ویزای استرالیا

ویزای استرالیا یکی از انتخاب های متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور می باشد. امکانات تحصیلی و سطح رفاه اجتماعی، فرصت های شغلی موجود درشرکت های بین المللی و رشد اقتصادی از جمله فاکتورهایی ست که این کشور را مورد توجه مهاجران قرار داده است. پروسه اخذ انواع ویزای استرالیا ، مدارک مورد نیاز و هزینه ویزای استرالیا با توجه به نوع ویزای انتخابی متفاوت می باشد. انتخاب مناسب ترین ویزای استرالیا با توجه به شرایط متقاضیان می توانند تضمینی بر موفقیت گرفتن ویزای استرالیا گردد.

فرم ارزیابی رایگان شرایط مهاجرت به استرالیا
جهت ارزیابی شرایط خود توسط مشاورین موسسه یوکن، فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید. مشاورین ما در اولین فرصت نتیجه ارزیابی را به شما اطلاع خواهند داد. جهت تکمیل فرم بر روی لینک زیر کلیک نمایید.     

شرایط اخذ انواع ویزای استرالیا

شرایط اخذ ویزای استرالیا با توجه به هدف شما برای ورود به استرالیا متفاوت می باشد. متقاضیانی که هدف آنها زندگی و اقامت در این کشور است باید ویزای اقامت دائم استرالیا را انتخاب کنند. افرادی هم برای دیدار بستگان و یا شرکت در سمینار و گشت و گذار اقدام می کنند، ویزای اقامت موقت گزینه مناسب آنها می باشد. البته ویزاهای موقت دیگری نیز وجود دارند که در ادامه مطالب با شرایط آنها آشنا خواهید شد.

فاکتورهای ویزای استرالیا

فاکتور های اصلی و موثر در اخذ ویزای استرالیا

سن

بطور کلی افرادی که قصد گرفتن ویزا از طریق تخصص و مهارت و رشته تحصیلی خود را دارند باید سن آنها حداکثر 45 سال باشد تا بتوانند امتیاز لازم را از فاکتور سن کسب نمایند. در برخی موارد خاص متقاضیانی که بیشتر از 45 سال دارند نیز می توانند از این طریق اقدام نمایند.

مدرک تحصیلی:

یکی از فاکتورهای مهم برای گرفتن ویزای استرالیا تحصیلات متقاضیان می باشد. مدارک تحصیلی متقاضیان با توجه به رشته و تخصص آنها باید توسط سازمانهایی که در استرالیا برای این منظور در نظر گرفته شده ارزیابی و تایید گردد.

سابقه کار:

یکی دیگر از فاکتور های موثر درکسب امتیاز برای اخذ انواع ویزای استرالیا، سابقه کار می باشد. متقاضیان باید با ارائه نامه سابقه کار در سربرگ رسمی شرکت و دیگر اسناد مربوطه از قبیل فیش حقوقی و بیمه تجربه کاری خود را اثبات نماید.

زبان انگلیسی:

از آنجایی که زبان انگلیسی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در گرفتن ویزای استرالیا می باشد با برنامه ریزی دقیق و کسب امتیاز از آن می توان امتیاز خود را در جهت دریافت ویزا تکمیل نمود.

مدارک لازم برای ویزای استرالیا

مدارک لازم برای ویزای استرالیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت می باشد. اسناد و مدارک ارائه شده در این خصوص باید منطبق با هدف ازرفتن به استرالیا باشد. مدارک عمومی مورد نیاز جهت اخذ ویزای استرالیا به شرح زیر می باشد.

 • عکس پرسنلی جدید ازمتقاضی
 • پاسپورت با تاریخ معتبر
 • سوابق کاری
 • ترجمه مدارک تحصیلی متقاضی
 • ارائه تمکن مالی
 • گواهی سلامت
 • نامه سوء پیشینه
 • مدارک هویتی
 • تکمیل فرم درخواست ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا به دو نوع دسته بندی می شوند.

 • ویزای موقت استرالیا
 • ویزای اقامت دائم استرالیا

متقاضیان مهاجرتی با در نظر گرفتن یکی از اهداف تحصیل، کار، سرمایه گذاری و کارآفرینی، زندگی و یا دیدار با دیگر اعضای خانواده باید یکی از انواع ویزای استرالیا را انتخاب و جهت درخواست و گرفتن ویزای استرالیا اقدام نمایند.

ویزای کار استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا در راستای تامین نیروهای متخصص خود با توجه به نیاز های منطقه ای و محلی ویزاهای مختلفی را در این خصوص تدارک دیده است. نیروهای متخصص با توجه به فرصتهای شغلی موجود در ایالت های مختلف استرالیا می توانند با انتخاب یکی از ویزاهای واجد شرایط جهت مهاجرت و کار در این کشور اقدام نمایند. گرفتن ویزای استرالیا از طریق تخصص و کار که به ویزای اسکیل ورکر و یا مهارت شغلی نیزمعروف است یکی از متداول ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. اداره مهاجرت استرالیا هر ساله لیست متنوعی از رشته ها و مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می کند.

ویزاهای کار این کشور به دو نوع موقت و دائم دسته بندی می شود.

ویزای کاری موقت استرالیا

ویزای موقت استرالیا

ویزای 400 استرالیا (حمایت کارفرما )

متقاضیانی که از طرف یک سازمان و یا کارفرما در استرالیا نامه حمایت دریافت نمایند می توانند از طریق این ویزا برای مدت کوتاه ( 3ماه ) در استرالیا کار نمایند. البته بسته به شغل و کار متقاضی این ویزا می تواند تا 6 ماه تمدید شود.

ویزای 476 (ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه های مورد تایید)

متقاضیانی که در رشته های مهندسی از یکی دانشگاه های مورد تایید استرالیا فارغ التحصیل شده باشند و دانش زبان انگلیسی لازم راداشته باشند می توانند ازطریق این ویزا که مدت آن 18 ماه است برای کار و زندگی در استرالیا اقدام نمایند.

ویزای 485 ( ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های استرالیا )

دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های استرالیا می توانند از طریق این ویزا برای مدت 2 تا 4 سال در استرالیا کار نمایند. این ویزا نیاز به دانش زبان انگلیسی حداقل 6 می باشد.

ویزای 482 استرالیا ( اسپانسر کارفرما )

این ویزا به کارفرمایان در استرالیا اجازه می دهد جهت تامین نیروی مورد نیاز خود اسپانسر شوند. متقاضیان این ویزا می توانند برای مدت 2 تا4 سال در استرالیا زندگی و کار نمایند. زبان مورد نیاز این ویزا استرالیا حداقل آیلتس 5 می باشد.

ویزای کار اقامت دائم استرالیا

ویزای کاری دائم در استرالیا

ویزای 186 استرالیا ( اسپانسر شغلی )

افرادی که از یک کار فرما در استرالیا جاب آفر (پیشنهاد کار ) دارند می توانند از طریق این ویزا اقدام نمایند . متقاضیان این ویزای استرالیا باید ضمن داشتن مهارت زبان انگلیسی، در تخصص مورد نیاز کار فرما تجربه کاری داشته و حداکثر 45 سال سن داشته باشند.

این ویزای کار استرالیا به سه شاخه زیر تقسیم بندی شده است.

 • تغییر اقامت موقت به دائم  (TRT )
 • ورود مستقیم استرالیا ( DE )
 • توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص (LA )

ویزای 187 (حمایت کارفرما در مناطق کم جمعیت)

متقاضیان این ویزای اقامت دائم استرالیا می بایست از طرف یک کارفرما در مناطق مشخصی از استرالیا (مناطق کم جمعیت استرالیا) پیشنهاد کار دریافت نمایند. این متقاضیان می بایست حداکثر 45 سال سن داشته و از سطح زبان مورد نیاز این ویزای استرالیا برخوردار باشند. متقاضیان باید واجد شرایط شغل و تخصص پیشنهادی بوده و در صورت نیاز گواهی و مدارک مورد نیاز آن تخصص را داشته باشند. این ویزا برای متقاضیان این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق یکی از راه های زیر در استرالیا کار کنند.

 • از طریق تغییر اقامت موقت به دائم  (TRT )
 • از طریق ورود مستقیم استرالیا ( DE )
 • از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص (LA )

ویزای 189 اقامت دائم استرالیا ( بدون نیاز به اسپانسر شغلی )

یکی از محبوب ترین راه های مهاجرت به استرالیا از راه تخصص و کار، ویزای 189 استرالیا می باشد. متقاضیان این ویزا می بایست تجربه کاری مرتبط با تحصیلات خود داشته باشند. داشتن مدرک زبان و حداکثر 45 سال سن از شرایط های دیگر این ویزا می باشد. متفاضیان این ویزا از همان ابتدا اقامت استرالیا را در یافت می نمایند. کسب حداقل 65 امتیاز از فاکتورهایی نظیر سن، تحصیلات، مدرک زبان، سن از شرایط اولیه این ویزا می باشد.

ویزای 190 (اسپانسر ایالتی استرالیا)

افرادی که امتیاز لازم (حداقل 65 امتیاز) را از طریق سیستم امتیازبندی مهاجرت به استرالیا دریافت نمایند می توانند از طریق تخصص خود جهت اخذ وزای 190 استرالیا اقدام نمایند. متقاضیان از این طریق موفق به دریافت اقامت استرالیا می گردند. در این نوع ویزا نیاز به داشتن جاب آفر از طرف کارفرما در استرالیا ندارید. جهت اقدام برای این ویزا باید حداکثر 45 سال سن، مدرک زبان و تخصص مرتبط با تحصیلات داشته باشید.


فرم ارزیابی رایگان شرایط مهاجرت به استرالیا
جهت ارزیابی شرایط خود توسط مشاورین موسسه یوکن، فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید. مشاورین ما در اولین فرصت نتیجه ارزیابی را به شما اطلاع خواهند داد. جهت تکمیل فرم بر روی لینک زیر کلیک نمایید.     

ویزای سرمایه گذاری استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

روابط دوستانی سیاسی و اقتصادی با اکثر کشورها، موقعیت جفرافیایی، محیط امن و بدون ریسک و رشد اقتصادی مثبت 30 سال گذشته استرالیا و قرار گرفتن در رتبه 14 اقتصادی دنیا این کشور را به یکی از اهداف سرمایه گذاران خارجی تبدیل نموده است. متقاضیان واجد شرایط ضمن سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در استرالیا می توانند از طریق ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا جهت اخذ اقامت استرالیا اقدام نمایند.

ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا به شرح زیر می باشد.

ویزای 188 سرمایه گذاری استرالیا ( اقامت4 سال )

ویزای 188 استرالیا برای مالکان کسب و کار که تجربه مدیریت بیزینس را دارند این فرصت را مهیا می نماید تا از این طریق برای ورود به استرالیا و اقامت 4 ساله اقدام نمایند. اعضای خانواده این متقاضیان اجازه کار و یا تحصیل در استرالیا را خواهند داشت. حداکثر سن قابل قبول برای این ویزا 55 سال می باشد. این افراد باید تمایل به سرمایه گذاری حداقل 200.000 دلار در استرالیا داشته باشند.

ساب کلاس 188 استرالیا جهت اقامت موقت 4 ساله به پنج دسته زیر تقسیم می شوند.

 • ویزای نوآوری (Business Innovation Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری معمولی (Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری برتر (Premium Investor Stream)
 • ویزای کار آفرینی (Entrepreneur Stream)

ساب کلاس 188 راه را برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها هموار می‌سازد.

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای استرالیا دانشجویی

تحصیل در استرالیا یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد. وجود مراکز آموزشی معتبر، اعتبار بین المللی مدارک تحصیلی استرالیا و امکان اخذ اقامت از دلایل جذابیت تحصیل دراسترالیا می باشد. 5 دانشگاه استرالیا در میان 50 دانشگاه برتر دنیا قرار گرفته و این کشور با 1000موسسه آموزشی و 23 هزار رشته تحصیلی به سومین مقصد دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل تبدیل شده است. تحصیل در همه مقاطع آموزشی از مدارس تا دانشگاه برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد. حداقل سن مورد نیزا برای شروع به تحصیل در استرالیا 6 سال می باشد. دانش آموزان بین المللی مدارس استرالیا از همراهی یکی از اعضای خانواده خود بعنوان قیم و سرپرست برخوردارند. دانشجویان بین المللی جهت دریافت ویزای تحصیلی استرالیا که به ساب کلاس 500 معروف است باید از مراکز آموزشی استرالیا پذیرش قطعی داشته باشند. این دانشجویان باید تمکن مالی مورد نیزا جهت تحصیل در موسسات آموزشی استرالیا را داشته باشند. مدت زمان ویزای دانشجویی استرالیا بسته به نوع و مدت زمان دوره تحصیلی دانشجویان حداکثر تا 5 سال می باشد.

ویزای نامزدی و ازدواج استرالیا

افرادی که نامزد و یا همسر آنها شهروند (سیتیزن) و یا اقامت دائم (PR) استرالیا باشد می توانند از این طریق برای اخذ اقامت استرالیا اقدام نمایند. ویزای ازدواج استرالیا در ابتدا بصورت ویزای موقت صادر می شوند. ویزای نامزدی موقت به مدت 9 ماه و ویزای ازدواج موقت به مدت 2 سال اعتبار دارد. شریک و اسپانسر متقاضی باید توانایی تامین و پشتیبانی از نیازهای اولیه او را در طول مدت ویزای موقت استرالیا داشته باشد.

ویزای ازدواج استرالیا

ویزای 300 استرالیا (ویزای نامزدی)

متقاضی ویزای نامزدی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد. همچنین باید اسپانسر کننده را از قبل ملاقات کرده باشد و با هدف ازدواج برای این ویزا اقدام کند. متقاضی باید در هنگام اقدام برای این ویزا خارج از خاک استرالیا باشد. مدت این ویزای موقت 9 ماه بوده و باید فرد در طول این مدت ازدواج کرده و برای ویزای 801 و یا 820 استرالیا اقدام کند.

ویزای 820 استرالیا (اقامت موقت همسر)

این ویزا مختص افرادی است که با ویزاهای دیگر استرالیا نظیر ویزای نامزدی استرالیا ( ویزا 300) در این کشور زندگی می کنند .ویزای 820 به متقاضیان اجازه می دهد تا در صورت ازدواج با یکی از شهروندان و یا افرادی که مقیم دائم استرالیا هستند بصورت موقت و برای مدت 2 سال در استرالیا با شریک خود زندگی کنند. این افراد باید حداقل 18 سال سن داشته باشند متقاضیان باید قبل از اتمام اعتبار این ویزا برای ویزای اقامت دائم 801 اقدام کنند.

ویزای ۳۰۹ استرالیا (اقامت موقت همسر)

شرایط ویزای 309 مشابه ویزای 820 استرالیا باشد. مدت زمان این ویزاها 2 سال می باشد و در طول این مدت متقاضی باید در استرالیا زندگی نماید تا نتیجه اقامت دائم او مشخص گردد. متقاضیان این ویزاها باید حداقل 18 سال سن داشته باشند. تنها تفاوت این ویزا با ویزای 820 در این است که بر خلاف ویزای 820 ( که متقاضی باید از طریق ویزاهای دیگر نظیر ویزای 300 نامزدی استرالیا به این کشور وارد شود)، متقاضی ویزای 309 می تواند خارج از خاک استرالیا برای این ویزا درخواست و بصورت مستقیم وارد خاک استرالیا گردد.

ویزای ۱۰۰ استرالیا ( اقامت دائم همسر )

ویزای 100 جزء ویزای اقامت دائم استرالیا است. این ویزا پس از گذشت 2 سال از زمان صدور ویزای 309 و در صورت اثبات زندگی مشترک از طریق مدارک و مستندات جمع آوری شده در طول 2 سال، ارائه می گردد.

ویزای 801 ( اقامت دائم همسر )

ویزای ازدواج 801 نیز یکی دیگر از ویزاهای اقامت دائم می باشد. این ویزا برای افرادی است که با یک شهروند استرالیا (سیتیزن) و یا اقامت دائم استرالیا (PR) ازدواج کرده و با او زندگی می کند. این ویزا پس از گذشت 2 سال از صدور ویزای 820 استرالیا صادر می گردد. در حقیقت پیش نیاز ویزای 801 استرالیا، داشتن ویزای ازدواج 820 می باشد.

ویزای والدین استرالیا

از آنجایی که والدین و زندگی در کنار اعضای خانواده برای دولت استرالیا از اهمیت بالایی برخوردار است، ویزاهای مختلفی که برای این منظور طراحی و تنظیم شده است. والدین فرزندانی که شهروند و یا دارای اقامت دائم استرالیا باشند می توانند از طریق اسپانسر شدن فرزندان برای اخذ اقامت استرالیا اقدام نمایند . همچنین افرادی که خویشاوندان درجه یک آنها در استرالیا زندگی می کنند نیز می توانند در صورت اسپانسر شدن خویشاوندان آنها، برای اقامت استرالیا اقدام نمایند. انواع ویزای والدین استرالیا به شرح زیر می باشد.

 • ویزای ۱۰۳ استرالیا برای اقامت دائم والدین (بدون هزینه)
 • ویزای ۱۴۳ استرالیا برای اقامت دائم والدین
 • ویزای ۱۷۳ استرالیا برای اقامت موقت والدین
 • ویزای ۱۱۵ استرالیا برای آخرین فرد بازمانده

ویزای فرزند استرالیا

یکی دیگر از انواع ویزای استرالیا، ویزای فرزند می باشد. والدینی که در استرالیا وبه دور از فرزندشان زندگی می کنند می توانند از این طریق اسپانسر فرزندشان شوند. ویزای فرزند استرالیا به والدین این امکان را می دهد تا برای فرزندانشان درخواست اقامت دائم دهند. اداره مهاجرت استرالیا در این خصوص ویزاهای متنوعی را ارائه می کند. والدین باید با توجه به شرایط فرزند خود برای یکی از این ویزاها اقدام کنند.

ویزای 101 (ویزای فرزند استرالیا )
ویزای 102 ( ویزای فرزند خواندگی استرالیا )
ویزای 117 (ویزای کودک یتیم خویشاوند استرالیا)
ویزای 445 ( ویزای فرزند وابسته استرالیا )

بیشتر بخوانید: ویزای دانش آموزی استرالیا؛ شرایط مدارک و هزینه‌ها

ویزای توریستی استرالیا

ویزا استرالیا توریستی

ویزای توریستی استرالیا که به نام های ویزای گردشگری و دیداری استرالیا نیز معروف است یکی دیگر از ویزاهای موقت استرالیا می باشد. ویزای توریستی استرالیا حداکثر تا 12 ماه بنا به شرایط می تواند اعتبار داشته باشد. ویزاهای توریستی استرالیا بنا به شرایط به سه شکل زیر صادر می گردد.

 • ویزای توریستی و گردشگری استرالیا
 • ویزای حمایت توسط خانواده استرالیا
 • ویزای گردشگر تجاری استرالیا

هزینه ویزای استرالیا

هزینه های ویزاهای استرالیا با توجه به نوع ویزا و تعداد اعضای خانواده متغیر است. هزینه ویزا به دو بخش هزینه های عمومی و هزینه های اختصاصی ویزا تقسیم می گردد.

هزینه عمومی ویزای استرالیا

هزینه های عمومی ویزا که معمولا” در انواع ویزاهای استرالیا مشترک می باشد به شرح زیر می باشد.

هزینه ترجمه مدارک

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزا باید به زبان انگلیسی توسط دارالترجمه رسمی، ترجمه شوند. ترجمه مدارک به دو روش زیر مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا خواهد بود.

ترجمه رسمی با مهر و تاییدیه دادگستری

در این روش همه اسناد ترجمه شده به مهر دادگستری نقش می گردد. هزینه ترجمه مدارک در این روش شامل هزینه دارالترجمه + هزینه مهر دادگستری می باشد.

ترجمه ناتی

ترجمه ناتی مختص کشورهای استرالیا و نیوزلند است و  توسط مترجمین تائید شده سازمان ناتی استرالیا انجام میشود. اسناد ترجمه شده توسط مترجمین ناتی نیازی به تاییدیه رسمی مقامات دیگر نداشته و قابل ارائه به مراجع استرالیا و نیوزلند هستند. هزینه این روش ترجمه کمتر از ترجمه بهمراه مهر دادگستری می باشد.

هزینه مدیکال چک ( آزمایش پزشکی )

متقاضیان ویزای اقامت دائم استرالیا باید جهت انجام آزمایش پزشکی اقدام نمایند. این آزمایش شامل تست خون،ادرار و چشم پزشکی می باشد که توسط پزشک معتمد استرالیا در ایران انجام می شود. هزینه تست پزشکی ویزای استرالیا 300 دلار می باشد.

هزینه ارزیابی مدارک تحصیلی و کاری

متقاضیان ویزاهای تحصیلی و کاری باید جهت ارزیابی مدارک تحصیلی و شغلی خود از طریق سازمانهای تایید شده در استرالیا اقدام کنند. این سازمان ها با توجه به نوع ویزا به دو دسته تقسیم می شوند.

هزینه سازمان های ارزیابی مدارک تحصیلی و شغلی در استرالیا:

 • سازمان مهندسین استرالیا : هزینه ارزیابی مدارک 784 دلار استرالیا
 • انجمن کامپیوتر استرالیا : هزینه ارزیابی مدارک ۵۰۰ دلار استرالیا
 • موسسه مدیریت استرالیا : هزینه ارزیابی مدارک ۵۵۰ دلار استرالیا
 • سازمان TRA مشاغل فنی و حرفه ای : هزینه ارزیابی مدارک ۱۰۰۰ دلار استرالیا
 • سازمان VetAssess مشاغل دیگر : هزینه ارزیابی مدارک ۸۸۰ دلار استرالیا

هزینه های ارزشیابی و حسابرسی اموال جهت ویزای سرمایه گذاری استرالیا:

متقاضیانی که قصد مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دارند باید جهت حسابرسی مدارک توسط حسابدار رسمی و ارزشیابی اموال توسط کارشناس رسمی دادگستری اقدام کنند. هزینه حسابرسی در حدود 10میلیون تومان و هیزینه ارزشیابی اموال بستگی به ارزش و نوع ملک خواهد داشت.

هزینه های انواع ویزای استرالیا (اپلیکیشن فی ویزا استرالیا)

هزینه ویزای استرالیا با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد. این هزینه ها که تحت عنوان اپلیکیشن فی ویزای استرالیا نیز نام برده می شود با توجه به تعداد اعضای خانواده مطابق جدول زیر محاسبه می گردد.

انواع ویزای استرالیا هزینه متقاضی اصلی ویزای استرالیا هزینه ویزای همراه بالاتر از 18 سال هزینه ویزای همراه کمتر از 18 سال
ویزای توریستی ۱۴۰ دلار استرالیا ۱۴۰ دلار استرالیا ۱۴۰ دلار استرالیا
ویزای تحصیلی ۵۷۵ دلار استرالیا ۴۳۰دلار استرالیا ۱۴۰ دلار استرالیا
ویزای ازدواج ۷۱۶۰ دلار استرالیا ۳۵۸۵ دلار استرالیا ۱۷۹۵ دلار استرالیا
ویزای کاری ۳۷۵ دلار استرالیا ۱۹۰ دلار استرالیا ۹۵ دلار استرالیا

جمع بندی

برای ورود و مهاجرت به استرالیا، ویزاهای متنوعی وجود دارد. انتخاب درست انواع ویزای استرالیا، ارائه مدارک صحیح و اقدام به موقع رمز موفقیت در اخذ ویزای استرالیا می باشد. هر چند در این مسیر هیچ راهی برای اخذ ویزای تضمینی استرالیا وجود ندارد، اما مشاوره با متخصصین این امر از بروز اشتباهات ناخواسته و هدر رفتن هزینه های مربوطه جلوگیری می نماید. جهت ارزیابی شرایط خود جهت گرفتن ویزای استرالیا و مهاجرت به این کشور با مشاورین ما در تماس باشید.

فرم ارزیابی رایگان شرایط مهاجرت به استرالیا
جهت ارزیابی شرایط خود توسط مشاورین موسسه یوکن، فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نمایید. مشاورین ما در اولین فرصت نتیجه ارزیابی را به شما اطلاع خواهند داد. جهت تکمیل فرم بر روی لینک زیر کلیک نمایید.