برنامه استانی نوا اسکوشیا Nova Scotia NSNP

برنامه استانی نوا اسکوشیا Nova Scotia NSNP

برنامه استانی نوا اسکوشیا کانادا Nova Scotia Nominee Program که به اختصار NSNP نامیده می شود یکی از راه های مهاجرت استانی به کانادا از طریق این ایالت می باشد. نوا اسکوشیا یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا، واقع در ساحل جنوب شرقی این کشور است. هلیفکس (Halifax) با جمعیت تقریباً ۴۰۰٬۰۰۰ نفر مرکز سیاسی و بزرگترین شهر این استان است. این ایالت بخاطرزیبایی های طبیعی از شهرت زیادی برخوردار است.

برنامه استانی نوا اسکوشیا
—————————————-
Nova Scotia Nominee Program – NSNP 

برنامه استانی نوا اسکوشیا NSNP

برنامه استانی نوا اسکوشیا طیف وسیعی از متقاضیان را در بر می گیرد. برنامه مهاجرتی مختص پزشکان، فارغ التحصیلان کانادا، برنامه نیروهای ماهر و کارآفرینان از جمله برنامه های این ایالت می باشد. متقاضیانی که شرایط این برنامه های مهاجرتی را داشته باشند می توانند جهت اخذ ویزای کانادا و مهاجرت کانادا اقدام نمایند .

برنامه استانی نوا اسکوشیا از طریق تخصص Skilled worker

برنامه مهاجرتی نیروی متخصص نوااسکوشیا جهت کارگران خارجی و یا دانشجویانی که اقدام به تحصیل در کانادا نموده و فارغ التحصیل شده اند این فرصت را فراهم می نماید تا برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق سیستم اکسپرس اینتری Express Entry

برنامه های استانی نوااسکوشیا در شاخه های زیر از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروی های مورد نیاز خود تامین می نماید .

برنامه استانی اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا Nova Scotia Demand

این برنامه مهاجرتی به دو Category A و Category B تقسیم می گردد. Category A نیاز به داشتن جاب آفر از کارفرمایی در نواسکوشیا می باشد. Category B دارای مشاغل مورد نیاز می باشد و نیازی به داشتن جاب آفر نیست. متقاضیان این برنامه اقامتی می بایست در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل داشته باشند.

برنامه مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق برنامه اولویت بازار کار Nova Scotia Labour Market Priorities

متقاضیان این برنامه مهاجرتی نوا اسکوشیا در صورتی که شرایط سیستم اکسپرس اینتری Express Entry را داشته و مشاغل در اولویت این ایالت متناسب با شغل آنها باش، شانس انتخاب شدن از طریق این استان و دریافت دعوتنامه استانی نواسکوشیا را خواهند داشت .

برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا Nova Scotia Experience

این برنامه ایالتی نواسکوشیا برای نیروهای ماهری که دارای یک سال سابقه کار در نوااسکوشیا می باشند این فرصت را فراهم می نماید تا از این طریق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیان برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا می بایست در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل ایجاد نمایند.

اقامت نوا اسکوشیا Occupations in Demand

برنامه مهاجرتی نوا اسکوشیا در شغل های مورد تقاضا ، تمرکز بر شغل هایی با مهارت متوسط ( NOC C ) در بازار کار نوااسکوشیا دارد. اداره مهاجرت نوااسکوشیا بر اساس اطلاعات بازار کار، نیروهای نیمه حرفه های مورد تقاضای این استان را از میان افراد واجد شرایط این برنامه مهاجرتی انتخاب و دعوتنامه استانی برای آنها ارسال می نماید .

مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا Entrepreneur

این برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا مختص مدیران و یا صاحبان کسب و کاری ست که تمایل به راه اندازی و یا خرید یک مجموعه تجاری در نوااسکوشیا دارند. متقاضیان این برنامه موفق به دریافت اقامت برای خود و خانواده همراه می گردند.

برنامه فارغ التحصیلان نوااسکوشیا International Graduate Entrepreneur

برنامه مهاجرتی فوق مختص فارغ التحصیلانی ست که در یکی از دانشگاهها و یا کالج های نواسکوشیا تحصیل کرده و تمایل به راه اندازی یک کسب و کار در این ایالت دارند . این افراد همچنین می توانند یک بیزینس را در این استان خریداری نمایند .

مهاجرت پزشکان به نوااسکوشیا Physician Nova Scotia

این برنامه مهاجرتی برای مختص پزشکان می باشد. اداره بهداشت نوااسکوشیا و مرکز بهداشت این استان از طریق این برنامه مهاجرتی جهت تامین نیروهای مورد نیاز خود از قبیل پزشک عمومی، پزشک خانواده و پزشکان متخصص اقدام می نمایند.

در صورتیکه شرایط برنامه های مهاجرتی فوق را ندارید، بهترین روش های اقامت کانادا را بررسی فرمایید.

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*