اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای کانادا : شرایط ویزای تضمینی کانادا ۲۰۱۹

ویزای تضمینی کانادا یکی از موضوعاتی است که همواره متقاضیان ویزای کانادا به دنبال آن می باشند. هزینه های اخذ ویزای کانادا از قبیل ویزای مهاجرتی کانادا و دیگر ویزاها و عدم بازگشت این هزینه ها در صورت ریجکت ویزا باعث تمایل متقاضیان برای دریافت ویزای تضمینی کانادا شده است. ولی همانطور که در وب سایت اداره مهاجرت کانادا و یا وب سایت های وابسته به آن ذکر شده است هیچ تضمینی برای صدور ویزای کانادا وجود ندارد.

همچنین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با هشدار نسبت به سودجویی و برخی سوءاستفاده‌های مالی، تبلیغ برای اخذ ویزای تضمینی را غیرقانونی اعلام و آژانس‌های مسافرتی را از اقدام در این‌خصوص منع نموده است .

در صورتیکه متقاضیان دریافت ویزای کانادا با کمی آگاهی و واقع بینانه به این موضوع نگاه نمایند، متوجه خواهند شد که ویزای تضمینی کانادا میسر نمی باشد. البته استفاده از وکیل رسمی مهاجرت کانادا در این پروسه می تواند دریافت ویزای کانادا را تا حدی تسهیل نماید. وکلای مهاجرت کانادا که عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا می باشند با توجه به آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی و آشنایی با روند اقدام و مدارک لازم برای ویزاهای مختلف کانادا ، می توانند بهترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط متقاضیان انتخاب نمایند.

اخذ ویزای کانادا
————————-
Canadian Visa

ویزاهای مختلف کانادا

اخذ ویزاهای مختلف کانادا از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. کشور کانادا با توجه به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت و تامین نیازهای جامعه خود ، برنامه های مختلف مهاجرتی دارد . متقاضیان اخذ ویزای کانادا می بایست با توجه به شرایط خود یکی از مناسب ترین روش ها را برای اخذ ویزای کانادا انتخاب نماید.

مهاجرت به کانادا فدارل

مهاجرت به کانادا از این روش ها کم هزینه و اقتصادی می باشد. متقاضیان این برنامه های مهاجرتی می توانند بر اساس تحصیلات، مهارت و تخصص خود برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

ویزای کانادا از طریق تخصص

اخذ ویزای کانادا از طریق تخصص با توجه به امتیاز متقاضیان از چهار فاکتور تجربه کاری، تحصیلات دانشگاهی و دانش زبان و سن امکانپذیر می باشد. پروسه اخذ ویزای کانادا از طریق تخصص بسیار کوتاه و حداکثر یکسال می باشد. افرادی که از این روش ویزای کانادا را دریافت نمایند، از ابتدا به آنها اقامت دائم (PR) ارائه می گردد

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای

ویزای کانادا از این طریق فنی حرفه ای نیاز به داشتن مهارت فنی حرفه ای می باشد.افرادیکه در این خصوص سابقه کاری داشته و کمی به زبان انگلیسی و یا فرانسه مسلط باشند می توانند از این روش برای ویزای کانادا اقدام نمایند.داشتن پیشنهاد کار از ملزومات این برنامه مهاجرتی می باشد.متقاضیان ویزای کانادا از این روش نیز از ابتدا اقامت دائم PR ارائه می گردد.

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق تجربه کانادایی

اخذ ویزای کانادا از این طریق نیاز به داشتن تجربه کاری در کاناداو دانش زبان دارد.این افراد معمولا” با ویزای کار کانادا در این کشور مشغول به فعالیت می باشند . همچنین افرادیکه برای تحصیل در کانادا اقدام نمایند می توانند پس از یکسال کار در کانادا از این طریق برای اخذ اقامت اقدام نمایند. مدت زمان بررسی این برنامه مهاجرتی بسیار کوتاه می باشد.

اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی

ویزای کانادا از طریق برنامه های استانی یکی از راههی اخذ اقامت کانادا می باشد.استانهای کانادا هر کدام با توجه به نیاز خود برنامه های مهاجرتی خاص خود را داشته و افرادیکه شرایط لازم این برنامه ها را داشته می باشند می توانند از این طریق ویزای کانادا را دریافت نمایند.ویزاهای استانی شامل ویزای سرمایه گذاری کانادا،ویزای کانادا از طریق تخصص،ویزای کارآفرینی کانادا،و غیره می باشد.

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق استارت آپ

ویزای کانادا از طریق استارت آپ مناسب سرمایه گذاران و کارآفرینانی می باشد که توانایی لازم برای راه اندازی کسب و کار در کانادا را داشته باشند.افرادیکه دارای ایده و اختراع می باشند نیز می توانند از طریق این ویزا برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

ویزای مهاجرتی خود اشتغالی کانادا

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق خود اشتغالی مناسب متقاضیانی ست که در حرفه های فرهنگی ،هنری و ورزشی فعالیت و تجربه لازم را داشته و توانایی ایجاد سهم قابل توجهی در این زمینه در جامعه کانادا دارند. این افراد می بایست تجربه حضور در میادین بین المللی را در خصوص حرفه خود داشته و یا در جامعه خود در این زمینه خود اشتغال بوده باشند.

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق پرستار خانگی

ویزای کانادا از طریق پرستار خانگی مختص افرادیست که دارای تجربه کاری در این زمینه و دانش زبان می باشند.این افراد می بایست تجربه پرستاری از کودک و یا سالمندان را داشته باشند.

ویزای کانادا از طریق اسپانسر شیپ فامیلی

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق اسپانسرشیپ فامیلی مختص افرادیست که در کانادا زندگی می کنند و شهروند کانادا می باشند . این افراد می توانند برای بستگان خود اسپانسر شده و برای آنها در خواست اقامت نمایند.تحصیل فرزندان در کانادا و یا اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا برای فرزندان نیز این فرصت رادر آینده برای والدین جهت اخذ اقامت کانادا از این طریق مهیا می سازد.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کانادا از طریق تحصیل یکی از راههای سریع و آسان برای ورود به کانادا می باشد.کانادا دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای افرادیست که در کانادا تحصیل نموده اند.برخی از این برنامه های مهاجرتی در زمان تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت نماید.همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل ویزای کار دریافت نمایند سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن سابقه کاری در کانادا می باشد برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

با توجه به تعداد و تنوع ویزاهای کانادا افرادی که انگیزه لازم برای مهاجرت به کانادا را داشته باشند حتما” می توانند در این مسیر موفق شوند.انتخاب روش مناسب،برنامه ریزی جهت مهیا کردن شرایط مورد نیاز ،صبوری ، پیگیری اخبار مرتبط با امور ویزاهای کانادا ،اقدام در زمان مناسب کلید موفقیت در این مسیر می باشد. مشاورین این مجموعه تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا آمادگی ارائه خدمات مشاوره ،راهنمایی و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه تا حصول نتیجه نهایی و اخذ ویزای کانادا را دارند..