دسته‌بندی نشده

سابقه کاری نوا اسکوشیا

برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا Nova Scotia Experience

برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا یکی دیگر از برنامه های مهاجرتی ایالت نواسکوشیا می باشد . این برنامه مهاجرتی ، نیروهای ماهر مورد نیاز این ایالت که تمایل به زندگی در نوااسکوشیا را دارند از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب می نمایند . متقاضیان این روش مهاجرتی می بایست حداقل یکسال سابقه کار در نوا اسکوشیا داشته باشند .

نوااسکوشیا یکی از ایالتهای کانادا واقع در ساحل جنوب شرقی می باشد . مرکز آن هلیفکس از شلوغ ترین بندر های کانادا بشمار می آید . لنگرگاه هلیفکس از بزرگترین لنگرگاههای جهان محسوب می گردد .

برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا
———————————————
Nova Scotia Experience : Express Entry

شرایط برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا Nova Scotia Experience

  • تمایل به زندگی در نوا اسکوشیا
  • داشتن سن بین ۲۱ تا ۵۵ سال
  • حداقل داشتن یکسال سابقه کار در نوا اسکوشیا
  • داشتن حداقل تحصیلات اتمام دوره متوسطه ( دیپلم )
  • ایجاد پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری

مهارت و دانش زبان انگلیسی یا فرانسه

  • ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه معادل CLB7 در صورتیکه مهارت شغلی متقاضی در طبقه بندی مشاغل کانادا ناک NOC 0 و NOC A باشد .
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه معادل CLB5 در صورتیکه موقعیت شغلی متقاضی م در طبقه بندی مشاغل کانادا ناک NOC B باشد .

متقاضیانی که واجد شرایط این برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا بوده و دعوتنامه استانی نوااسکوشیا دریافت نمایند موفق به اخذ ویزای کانادا و مهاجرت کانادا می گردند .

کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی می باشد .در صورتیکه شرایط برنامه مهاجرتی فوق را ندارید می توانید بهترین روش مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید تا مناسب ترین روش را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایید .

در صورتیکه با مطالعه انواع ویزای کانادا ، هنوز هم نمی توانید ویزای مناسب خود را انتخاب نمایید ، مشاورین این مجموعه پاسخگوی سوالات مهاجرتی شما ی باشند .

متقاضیان می توانید در صورت تمایل مستقیما ” با وکیل رسمی مهاجرت این مجموعه در کانادا ، بصورت آنلاین مشاوره داشته باشند . جهت رزور وقت مشاوره از طریق تلفن های دفتر تهران هماهنگ نمایید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا ،امتیاز بندی و مشاغل مورد نیاز
اکسپرس اینتری نوا اسکوشیا ،امتیاز بندی و مشاغل مورد نیاز