برنامه استانی یوکان ، شرایط مهاجرت به یوکان کانادا

برنامه استانی یوکان ، شرایط مهاجرت به یوکان کانادا

برنامه استانی یوکان Yukon Nominee Program یکی از راههای مهاجرت استانی به کانادا می باشد .شرایط مهاجرت به یوکان با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد . ایالت یوکان در شمال غرب کانادا واقع شده و حدود ۳۰٫۰۰۰ نفر جمعیت دارد . پایتخت یوکان شهر وایت هورس Whitehorse می باشد . بیشتر جمعیت یوکان در این شهر زندگی می کنند. صنعت و اقتصاد ایالت یوکان برپایه معدن ، صنایع تولیدی و گردشگری می چرخد.

برنامه مهاجرتی استانی یوکان به اختصار YNP نامیده می شود . این ایالت با هدف تامین نیاز منطقه ای خود نیروهای واجد شرایط مهاجرت به یوکان را از طریق برنامه های مختلف این ایالت انتخاب می نماید.


برنامه استانی یوکان ، شرایط مهاجرت به یوکان کانادا
————————————————
Yukon Nominee Programs

برنامه استانی یوکان جهت مهاجرت به ایالت یوکان کانادا

برنامه استانی یوکان ویژه کارگر ماهر YUKON Skilled Worker

مهاجرت به یوکان از طریق این برنامه ایالتی مختص نیروهای ماهری ست که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های A ، B و۰ می باشد . کارفرمایان کانادا از طریق این برنامه استانی می توانند اسپانسر نیروهای واحد شرایط مورد نیاز در ایالت یوکان شوند .

برنامه نیروی نیمه ماهر و دارای تاثیر حیاتی یوکان CRITICAL IMPACT WORKER PROGRAM

این برنامه ایالتی یوکان به کارفرمایان یوکان اجازه می دهد تا اسپانسر نیروهای نیمه ماهر خارجی شوند . کارفرمایانی که نتوانند نیروهای متخصص مورد نیاز خود را در این منطقه از شهروندان و یا مقیم دائم PR کانادا تامین نمایند می توانند برای جذب نیرو و ارائه جاب آفر از این روش استفاده نمایند. متقاضیان این برنامه استانی یوکان می بایست حرفه آنها در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های C و D باشد.

برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری یوکان Yukon Express Entry

این برنامه استانی یوکان از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای واجد شرایط را انتخاب می نماید. متقاضیانی که واجد شرایط سیستم اکسپسر بوده و جاب آفر از کارفرمایی در یوکان دریافت نمایند از طریق این سیستم انتخاب و موفق به دریافت اقامت می گردند.

برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری یوکان Yukon business nominee program

این برنامه ایالتی یوکان جهت جذب کارآفرینان بین المللی تنظیم شده است .هدف از این برنامه تشویق سرمایه گذاران به خرید،مشارکت و یا ایجاد یک کسب و کار در ایالت یوکان می باشد. کارآفرینان واجد شرایط می توانند از این طریق به یوکان کانادا مهاجرت نمایند.

کانادا بیش از۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع جهت جذب متقاضیان اقامت کانادا دارد . هر ایالت کانادا با هدف تامین نیازهای منطقه ای خود دارای برنامه های متفاوتی می باشد . متقاضیان با بررسی دقیق هر یک از این برنامه های اقامتی می تواند مناسب ترین روش را برای خود انتخاب نماید.

جهت انتخاب مناسب ترین روش با توجه به شرایط خود ، دسته بندی برنامه های مهاجرت به کانادا را بررسی و یا شرایط اخذ ویزای کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین امکان مشاوره آنلاین با وکیل رسمی مهاجرت یوکن در کانادا در خصوص نحوه انتخاب مناسب ترین برنامه مهاجرتی میسر می باشد . جهت هماهنگی با شماره های موجود در وب سایت تماس بگیرید .