برنامه استانی بریتیش کلمبیا

برنامه استانی بریتیش کلمبیا برای اقامت کانادا

برنامه استانی بریتیش کلمبیا یکی از راه های مهاجرت استانی به کانادا می باشد. این استان غربی ترین استان کانادا و در مجاورت اقیانوس آرام قرار گرفته است. مرکز ایالت بریتیش کلمبیا ویکتوریا می باشد. پرجمهیت ترین شهر این ایالت ونکوور است. ونکوور با جمعیت حدود ۲٫۲ میلیون نفر سومین شهر پرجمعیت کانادا می باشد. سالانه حدود ۳۵۰۰۰ مهاجر از طریق برنامه استانی بریتیش کلمبیا جهت اخذ ویزای کانادا اقدام می نمایند. این ایالت دارای برنامه های متنوع می باشد و متقاضیان مهاجرت به کانادا می توانند با توجه به شرایط خود یکی از برنامه های مناسب خود را انتخاب نمایند.

برنامه استانی مهاجرت از راه تخصص بریتیش کلمبیا

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق تخصص

متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های ۰ , A , B و دارای تجربه کاری می باشند می توانند از طریق این برنامه جهت اخذ ویزای کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق تخصص در حوزه سلامت و بهداشت

این برنامه برای متخصصین حوزه سلامت و بهداشت این امکان را فراهم می نماید تا جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق نیروی نیمه ماهر

این برنامه برای متقاضیانی است که در حوزه گردشگری، مهمانداری، حمل و نقل و یا صنعت پردازش مواد غذایی مشغول به فعالیت می باشند.

مهاجرت تحصیلی از طریق برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی علوم کاربردی، طبیعی و بهداشت بریتیش کلمبیا

این برنامه به فارغ التحصیلان علوم طبیعی، کاربردی و یا علوم بهداشتی مانند : کشاورزی، کامپیوتر، مهندسی، فیزیک، بهداشت و علوم بالینی این امکان را می دهد تا برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند.

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی بریتیش کلمبیا

این برنامه به فارغ التحصیلان کانادا که دارای گواهی و یا مدرکی تحصیلی از یکی از موسسات معتبر کانادا می باشند این فرصت را می دهد تا جهت اقامت کانادا اقدام نمایند.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری

این برنامه به صاحبان صنایع و مجموعه های تجاری که تمایل به سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار فعال در بریتیش کلمبیا دارند این امکان را فراهم می نماید تا برای خود و اعضای خانواده و کارمندان کلیدی خود درخواست اقامت کانادا نمایند.

کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع دارد . جهت آشنایی بیشتر، دیگر روش های مهاجرت به کانادا و یا شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید.

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*