ویزای کانادا، شرایط دریافت ویزای کانادا

ویزای کانادا : شرایط اخذ ویزای تضمینی کانادا ۲۰۱۹

ویزای تضمینی کانادا یکی از موضوعاتی است که همواره متقاضیان ویزای کانادا به دنبال آن می باشند. هزینه های اخذ ویزای کانادا از قبیل ویزای مهاجرتی کانادا و دیگر ویزاها و عدم بازگشت این هزینه ها در صورت ریجکت ویزا باعث تمایل متقاضیان برای دریافت ویزای تضمینی کانادا شده است. ولی همانطور که در وب سایت اداره مهاجرت کانادا و یا وب سایت های وابسته به آن ذکر شده است هیچ تضمینی برای صدور ویزا وجود ندارد.

همچنین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با هشدار نسبت به سودجویی و برخی سوءاستفاده‌های مالی، تبلیغ برای اخذ ویزای تضمینی را غیرقانونی اعلام و آژانس‌های مسافرتی را از اقدام در این‌خصوص منع نموده است .

در صورتیکه متقاضیان دریافت ویزا با کمی آگاهی و واقع بینانه به این موضوع نگاه نمایند، متوجه خواهند شد که ویزای تضمینی کانادا میسر نمی باشد. البته استفاده از وکیل رسمی مهاجرت کانادا در این پروسه می تواند دریافت ویزای کانادا را تا حدی تسهیل نماید. وکلای مهاجرت کانادا که عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا می باشند با توجه به آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی و آشنایی با روند اقدام و مدارک لازم برای ویزاهای مختلف ، می توانند بهترین روش های مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط متقاضیان انتخاب نمایند.

انواع ویزاهای کانادا

اخذ ویزاهای مختلف کانادا از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. کشور کانادا با توجه به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت و تامین نیازهای جامعه خود ، ویزاهای مختلف مهاجرتی دارد . متقاضیان اخذ ویزا می بایست با توجه به شرایط خود یکی از مناسب ترین روش ها را انتخاب نماید.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای کانادا از طریق تخصص

ویزای کانادا از طریق تخصص

اخذ ویزای از طریق تخصص با توجه به امتیاز متقاضیان از چهار فاکتور تجربه کاری، تحصیلات دانشگاهی و دانش زبان و سن امکانپذیر می باشد. پروسه اخذ ویزای کانادا از طریق تخصص بسیار کوتاه و حداکثر یکسال می باشد. افرادی که از این روش ویزای کانادا را دریافت نمایند، از ابتدا به آنها اقامت دائم (PR) ارائه می گردد

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای

ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای نیاز به داشتن مهارت فنی حرفه ای می باشد.افرادیکه در این خصوص سابقه کاری داشته و کمی به زبان انگلیسی و یا فرانسه مسلط باشند می توانند از این روش برای اقامت این کشور اقدام نمایند.داشتن پیشنهاد کار از ملزومات این برنامه مهاجرتی می باشد.متقاضیان مهاجرت از این روش نیز از ابتدا اقامت دائم PR ارائه می گردد.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق تجربه کانادایی

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق تجربه کانادایی

اخذ ویزای مهاجرتی از این طریق نیاز به داشتن تجربه کاری در کانادا و دانش زبان دارد.این افراد معمولا” با ویزای کار کانادا در این کشور مشغول به فعالیت می باشند . همچنین افرادیکه برای تحصیل در کانادا اقدام نمایند می توانند پس از یکسال کار دراین کشور از این طریق برای اخذ اقامت اقدام نمایند. مدت زمان بررسی این برنامه مهاجرتی بسیار کوتاه می باشد.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی

اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی

ویزای کانادا از طریق برنامه های استانی یکی از راههای اخذ اقامت می باشد.استانهای این کشورهر کدام با توجه به نیاز خود برنامه های مهاجرتی خاص خود را داشته و افرادیکه شرایط لازم این برنامه ها را داشته می باشند می توانند از این طریق جهت دریافت اقامت اقدام نمایند. ویزاهای استانی شامل: سرمایه گذاری کانادا،اخذ ویزا از طریق تخصص،ویزای کارآفرینی ، و غیره می باشد.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا از طریق استارتاپ

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق استارت آپ

ویزای مهاجرتی از طریق استارت آپ مناسب سرمایه گذاران و کارآفرینانی می باشد که توانایی لازم برای راه اندازی کسب و کار را داشته باشند.افرادیکه دارای ایده و اختراع می باشند نیز می توانند از طریق این ویزا برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای خود اشتغالی

ویزای مهاجرتی خود اشتغالی کانادا

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق خود اشتغالی مناسب متقاضیانی ست که در حرفه های فرهنگی ،هنری و ورزشی فعالیت و تجربه لازم را داشته و توانایی ایجاد سهم قابل توجهی در این زمینه در جامعه کانادا دارند. این افراد می بایست تجربه حضور در میادین بین المللی را در خصوص حرفه خود داشته و یا در جامعه خود در این زمینه خود اشتغال بوده باشند.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق پرستار خانگی

ویزای مهاجرتی از طریق پرستار خانگی

ویزای مهاجرتی از طریق پرستار خانگی مختص افرادیست که دارای تجربه کاری در این زمینه و دانش زبان می باشند.این افراد می بایست تجربه پرستاری از کودک و یا سالمندان را داشته باشند.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای اسپاسنرشیپ

ویزای اسپانسر شیپ فامیلی

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق اسپانسرشیپ فامیلی مختص افرادیست که در این کشور زندگی می کنند و شهروند کانادا می باشند. این افراد می توانند برای بستگان خود اسپانسر شده و برای آنها در خواست اقامت نمایند.تحصیل فرزندان در این کشور و یا اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا برای فرزندان نیز این فرصت رادر آینده برای والدین جهت اخذ اقامت از این طریق مهیا می سازد.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی یکی از راههای سریع و آسان برای ورود به کانادا می باشد.این کشور دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای افرادیست که در آن تحصیل نموده اند.برخی از این برنامه های مهاجرتی در زمان تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت نماید.همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل ویزای کار دریافت نمایند سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن سابقه کاری دراین کشورمی باشد برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا همان ویزای مولتی یا گردشگری می باشد که مدت اعتبار این ویزا ۱۰ سال است ولی با توجه به اینکه پاسپورت های ایرانی ۵ سال اعتبار دارد این ویزا نیز به اندازه مدت زمان پاسپورت متقاضی معتبر می باشد. ویزای مولتیپل مناسب افرادی است که به عنوان گردشگر، دیدار خویشاوندان و یا به قصد تحقیق و کسب امتیاز در برخی برنامه های مهاجرتی از جمله برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری به این کشور سفر می کنند.

با توجه به تعداد و تنوع ویزاهای کانادا افرادی که انگیزه لازم برای مهاجرت به این کشور را داشته باشند حتما” می توانند در این مسیر موفق شوند.انتخاب روش مناسب،برنامه ریزی جهت مهیا کردن شرایط مورد نیاز ،صبوری ، پیگیری اخبار مرتبط با امور مهاجرت ،اقدام در زمان مناسب کلید موفقیت در این مسیر می باشد. مشاورین این مجموعه تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا آمادگی ارائه خدمات مشاوره ،راهنمایی و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه تا حصول نتیجه نهایی را دارند.

چگونه ویزای کانادا بگیریم ؟

کانادا دارای ویزاهای مختلفی می باشد . قبل از هر چیز می بایست متقاضیان مشخص نمایند برای چه منظوری درخواست ویزا دارند .

جهت اخذ ویزای کانادا ، داشتن ویزای شینگن ضروری می باشد ؟

داشتن ویزای شینگن تنها برای متقاضیان اخذ ویزای توریستی می تواند امتیاز محسوب شود .داشتن ویزای شینگن برای متقاضیان ویزای مهاجرتی الزامی نمی باشد .

هزینه اخذ ویزا چقدر می باشد ؟

هزینه ویزا با توجه به نوع آن متفاوت می باشد . متقاضیان می بایست پس از انتخاب روش اخذ ویزا ، هزینه آن را بررسی نمایند .

مدت زمان اخذ ویزا چقدر می باشد ؟

جواب ویزای کانادا و پروسه بررسی پرونده ومدت زمان اخذ ویزا با توجه به نوع ویزا کاملا” متفاوت می باشد . بعنوان مثال پروسه بررسی ویزای توریستی حداکثر ۴ ماه می باشد ولی پروسه بررسی ویزاهای مهاجرتی با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد .

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

28 نظر در “ویزای کانادا : شرایط اخذ ویزای تضمینی کانادا ۲۰۱۹

 1. با سلام من خاله خانم حدود ۱۰ سال است مقیم کانادا ونکوور ایشون الان برای خانواده من دعوت نامه ارسال کرده می خواستم ببینم برای ویزای توریستی من و خانمم و دو فرزندم با هم اقدام کنیم و یا اینکه من اقدام نکنم تا شانس گرفتن ویزا بالاتر برود نیاز به مشاوره دارم

  1. با سلام ، در صورتی که شما ملکی به نام خود و یا همسرتان و همچنین گردش و یا مانده حساب خوب داشته و سابقه ی مسافرت های متعدد و همچنین ویزای شینگن و شغل مشخص داشته باشید، شانس خوبی برای اخذ ویزای توریستی کانادا خواهید داشت. با توجه به روند ویزاهای گذشته پرونده هایی که همه ی اعضای خانواده با هم اقدام نمی کنند (جهت قوی شدن پرونده و بالا بردن شانس ویزا ) لزوما منجر به اخذ ویزا نشده است. در صورت داشتن فاکتورهای اولیه که در بالا ذکر شد همه ی خانواده می توانند جهت ویزای مولتی ۵ ساله کانادا اقدام نمایند. در نهایت همانطور که در وب سایت اداره مهاجرت کانادا به آن اشاره شده است، هیچ تضمینی بابت اخذ ویزای توریستی وجود نخواهد داشت.

 2. با سلام من میخوام ویزای تحصیلی واسه فرزند ۵ ساله م بگیرم خودم مدرک فوق لیسانس مامایی و ۱۶ سال سابقه کار دارم میخواستم بپرسم واسه کار فول تایم بعد از گذروندن کالج ایلتس چند باید داشته باشم؟ ممنونم

  1. سلام ، برای در خواست ویزای کانادا به منظور تحصیل، فرزندتان باید ۵ سالشان تمام شده باشد. برای پیدا کردن کار لزوما مدرک ایلتس از شما نمی خواهند ولی شما باید بتوانید در جلسه مصاحبه نظر کارفرما را جلب نمایید. البته در صورتی که برای فرزندتان جهت تحصیل درخواست ویزا نمایید شما به عنوان همراه اجازه کار نخواهید داشت. جهت این منظور شما دو انتخاب پیش رو دارید: پیشنهاد اول درخواست ویزای دانش آموزی برای فرزندتان و ویزای همراه برای خودتان – در این حالت شما می بایست پس از ورود به کانادا برای خودتان درخواست پذیرش تحصیلی نموده و ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایید تا در این صورت اجازه کار نیمه وقت خواهید داشت. پیشنهاد دوم پذیرش تحصیلی برای خودتان – که در این صورت هزینه تحصیلی فرزندتان رایگان خواهد شد و شما اجازه کار نیمه وقت در زمان تحصیل را دارید. در نهایت از هر دو روش که وارد کانادا شوید می بایست برنامه ریزی لازم جهت اخذ اقامت دائم توسط یکی از برنامه های مهاجرتی موجود را داشته باشید.

 3. سلام. بجز ویزای سرمایه گذاری که هزینه بالایی لازم داره، من میخوام بهرطریقی شده به کانادا برم و اقامت اونجا رو بگیرم. ۳۸ سالمه.دخترم از همسر اولم ۱۱ سالشه. الان ۴ ماهه باردارم. همسرم ۳۹ سالشه. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. با مدرک سلتا.سابقه کار دو سال تدریس در دبیرستان تایلند. سابقه ترجمه. و در حال حاضر حدود ۱ ساله مدیر بازرگانی یک شرکت هستم. همسرم لیسانس کشاورزی داره ۸ سال سابقه غیر مرتبط در هواپیمایی ایران ایر داره . الان کار ازاد داره. هر جوری که کوتاهترین و مطمئن ترین مسیره لطفا راهنماییم کنین که بتونم از طریق شما به هدفم برسم. ممنون. راستی ویزای شینگن هم نداشتیم تا بحال.

  1. سلام ، شما متاسفانه فلعا شرایط اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه ای اسکیل ورکر را ندارید. پیشنهاد می شود شما برای یک دوره ی ارشد پذیرش گرفته و هسرتان به عنوان همراه ویزای کار کانادا می توانند دریافت نمایند. در این صورت هزینه تحصیل فرزندتان نیز رایگان می شود. و در نهایت به واسطه تحصیل و کار در کانادا شما می توانید از طریق برنامه های مهاجرتی که پیش نیاز آن ها گذراندن یک دوره تحصیلی و یا تجربه کاری در کانادا می باشد اقدام به اخذ اقامت نمایید.

 4. باسلام،حامدهستم،نامزد من بورسیه برای مقطع دکتری گرفتن از کانادا فول فاند،می خواستم بدونم باتوجه به دریافت ویزای student ایشون من هم می تونم همراه ایشون برم؟ویزای ایشون سه ساله صادرشده،وبرای من اگه بخواد صادر بشه به چه عنوان است وآیا مثل ایشون سه ساله خواهد بود؟اجازه کارخواهم داشت؟

  1. سلام در صورتیکه سند ازدواج داشته باشید می توانید به همراه ایشون شما در خواست ویزای کار کانادا نمایید . در غیر اینصورت می بایست ثابت نمایید که با ایشون حداقل به مدت یکسال زندگی نموده اید .و جهت اثبات این موضوع باید اسنادی از قبیل اجاره نامه مشترک و … ارائه نمایید .

 5. سلام من و همسرم پرستار هستیم و ۳۱سالمون هست و زبان فرانسه خوندیم ولی هنوز مدرکی نگرفتیم چطور می تونیم برای ویزای کانادا جهت اقامت اقدام کنیم؟

  1. سلام لطفا” برنامه مهاجرتی نیروی متخصص کبک ( آریما) را مطالعه نمایید . در صورتیکه امتیاز این برنامه مهاجرتی را داشته باشید می توانید از این طریق برای ویزای کانادا اقدام نمایید .

 6. با سلام.
  قصد شرکت در دوره شش ماهه زبان انگلیسی رو دارم.متاسفانه طوری که ما شنیدیم برا این دوره ویزای تحصیلی صادر نمیشه از طرفی هم با ویزای توریستی اجازه شرکت تو دوره رو نمیدن.آیا جایگزین دیگه ای وجود داره؟
  با تشکر

  1. سلام برای دوره های زیر ۶ ماه ویزای کانادا صادر میشه ولی شما می توانید دوره های زبان زیر ۶ ماه را با ویزای توریستی اقدام کنید.

 7. سلام وقت بخير ميشه راهنماييم كنيد
  خانومم
  ٢٩ ساله
  متأهل
  ٢ فرزند ٧ ساله
  ديپلم نقشه كشي ساختمان سال ٨٦ ديپلم گرفته
  معدل ١٦/٣٨
  سابقه كار نداره
  تمكن مالي تا ٥٠ هزار دلار
  زبانش متوسط مدرك نداره
  ميخوام پذيرش بگيرم براشون (هركدوم كه ممكن هستش) و بچه هام با خودش ببره
  خودم هم ليسانس حسابداري دارم با ١٣ سال سابقه كار مرتبط با بيمه
  ميخواستم بدونم ميشه كالج پذيرش گرفت

 8. سلام من ترم آخر داروسازي هستم و قصد مهاجرت دارم آيا با گرفتن مدركم ميتونم اونجا ويزاي تحصيلي بگيرم يا از اول شروع كنم؟ اگر براي داروسازي پذيرش نميگيرن يه رشته ي ديگه رو اونجا شروع كنم ميشه؟

  1. سلام . نمی توانید مستقیم برای داروسازی پذیرش بگیرید . ابتدا می بایست برای یک دوره لیسانس مرتبط در این حوزه پذیرش و درخواست ویزای کانادا کنید و سپس برای این رشته اقدام نمایید.

 9. سلام.لطفا در مورد ویزای کاری با مدارک فنی و حرفه ای یه توضیحاتی بفرمایید.
  ۳۰ سالمه فوق دیپلم تاسیسات دارم حدودا ۱۰۰۰ ساعت دوره فنی حرفهای گذروندم و ۹ سال سابقه کار و بیمه مرتبط دارم.

  1. سلام جهت اخذ ویزای کانادا از طریق رشته ای فنی حرفه ای ، نیاز به داشتن جاب آفر ای یک کارفرما در کانادا می باشد . شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی برای یکی از دانشگاههای کانادا اقدام نموده و پس از اتمام دوره تحصیلی ویزای کار درخواست نمایید . تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا ،برنامه های مهاجرتی زیادی را برای شما باز می نماید .

 10. سلام ویزاهمرادانش آموزقابل تبدیل به کاری ودانشجوی هست واگرمن وفرزندم که ۷سالشه بیام کاناداهمسرم میتونه به مابپونده

  1. ویزای همراه دانش آموز ، همان ویزای کانادا (مولتی ) می باشد و با این ویزا امکان کار کردن میسر نمی باشد . درصصورت تمایل فرم ارزیابی موجود در همین وب سایت را پر نمایید تا پس از ارزیابی شرایط شما ، در اولین فرصت نتیجه به شما اعلام گردد.

 11. با سلام بنده رییس هیئت مدیره و صاحب ۶۰ در صد سهام شرکت و دارای کارت هوشمند بازرگانی و سند دو منزل بنامم است.سفر به آسیا و کشورهای همسایه زیاد داشتم برای ویزا کانادا از کدام ویزا میتوانم استفاده کنم که در صد ریجکتی کمتری برای شرایط من داره.تجاری،نمایشگاهی،همایش و کنفرانسها،؟یا شما غیر از اینها ترجیح میدهید

  1. سلام ، اگر هدفتان صرفا سفر به کانادا به عنوان توریست می باشد می توانید درخواست توریست ویزای کانادا دهید. با توجه به سفرهای زیاد و داشتن بیزینس و سند ملکی شما در این خصوص پرونده مناسبی خواهید داشت. ولی در صورتی که متقاضی اخذ اقامت کانادا می باشید می توانید با بررسی شرایط برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا مناسب ترین برنامه را برای خود انتخاب نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر فرم ارزیابی مهاجرت در بالای همین صفحه را تکمیل نمایید. مشاورین ما در اولین فرصت نتایج را به شما اعلام خواهند کرد.

 12. سلام من ۳۰ سالمه دانشجوی دکتری رشته فیزیولوژی ورزش دانشگاه تهران هستم ایلتس ۸ دارم و مدارک ماساژ از فدراسیون پزشکی ورزشی و فنی حرفه ای دارم.
  چطور میتونم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم؟

  1. با سلام ، شما در صورت داشتن آیلتس S7 R7 W7 L8 می توانید جهت اخذ ویزای کانادا (اقامت دائم PR) از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال اقدام نمایید. مدت زمان اخذ ویزای کانادا در این برنامه مهاجرتی حداکثر یک سال می باشد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر لطفا یا فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل نمایید یا با شماره های دفتر تماس بگیرید.

  1. با سلام ، با ویزای مولتی کانادا اجازه کار نخواهید داشت و همچنین امتیازی برای اخذ اقامت دائم نخواهد بود . در صورت تمایل فرم ارزیابی مهاجرت یوکن که لینک آن در بالای همین موجود می باشد را تکمیل فرمایید تا شرایط شما برای دیگر ویزاهای کانادا بررسی گردد .

 13. سلام و عرض ادب
  بنده فوق لیسانس بازاریابی با ۱۳ سال سابقه بیمه والبته ۷ سال سابقه مرتبط با دو فرزند والبته با ۴۴ سال سن ودو ویزای خانوادگی شنگن فرانسه ایا برای ویزای تحصیلی شانسی دارم ؟ البته از پیشنهاد شما در این مورد متشکرم

  1. با سلام ، شما در صورت داشتن آیلتس می توانید از طریق برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا اقدام نمایید. برای ویزای تحصیلی نیز در صورت داشتن آیلتس آکادمیک می توانید اقدام نمایید. البته پروسه ویزا غیر قابل پیش بینی می باشد. در صورت تمایل با این مجموعه تماس بگیرید تا مشاورین اطلاعات دقیق تری در اختیارتان قرار دهند.