کانادا

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی کانادا ، تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار و تبدیل ویزای مولتی به اقامت دائم چگونه ممکن است ؟ با توجه به سخت شدن برنامه های مهاجرتی فدرال کانادا و همچنین محدود شدن رشته های مورد نیاز برنامه های مهاجرت استانی کانادا ، متقاضیان مهاجرت به کانادا به دنبال راههای آسان تری برای اخذ اقامت این کشورمی باشند.

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

بیشتر بخوانید: شرایط مهاجرت پرستاران به کانادا در سال ۲۰۲۱

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

کانادا دارای برنامه های مهاجرتی متنوعی با اهداف تامین نیروهای انسانی مورد نیاز جهت تقویت اقتصادی و فرهنگی این کشور می باشد . پیش نیاز اکثر این برنامه های مهاجرت تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا می باشد.از این رو درخواست های این نوع ویزاهای کانادا با رشد چشمگیری روبرو شده است. از آنجایی که اخذ ویزاهای فوق نیازمند فراهم کردن شرایط اولیه می باشد متقاضیان مهاجرتی با هدف تسریع و تسهیل در روند مهاجرت ، به دنبال اخذ ویزای توریستی کانادا و تبدیل آن به ویزاهای فوق می باشند .

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی کانادا

ویزای توریستی کانادا همانطور که از نامش مشخص است تنها به منظور سفر و بازدید از این کشور استفاده می گردد . مدت زمان ویزای توریستی با توجه به اعتبار پاسپورت ایران حداکثر ۵ سال اعتبار دارد . دارنده ویزای توریستی کانادا اجازه شرکت در دوره های آموزشی که طول دوره تحصیلی آن بیش از ۶ ماه می باشد را ندارد و در حقیقت امکان تحصیل با ویزای توریستی کانادا میسر نمی باشد. متقاضیان تحصیل در کانادا که با ویزای توریستی وارد کانادا می شوند می بایست مجددا” برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند .

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی که اشتباها” برخی از متقاضیان مطرح می نمایند اساسا” امکانپذیر نمی باشد و تنها راه تحصیل در کانادا برای متقاضیانی که با ویزای توریستی به این کشور وارد شده اند ، درخواست مجدد برای ویزای دانشجویی می باشد. از آنجایی که متقاضیان تحصیل در کانادا می توانند از خارج ازکانادا اقدام به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا نمایند نیازی به اخذ ویزای توریستی بعنوان پیش نیاز ویزای تحصیلی یا دانشجویی نمی باشد .

بیشتر بخوانید: شرایط مهاجرت آرایشگر به کانادا

ویزای توریستی در چه مواردی ممکن است کمک به اخذ ویزای تحصیلی نماید ؟

اگر چه قانونی به اسم تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی وجود ندارد ولی دارندگان ویزاهای مولتی  (توریستی ) کانادا با توجه به اینکه یک بار از فیلترهای مختلف رد شده و نظر آفیسر نسبت به پرونده آنها مثبت بوده است شانس خوبی برای دریافت ویزای تحصیلی خواهند داشت . این موضوع برای افرادی که که گپ تحصیلی زیاد و یا سن بالا داشته و شرایط اخذ ویزای تحصیلی را ندارند می تواند مورد توجه قرار گیرد . این افراد در صورتیکه شرایط ویزای توریستی کانادا را داشته باشند می توانند ابتدا جهت ویزای توریستی ( مولتی ) اقدام نموده و سپس برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند .

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار نیز در عمل غیر ممکن است و افرادی که با ویزای مولتی وارد کانادا می شوند اجازه کار ندارند . تنها افرادیکه متاهل بوده و همسر آنها دارای ویزای تحصیلی و یا ویزای کار می باشند ، می توانند جهت اخذ ویزای کار اقدام نمود . افراد مجرد که با ویزای توریستی وارد کانادا می شوند در صورت داشتن جاب آفر کانادا ( پیشنهاد کاری) می توانند درخواست ویزای کار نمایند . با ذکر این نکته که اخذ جاب آفر کار دشواری بوده و کارفرمای ارائه دهنده پیشنهاد کار می بایست ضمن طی کردن مراحل قانونی آن، شرایط لازم را نیز داشته باشد.

بیشتر بخوانید: شرایط تحصیل در رشته معماری در کانادا

انواع ویزای کار کانادا
جهت بررسی شرایط و مدارک لازم انواع ویزای کار کانادا، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تبدیل سوپر ویزای کانادا به اقامت دائم

سوپر ویزای کانادا نمی تواند به خودی خود تبدیل به اقامت دائم کانادا گردد. سوپر ویزای کانادا تنها جهت سفر و بازدید از کانادا می باشد و تنها در برخی برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کانادا و کارآفرینی می تواند کمک به افزایش امتیاز متقاضی در این پرونده های مهاجرتی گردد.

در نهایت تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی ، کار و یا اقامت دائم میسر نمی باشد مگر در برخی موارد خاص که در بالا ذکر شد . البته واژه تبدیل ویزا در این موارد به اشتباه استفاده می گردد و منظور از آن تغییر وضعیت اقامتی متقاضی در کشور کانادا می باشد .

قبل ازهراقدامی شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا و یا انواع ویزاهای کانادا را بررسی نمایید.
در صورت تمایل وکیل موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا آماده ارائه مشاوره بصورت آنلاین و معرفی برنامه های مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضیان می باشد . جهت هماهنگی و رزرو وقت با شماره تلفن های تهران ( موجود در وب سایت ) تماس بگیرید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. Luffy گفت:

  سلام پسرمن ۲۸ سالشه ودوره های فنی وحرفه ای زیادی را در زمینه آرایشگری وگریم و لیزر و…گذرانده زبانش هم متوسطه خواستم ببینم از طریق ویزای تحصیلی در رابطه با آرایشگری یا موارد دیگر در کانادا شما می توانید کمکمان کنیدالبته مدرک لیسانس مهندسی معماری دانشگاه آزاد هم داره

  1. admin گفت:

   سلام
   با توجه به داشتن مدرک لیسانس پیشنهاد ما برای تحصیل در مقطع ارشد هست. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا 2021
لیست مشاغل مورد نیاز کانادا 2021
اقامت والدین از طریق تولد فرزند در کانادا
اقامت والدین از طریق تولد فرزند در کانادا