سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاری در کانادا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و ویزای کارآفرینی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به کانادا  می باشد. کارآفرینان و مالکین صنایع می توانند از این روش جهت ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام نمایند. ویزای سرمایه گذاری به نام های ویزای تجاری کانادا و ویزای کارآفرینی کانادا نیز شناخته شده است.  کانادا از نظر صنعت و فناوری، جزو کشورهای پیشرو بوده و روند رشد اقتصادی این کشور همواره مثبت می باشدبا توجه به اقتصاد پویا و دسترسی به بازارهای جهانی، کانادا یکی از جذاب ترین کشورهای موجود برای سرمایه گذاری می باشد. قوانین شفاف تجاری، مالی و مالیاتی این کشور زمینه را برای ایجاد کسب و کارهای جدید مساعد نموده است. همچنین برخورداری از سطح رفاه اجتماعی، کیفیت آموزشی، حقوق اجتماعی بالا یکی دیگر از دلایل انتخاب این کشور توسط صاحبان کسب و کار و صنایع برای مهاجرت و زندگی  می باشد.


مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
——————————
Immigrant investor program

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری از راه های مختلفی امکان پذیر است. این کشور متناسب با نیازهای  خود جهت رسیدن به اهداف اقتصادی و ایجاد موقعیت های شغلی هر ساله برنامه های مهاجرتی خود را تنظیم می نماید. استان های این کشور هر کدام بصورت جداگانه برنامه هایی برای اخذ  ویزای کارآفرینی کانادا  دارند. شرایط مهاجرت سرمایه گذاری در استان های کانادا متفاوت می باشد. برنامه های کارآفرینی کانادا بر اساس اندازه سرمایه گذاری و توانایی ایجاد کسب و کار تنظیم شده است. متقاضیان مهاجرتی در صورت داشتن سرمایه اولیه و قصد سرمایه گذاری در کانادا متناسب با برنامه های مهاجرتی موجود می توانند برای اقامت این کشور اقدام نمایند. همچنین داشتن تجربه مدیریت در یک کسب کار و یا مالکیت یک مجموعه تجاری یکی دیگر از شروط  برخی از برنامه های مهاجرتی می باشد.

افرادی که از طریق این برنامه ها اقدام نمایند می توانند برای خود و اعضای خانواده درخواست ویزای کانادا و اقامت نمایند. مطابق شرایط ذکر شده در برنامه های مهاجرتی از ابتدا به متقاضی اقامت دائم و یا ویزای سرمایه گذاری ( ویزای کار) ارائه می گردد. در مواردی که شرایط برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری ارائه ویزای کار می باشد، متقاضی پس از راه اندازی کسب و کار موفق به اخذ اقامت دائم خواهد شد.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه های سرمایه گذاری

 • متقاضی می بایست دارای دارایی های اولیه متناسب با برنامه کارآفرینی انتخابی و قابل اثبات با مدارک مورد نیاز باشد.
 • متقاضی می بایست دارای سرمایه نقدی به میزان اعلام شده در برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری باشد.
 • افراد علاقمند به سرمایه گذاری در کانادا می بایست اقدام به راه اندازی کسب و کار در این کشور نمایند.
 • جهت تشکیل پرونده مهاجرتی کارآفرینی کانادا می بایست متناسب با کسب و کار پیشنهادی ، بیزینس پلن ( طرح توجیهی ) ارائه نمود .
 • برخی از برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری نیاز به یک سفر اکتشافی به کانادا جهت بررسی بازار کانادا در خصوص کسب و کار پیشنهادی خواهند داشت.
 • برخی از برنامه های اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ، پس از تایید و انتخاب متقاضی ، از همان ابتدا به او و خانواده همراه کارت اقامت دائم PR ارائه می نماید و برخی دیگر ابتدا ویزای کار و پس از راه اندازی بیزینس اقامت ارائه می دهد .
 • در شرایط برخی از برنامه های کارآفرینی ، امکان خرید یک بیزینس در کانادا و یا مشارکت در یک کسب و کار نیز وجود دارد.
 • در بعضی از برنامه های کارآفرینی کانادا امکان راه اندازی کسب و کار توسط چند نفر بصورت مشارکتی و تشکیل یک پرونده مشترک وجود دارد.
 • امکان قرار گرفتن کارمندان کلیدی و مدیران ارشد صاحبان کسب و کار در برخی از پرونده های مهاجرتی کارآفرینی در کانادا وجود دارد.
 • داشتن بیزینس و کسب و کار فعال و تجربه مدیریت بک مجموعه تجاری در برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا اجباری می باشد.

فاکتورهای فوق با توجه به روش برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری در کانادا در هر برنامه متفاوت می باشد .

برنامه های سرمایه گذاری در کانادا را می توان به بخش های زیر دسته بندی نمود:

 • برنامه کارآفرینی فدرال
 • برنامه سرمایه گذاری استانی
 • برنامه استارتاپ
 • برنامه خود اشتغالی

 

متقاضی بسته به شرایط می تواند هر یک از استان ها را جهت سرمایه گذاری انتخاب نماید در فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا اطلاعات کاملی در مورد هر برنامه مهاجرتی می توانید کسب کنید.  

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

اقامت سرمایه گذاری در کانادا : برنامه سرمایه گذاری در ساسکاچوان
اقامت سرمایه گذاری در کانادا : برنامه سرمایه گذاری در ساسکاچوان
مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا
مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا