برنامه استانی ساسکاچوان ، شرایط اقامت ساسکاچوان

برنامه استانی ساسکاچوان ، شرایط اقامت ساسکاچوان

برنامه استانی ساسکاچوان یکی از راههای مهاجرت از طریق این ایالت به کانادا می باشد . این ایالت که دارای برنامه های متنوعی می باشد نیروهای مورد نیاز خود را از طریق روش های مختلف تامین می نماید . ایالت ساسکاچوان یکی از برنامه های محبوب نیروهای ماهر بین المللی را نیز در بردارد که نیازی به جاب آفرندارد . نیروهای متخصص که شغل و رشته تحصیلی آنها در لیست مشاغل این استان باشد می توانند از این طریق برای احذ اقامت اقدام نمایند . افرادی که یکی از شرایط برنامه اقامت ساسکاچوان را داشته باشند می توانند با انتخاب مناسب ترین گزینه در این خصوص اقدام نمایند .

برنامه استانی ساسکاچوان
————————————
Saskatchewan SINP

برنامه استانی ساسکاچوان

برنامه استانی ساسکاچوان شامل برنامه هایی از قبیل : اسکیل ورکر ، اکسپرس اینتری ، خود اشتغالی ، سرمایه گذاری می باشد .

برنامه های مهاجرتی اسکیل ورکر ساسکاچوان

این برنامه استانی ساسکاچوان از طریق رو روش OID و Express Entry انجام می گردد .

مهاجرت به ساسکاچوان از طریق کاری در روش OID

متقاضیان این برنامه اقامتی ساسکاچوان می بایست از جدول امتیاز بندی این پرونده مهاجرتی امتیاز کسب نمایند . با توجه به رقابیت بودن این برنامه اقامتی افرادی موفق به دریافت دعوتنامه استانی ساسکاچوان می گردند که بالاترین امتیاز را داشته باشند . همچنین شغل و رشته متقاضیان نیز می بایست در لیست مشاغل مورد نیاز این برنامه اقامتی باشد .

اکسپرس اینتری ساسکاچوان Express Entry

برنامه اکسپری اینتری ساسکاچوان مناسب افرادیست که دارای حداقل آیلتس CLB7 می باشند . متقاضیان برنامه استانی ساسکاچوان در این روش می بایست ضمن کسب امتیاز از جدول اکسپرس اینتری ، از امتیازبندی برنامه نیروی ماهر ساسکاچوان نیز امتیاز کسب نمایند .

شرایط مهاجرت به ساسکاچوان از طریق تجربه کاری در ساسکاچوان

این روش برنامه استانی ساسکاچوان دارای زیر مجموعه متنوعی می باشد که اغلب نیاز به داشتن پیشنهاد کار ( جاب آفر ) دارند .

برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان در زیر مجموعه تجربه کاری

این برنامه اقامت ساسکاچوان دارای دو روش به نام های برنامه اقامت ساسکاچوان نیروی کار ماهر و برنامه اقامت ساسکاچوان روش نیروی کار نیمه ماهر می باشد .

برنامه اقامت ساسکاچوان مشاغل حوزه سلامت و بهداشت در زیر مجموعه تجربه ساسکاچوان

این برنامه اقامت ساسکاچوان مختص افرادیست که برای مدتی از طریق ویزای کار در سه زیر شاخه : پزشک ، پرستارو سایر حرفه های بخش سلامت و بهداشت فعالیت می نمایند .

برنامه ایالتی ساسکاچوان روش مهمانداری و غذا در زیر مجموعه تجربه ساسکاچوان

افرادی که دارای ۶ ماه سابقه کاری برای یک کارفرمای تایید شده در ایالت ساساچوان در حوزه های مهمانداری و غذا می باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی جهت اخذ اقامت ساسکاچوان اقدام نمایند .

برنامه استانی ساسکاچوان مشاغل راننده کامیون در زیر مجموعه تجربه ساسکاچوان

افرای که می خواهند از این طریق برای اقامت ساسکاچوان اقدام نمایند باید سابقه کاری در شرکت حمل و نقل تایید شده در ساسکاچوان به عنوان راننده کامیون با ویزای کار موقت داشته باشند .

برنامه ایالتی ساسکاچوان : فارغ التحصیلان در زیر مجموعه تجربه ساسکاچوان

این برنامه ایالتی ساسکاچوان به دو زیرمجموعه فارغ التحصیلان موسسات آموزشی ساسکاچوان ، فارغ التحصیلان موسسات آموزشی کانادا تقسیم می گردد . این روش مناسب افرادیست که شرایط ویزای دانشجویی کانادا را داشته و در کانادا تحصیل نموده اند .

برنامه اقامت ساسکاچوان از طریق کشاورزی و مزرعه داری

این برنامه اقامت ساسکاچوان مناسب افرادی ست که در حوزه کشاورزی و مزرعه داری سابقه داشته و فعالیت می نمایند . این برنامه ایالتی یکی از برنامه های سرمایه گذاری استانی می باشد . متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی و مزرعه داری در ساسکاچوان می باشند می توانند از این طریق جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه استانی سرمایه گذاری در ساسکاچوان

افرادی که علاقمند به سرمایه گذاری در ساسکاچوان را داشته باشند می توانند با ارائه بیزینس پلن و مدارکی مبنی بر سابقه کارآفرینی و ایجاد کسب و کار برای این برنامه ایالتی اقدام نمایند .

جهت آشنایی با برنامه های دیگر ، روش های مهاجرت و اقامت کانادا را بررسی نمایید .