت کانادا و دریافت انواع ویزای کانادا شامل ویزای مهاجرتی ، ویزای تحصیل کانادا،ویزای استارتاپ کانادا، ویزای کار کانادا و ویزای سرمایه گذاری کانادا، ویزای توریستی کانادا بوده و همواره سعی نموده با تسلط بر قوانین مهاجرتی کانادا و رعایت اصول اخلاقی حرفه ای مناسب ترین روش را برای متقاضیان خدمات مهاجرتی با توجه به اهداف و شرایط آنها انتخاب و پیمودن این مسیر را هموار نماید .

ucanirrinacu

وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا جهت انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا می توانند با مراجعه به وب سایت اداره نظارت به مشاورین رسمی مهاجرت کانادا ICCRC ، اسامی وکلای رسمی مهاجرت به کانادا که مورد تایید این سازمان می باشند را رویت نمایند. کد عضویت نازنین بیتاژیان R531751

مزایا و ضرورت مشاوره و استفاده از وکیل مهاجرت

متقاضیان مهاجرت به کانادا جهت انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا می بایست از همه روشهای موجود اطلاع کافی داشته باشند تا بتوانند مناسب ترین روش مهاجرتی را انتخاب و برای آن برنامه ریزی نمایند .

امروزه با گسترس شبکه های اجتماعی و استفاده از اینترنت ، دسترسی به اطلاعات بسیار آسان شده است . اما آیا می توان تنها با مطالعه این مطالب تصمیم گیری و برنامه ریزی نمود ؟ آیا می شود به صحت آنها اعتماد نمود ؟ آیا اگر شخصی در گذشته مهاجرت نموده ، می توان برای پیمودن این مسیر از او کمک گرفت ؟ و یا آیا می توان تنها با مطالبی که در گروه های مختلف شبکه های اجتماعی همانند تلگرام ،فیس بوک و غیره منتشر می گردد، در خصوص این امر مهم تصمیم گیری و مسیر خود را مشخص کرد ؟ چگونه می توان مناسب ترین و یا آسانترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط خود انتخاب نمود ؟

بهترین مرجع آشنایی با روشهای مهاجرت ، وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا می باشد . اداره مهاجرت کانادا در این وب سایت آخرین اخبار و راههای مهاجرتی را اطلاع رسانی می نماید .متقاضیان با مطالعه این وب سایت با بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی آشنا خواهند شد . گسترده بودن شرایط برنامه های مهاجرتی ،همچنین پیچیدگی شرایط اقدام و تغییرات دائمی برنامه های مهاجرتی ،استفاده از متخصصین این امر را ضروری نموده است . اداره مهاجرت کانادا جهت کمک به متقاضیان مهاجرت در پیمودن صحیح این مسیر اقدام به معرفی وکلا و مشاورین مورد تایید این اداره نموده است .

مشاورین رسمی مهاجرت کانادا پس از گذراندن دوره های تخصصی مهاجرت در کالج یا دانشگاه و اخذ گواهی مربوطه اجازه شرکت در آزمون جامع حقوق مهاجرت Full Skill Exam را خواهند داشت. وکلایی که این آزمون را با موفقیت انجام دهند موفق به دریافت کد عضویت می گردند. وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت کانادا تحت نظارت اداره نظارت بر مشاورین رسمی مهاجرت بوده و سالیانه موظف به گذراندن دوره های آموزشی در راستای حفظ دانش خود می باشند و این امر موجب تسلط آنها بر قوانین جدید مهاجرتی و تصمیم درست در امور پرونده های مهاجرتی خواهد شد.

موسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت خانم نازنین بیتازیان ( عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ) ، به بررسی همه راه های مهاجرت کانادا در این وب سایت می پردازد . ولی با توجه به جزئیات زیاد هر برنامه مهاجرتی و برخی نکات که تنها با تجربه به دست می آید ، شاید امکان به روز رسانی آنها در وب سایت میسر نباشد .همچنین با توجه به تغییرات دائمی و بدون اطلاع قبلی برنامه های مهاجرتی و یا مقطعی بودن برخی از آنها ، مشاوره با وکیل مهاجرتی و اطلاع از آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی امری ضروری می باشد . انتخاب بهترین وکیل مهاجرت ضمن اطمینان از انتخاب مناسب ترین برنامه مهاجرتی و اقدام به موقع ،یکی از عوامل موفقیت در این مسیر می باشد .

افراد بسیاری شرایط مهاجرت را داشته اند ولی تنها به دلیل عدم آگاهی و برنامه ریزی درست یا انتخاب مسیر اشتباه ، این فرصت را از دست داده اند .

وکیل این مجموعه در کانادا جهت راهنمایی متقاضیان تحصیل ،مهاجرت و اقامت کانادا آماده ارائه مشاوره مهاجرت بصورت آنلاین از طریق اپلیکیشن های واتس اپ و اسکایپ می باشد .

همچنین متقاضیان می توانند جهت مشاوره حضوری با مشاورین این مجموعه ، به دفتر تهران مراجعه نمایند .

جهت هماهنگی و رزرو وقت مشاوره مهاجرت، با وکیل این مجموعه و یا با مشاورین ، با دفترمهاجرتی یوکن در تهران تماس بگیرید .