برنامه استانی انتاریو OINP ، اقامت انتاریو و تورنتو

برنامه استانی انتاریو OINP ، اقامت انتاریو و تورنتو

برنامه استانی انتاریو یکی از راههای مهاجرت استانی به کانادا و اقامت در انتاریو و شهر تورنتو می باشد. انتاریو پرجمعیت ترین استان کانادا ، مرکز اصلی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کاناداست. این ایالت محبوب ترین مقصد در کانادا برای مهاجران از سراسر جهان می باشد . این ایالت پایتخت کانادا ( شهر اتاوا ) و بزرگترین شهر کشور، تورنتو را در خود جای داده است.

برنامه های استانی انتاریو طیف وسیعی از متقاضیان اقامت انتاریو از قبیل : برنامه نیروی ماهر ، برنامه سرمایه گذاری ، برنامه فارغ التحصیلان در مقاطع ارشد و دکترا رو دربر می گیرد . متقاضیان ویزای کانادا از طریق این برنامه های اقامتی می توانند با توجه به شرایط خود یکی از این برنامه ها را انتخاب نمایند .

برنامه های مهاجرت استانی انتاریو OINP
——————————————
Ontario Immigrant Nominee Program

برنامه های استانی پیشنهاد کار ( جاب آفر ) انتاریو

این برنامه استانی انتاریو در ۳ دسته بندی زیر موجود می باشد :

مهاجرت کاری به کانادا انتاریو از طریق مشاغل مورد نیاز

برنامه مهاجرت کاری به کانادا انتاریو از طریق نیروی ماهر( دارای پیشنهاد کار ) ، برای متقاضیانی که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های ۰ , A, C مشغول به فعالیت می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق اقدام نمایند . داشتن ۲ سال سابقه کار در ۵ سال گذشته و جاب آفر از یک کارفرما در ایالت انتاریو از الزامات این برنامه اقامتی می باشد .

برنامه اقامت فارغ التحصیلان بین المللی انتاریو

برنامه اقامتی فارغ التحصیلان انتاریو یکی از فرصت های پیش روی دانشجویان بین المللی می باشد . دانشجویانی که با ویزای تحصیلی کانادا یک دوره حداقل دوساله را در کانادا با موفقیت به پایان رسانده باشند می توانند از این طریق برای اقامت کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان می بایست دارای پیشنهاد کار از یک کار فرما در کانادا نیز باشند .

برنامه استانی نیروی متخصص انتاریو ( مشاغل موردنیاز )

برنامه استانی نیروی متخصص انتاریو( مشاغل مورد نیاز) مناسب افرادیست است که در زمینه کشاورزی و یا ساخت و ساز مشغول به فعالیت می باشند . متقاضیان می بایست دارای حداقل یک سال سابقه کار در ۳ سال گذشته در یکی از ناک های مشاغل مورد نیاز این برنامه مهاجرتی باشند . داشتن جاب آفر یکی دیگر از نیازهای این برنامه استانی می باشد .

برنامه اقامتی سرمایه انسانی انتاریو

برنامه اقامتی سرمایه انسانی انتاریو به دو زیر شاخه فارغ التحصیلان مقاطع ارشد ، دکترا و اکسپرس اینتری تقسیم می گردد .

برنامه اقامت کانادا برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو

این برنامه اقامت انتاریو این فرصت را برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو در مقطع ارشد مهیا می سازد تا بعد از اتمام دوره تحصیلی و اخذ مدرک فوق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان بین المللی که از طریق پذیرش تحصیلی کانادا در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رسانده اند می توانند حداکثر دو سال پس از اتمام دوره تحصیلی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه اقامت کانادا برای دانشجویان دکترا انتاریو

برنامه اقامت فارغ التحصیلان دکترا انتاریو این فرصت را برای دانشجویان بین المللی در مقطع دکترا در استان انتاریو فراهم می نماید تا بعد از اتمام دوره تحصیلی در این مقطع برای اقامت کانادا اقدام نمایند . دانشجویان که در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی ، دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده اند می توانند برای این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند.

برنامه استانی اکسپرس اینتری انتاریو

برنامه اکسپرس اینتری انتاریو در سه زیر شاخه برنامه نیروهای ماهر فرانسه زبان ، اولویت نیروی انسانی و برنامه فنی حرفه ای انتاریو موجود می باشد .

برنامه اکسپرس اینتری مهاجرت کانادا از طریق تخصص انتاریو ( نیروی ماهر فرانسه زبان )

برنامه استانی مهاجرت کانادا از طریق تخصص انتاریو ( فرانسه زبان ) جهت نیروهای ماهری که به زبان فرانسه نیز مسلط می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق این برنامه اقامتی انتاریو جهت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نماید.

اقامت کاری کانادا از طریق مهاجرت به انتاریو برنامه اولویت نیرو انسانی

برنامه استانی اولویت نیرو انسانی انتاریو از طریق اکسپرس اینتری و کسب امتیاز از فاکتورهای تخصص ، تجربه کاری، تحصیلات و دانش زبان نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نمایند . متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست یکی از شرایط برنامه مهاجرت از راه تخصص فدارل و یا برنامه مهاجرت تجربه کانادایی را نیز داشته باشند .

برنامه مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای نیروی ماهر انتاریو

برنامه استانی مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای انتاریو این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق فنی حرفه ای ، تجربه کاری انتاریو، تحصیلات و دانش زبان برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب می نماید . داشتن شرایط برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی نیز یکی از شرایط این برنامه اقامتی انتاریو می باشد .

برنامه استانی سرمایه گذاری و تجاری انتاریو

برنامه سرمایه گذاری استانی انتاریو در دو زیر شاخه برنامه سرمایه گذاری شرکتی و برنامه کارآفرینی انتاریو تنظیم شده است .

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استان انتاریو

برنامه استانی کارآفرینی انتاریو مناسب صاحبان سرمایه ایست که تمایل به ایجاد کسب و کار و یا خرید یک کسب و کار در انتاریو را دارند.متقاضیان این برنامه اقامتی می بایست دارای بیزینس فعالی باشند که ایجاد آن در انتاریو مزیت و منافع اقتصادی قابل توجهی داشته باشد. کارآفرینان از طریق این برنامه مهاجرتی در ابتدا ویزای کار دریافت کرده و پس از ایجاد کسب و کار موفق در انتاریو می توانند برای درخواست اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

اقامت کانادا سرمایه گذاری شرکتی انتاریو

برنامه اقامتی سرمایه گذاری شرکتی انتاریو مختص سرمایه گذاران و صاحبان بیزینسی ست که تمایل به گسترش کسب و کار و ایجاد شعبه در انتاریو و یا خرید یک مجموعه تجاری در این ایالت می باشند. متقاضیان می تواند ۵ نفر از کارمندان کلیدی کسب و کار خود را نیز بعنوان اعضای پرونده برای این برنامه مهاجرتی معرفی نماید.

کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع دارد . جهت آشنایی بیشتر، دیگر روش های مهاجرت به کانادا و یا شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید.

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*