ویزای سرمایه گذاری استرالیا

آنچه در این مقاله می خوانید:

یکی از بهترین روش های مهاجرت به استرالیا، گرفتن ویزای سرمایه گذاری استرالیا است. مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، مناسب مالکین کسب و کار و افرادی است که مشتاق سرمایه گذاری در استرالیا و کارآفرینی در این اقتصاد پویا هستند. شرایط سرمایه گذاری در استرالیا، رشد مثبت اقتصادی در طول 27 سال گذشته، سود سرمایه گذاری در استرالیا، محیطی امن و بدون ریسک تجارت، حمایت از کارآفرینان، سالانه سرمایه گذاران و کارآفرینان بسیاری را جذب این کشور کرده است. ویزای کار آفرینی استرالیا با توجه به نیاز های مختلف ایالت های استرالیا تنظیم شده است.در ادامه با موارد زیر را بررسی می کنیم.


فرم ارزیابی رایگان شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا
جهت ارزیابی رایگان شرایط خود برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

دلایل سرمایه گذاری در استرالیا

رشد متوالی در 27 سال گذشته

استرالیا در 27 سال گذشته بصورت متوالی رشد اقتصادی مثبت داشته است. اقتصاد استرالیا توسط موسسات قدرتمند و از طریق خدمات استثنایی و قابلیت پاسخگویی به تغییرات جهانی تقویت شده است. این کشور سیزدهمین اقتصاد بزرک دنیا و دارای رتبه AAA توسط سه آژانس رتبه بندی جهانی می باشد. همچنین دارای سطح بالای تولید و رتبه 15 در صنایع می باشد. رشد خالص داخلی این کشور، به میزان 2.9 درصد در طی 5 سال آینده پیش بینی شده است. این رقم بالاترین میزان در میان اقتصادهای پیشرفته دنیا است

صنعت با اهمیت در جهان

منابع انرژی و معدنی استرالیا در تقویت صنایع قاره آسیا نقش مهمی دارد. همچنین کالاهای کشاورزی و مواد غذایی استرالیا تقاضاهای منطقه را با تامین می کند.این کشوررتبه 10 را در صنایع کشاورزی دارد. استرالیا تولید کننده پیشرو در معادن طلا، آهن و اورانیوم است. از دیگر نکات با اهمیت این کشور، سومین مقصد دانشجویان بین المللی و یازدهمین بازار بزرگ از لحاظ توریسم می باشد.

نیروی کار متخصص

یکی از دلایلی که باعث سرمایه گذاری کارآفرینان در استرالیا شده است وجود نیروی کار با تخصص و تحصیل کرده چند زبانه بین المللی می باشد و اتفاقا روزانه تمایل افراد برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا افزایش می‌یابد. تقریبا” 30 درصد نیروی کار استرالیا، مهاجرین تحصیل کرده حرفه ای می باشند. این کشور دارای رتبه بالا در آموزش، موسسات تحقیقاتی و جذب افراد با استعداد و مهارت می باشد.

سرمایه گذاری کارآفرینان در استرالیا شده است وجود نیروی کار با تخصص و تحصیل کرده چند زبانه بین المللی می باشد. تقریبا” 30 درصد نیروی کار استرالیا، مهاجرین تحصیل کرده حرفه ای می باشند. این کشور دارای رتبه بالا در آموزش، موسسات تحقیقاتی و جذب افراد با استعداد و مهارت می باشد.

متصل به قاره آسیا

این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی، مورد توجه کارآفرینان و سرمایه گذارانی است که با قاره آسیا مبادلات تجاری دارند. همچنین توافقات تجاری این کشور، موجب تسهیل جریان کالاها، خدمات و سرمایه گذاری با اقتصاد های بزرگ قاره آسیا، اروپا شده است. 10 کشور از 12 کشور بازار صادراتی بزرگ در منطقه آسیا می باشند.

محیطی امن برای کسب و کار

استرالیا در شاخص آزادی اقتصادی رتبه ی ۵ را دارد و حاکمیت موثر این کشور سبب فراهم نمودن محیطی چند ملیتی با تجارت امن و ایمن برای سرمایه گذاران شده است. سیستم قانونی پیشرفته چهارچوب های پایدار سازمانی و مقررات شفاف مالی و بانکی یکی دیگر از دلایل جدب کارآفرینان به این کشور می باشد.

حمایت از کارفرمایان

کشور استرالیا با رویکردهای سرمایه فکری و  تمرکز تجاری و همکارانه، شریک تجاری ایده ال برای فعالیت های تجاری و ایده آل برای متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا می باشد. در این کشور، سازمان های بین المللی فرصت های همکاری با موسسات تحقیقاتی، سرمایه گذاری و مشارکت در محصولات یا وارد شدن به سرمایه گذاری مشترک برای ورود به بازارهای جهانی را دارند.

شرایط سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا یکی از اهداف مالکین کسب و کار برای مهاجرت به این کشور می باشد. سرمایه لازم جهت مهاجرت به استرالیا و شرایط سرمایه گذاری با توجه به نوع ویزایی که متقاضیان درخواست می کنند متفاوت می باشد. کارآفرینان باید با توجه به نوع کسب وکار، مقدار سرمایه و دارایی و سابقه کاری خود، جهت گرفتن ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام کنند. سود سرمایه گذاری در استرالیا با توجه به نوع کسب و کار متفاوت خواهد بود.

ویزای کار آفرینی اقامت موقت استرالیا

ویزای ساب کلاس 188سرمایه گذاری استرالیا (Business Innovation) به نام (نوآوری در کسب‌وکار) شناخته شده است. این ویزای سرمایه گذاری به کار آفرینان واجد شرایط این امکان را می دهد تا برای مدت 4 سال در استرالیا بصورت موقت اقامت داشته و شروع به راه اندازی کسب و کارکنند. این ویزا مسیر را برای گرفتن اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ساب گلاس 888 و یا دیگر ویزاها هموار می سازد.

ویزاهای سرمایه گذاری اقامت دائم استرالیا

ویزای های ساب کلاس 132، 888 برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری تنظیم و طراحی شده است. سرمایه گذاران و کار آفرینان می توانند متناسب با شرایط خود یکی از این انواع ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا را انتخاب نمایند.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در استرالیا اقامت موقت ( ساب کلاس ۱۸۸)ویزای سرمایه گذاری ساب کلاس ۱۸۸ استرالیا، اقامت موقت 4 ساله برای برای کارآفرینان فراهم می کند. اخذ ویزای استرالیا از طریق سرمایه گذاری به 5 زیر گروه زیر دسته ‌بندی می‌شود. سرمایه لازم جهت مهاجرت به استرالیا و شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا، از طریق هر نوع ویزا متفاوت می باشد.

 • ویزای نوآوری (Business Innovation Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری معمولی (Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream)
 • ویزای سرمایه گذاری برتر (Premium Investor Stream)
 • ویزای کار آفرینی (Entrepreneur Stream)

ویزاهای فوق از زمان صدور به مدت 4 سال و 3 ماه اعتبار خواهند داشت. متقاضیان این ویزای کارآفرینی استرالیا از مزایای زیر بهره مند خواهند شد.

 • اقامت، زندکی و کار در استرالیا برای مدت ۴ سال و سه ماه
 • اخذ اقامت موقت برای همه اعضا خانواده ( همسر، فرزندان )
 • مجوز کار و تحصیل به اعضا خانواده
 • هموار شدن مسیر برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ساب کلاس ۸۸۸ یا دیگر ویزاها

شرایط ویزای نوآوری (Business Innovation Stream) استرالیا در ساب کلاس 188

این ویزای سرمایه گذاری برای متقاضی است دارای کسب و کارهستند و مدیریت کسب و کار خود را بعهده دارند. مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای نوآوری استرالیا در دو مرحله منجر به اقامت دائم می شود. در مرحله اول تجار، سرمایه گذاران، مالکین کسب و کار وصاحبان صنایع، برای اخذ یك ویزای اقامت موقت (ویزای نوآوری استرالیا) اقدام می کنند و سپس زمانی که در کسب و کار تجاری خود به تعهداتشان عمل کردند جهت ویزای اقامت دائم اقدام می کنند. افراد که تمایل به راه اندازی، توسعه و مدیریت یک کسب و کار جدید، یا کسب و کار موجود در استرالیا را از طریق این ویزا داشته باشند، می توانند با در نظر گرفتن شرایط زیر برای اخذ این ویزا اقدام کنند.

 • سن : حداکثر 55 سال ( ممکن است در برخی از ایالت ها، افراد بالای 55 سال نیز پذیرفته شوند.)
 • امتیاز: کسب حداقل 65 امتیاز از سیستم امتیاز بندی استرالیا
 • دارایی: داشتن حداقل 800 هزار دلار استرالیا دارایی فردی و یا سرمایه در کسب و کار
 • میزان گردش مالی کسب و کار متقاضی در 2 سال از 4 سال اخیر حداقل سالیانه مبلغ 500.000 دلار استرالیا باشد.
 • تعهد به مالکیت و مدیریت کسب و کار جدید و یا موجود در استرالیا
 • تجربه مدیریت موفق در کسب و کار فعال خود
 • اخذ تاییدیه ودعوتنامه از یکی از ایالت های استرالیا

شرایط ویزای سرمایه گذاری معمولی (Investor Stream) استرالیا در ساب کلاس 188

این نوع ویزای کار آفرینی استرالیا مختص افرادی است که تمایل دارند حداقل 1 میلیون و 500 هزار دلار استرالیا در یکی از ایالات و یا مناطق استرالیا جهت راه اندازی کسب و کار،سرمایه گذاری کنند. شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا Investor Stream به شرح زیر می باشد.

 • سن : حداکثر 55 سال ( ممکن است در برخی از ایالت ها، افراد بالای 55 سال نیز پذیرفته شوند.)
 • امتیاز: کسب حداقل 65 امتیاز از سیستم امتیاز بندی استرالیا
 • دارایی: داشتن حداقل دارایی به ارزش 2 میلیون و 250 هزار دلار استرالیا
 • تمایل به سرمایه گذاری به ارزش حداقل 1 میلیون و 500 هزار دلار استرالیا در اوراق قرضه دولتی ایالات یا قلمروها به مدت 4 سال پیش از اعطای ویزا
 • حداقل 3 سال سابقه مدیریت مستقیم در یک یا چند کسب و کار
 • متقاضی باید حداقل برای مدت 2 سال تمایل به زندگی در ایالتی که در آن سرمایه گذاری کرده است، داشته باشد.

ویزای سرمایه گذاری ویژه (Significant Investor Stream) استرالیا در ساب کلاس 188

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری برای افرادی که قصد انجام سرمایه گذاری عمده در پروژه های استرالیا را دارند بوسیله این نوع ویزا امکان پذیر است. شرایط این ویزای سرمایه گذاری به شرح زیر است.

 • سن: محدودیت سنی برای متقاصیان این نوع ویزا وجود ندارد.
 • تمایل به سرمایه گذاری به ارزش حداقل 5 میلیون دلار استرالیا مطابق استانداردهای سرمایه گذاری در استرالیا پیش از اعطای ویزا
 • نیاز به مدرک زبان ندارد
 • نیازی به کسب امتیاز از سیستم امتیاز بندی ندارد
 • حداقل 160 روز اقامت در خاک استرالیا در مدت 4 سال ویزای صادره

ویزای سرمایه گذاری کلان (Premium Investor Stream) استرالیا در ساب کلاس 188

متقاضیانی که تمایل به سرمایه گذاری های عمده در یک کسب و کاراسترالیا را داشته باشند می توانند از طریق این نوع ویزا اقدام کنند.

 • تمایل به سرمایه گذاری به ارزش حداقل 15 میلیون دلار استرالیا مطابق استانداردهای سرمایه گذاری در استرالیا به منظور برقراری یا حمایت از یک بیزنس یا فعالیت های سرمایه گذاری به مدت حداقل 12 ماه پیش از درخواست اقامت دائم
 • سرمایه گذاری ها باید در حوزه هایی که دولت استرالیا مشخص کرده، توسط Austrade که از طرف دولت استرالیا عمل می کند، صورت پذیرد.

ویزای کار آفرینی استرالیا (Entrepreneur Stream) در ساب کلاس 188

این ویزای کار آفرینی یکی دیگر از روش زیرگروه نوآوری و سرمایه گذاری در کسب و کار در استرالیا است. شرایط این ویزای سرمایه گذاری به شرح زیر است.

 • سن :حداکثر 55 سال (در برخی شرایط ایالت ها، ممکن است افراد بالای 55 سال را نیز بپذیرند.)
 • زبان :مدرک زبان معادل با آیلتس نمره 6 در هر 4 مهارت
 • کارآفرین جهت توسعه و تجاری سازی ایده های جدید نیاز به حمایت سرمایه گذار از استرالیا، به ارزش 200 هزار دلار دارد.
 • متقاضیان باید ابتدا از طریق یک ایالت در استرالیا دعوتنامه دریافت کرده و نامزد شود و سپس از طریق Skill Select برای ویزا دعوت شود.
 • تایید و حمایت یکی از ایالت های استرالیا از پروژه متقاضی
فرم ارزیابی رایگان شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا
جهت ارزیابی رایگان شرایط خود برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری اقامت دائم

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری اقامت دائم در دو شاخه طراحی و تنظیم شده است. متقاضیان این ویزای سرمایه گذاری دراسترالیا از همان ابتدا موفق به اخذ اقامت دائم استرالیا می شوند.

 • ویزای سرمایه گذاری و نوآوری ساب کلاس 888 (Business Innovation and Investment)
 • ویزای سرمایه گذاری استعداد های خاص ساب کلاس 132 (Business Talent)

ویزای سرمایه گذاری و نوآوری (Business Innovation and Investment) ساب کلاس 888

ویزای سرمایه گذاری و نوآوری استرالیا ساب کلاس 888، مختص افرادی است که در حال حاضر با یکی از ویزای اقامت موقت استرالیا (به ویژه ویزای موقت 188) در این کشور زندگی می کنند. این افراد در صورتی که شرایط ویزای موقت خود را تامین کنند، می توانند جهت تبدیل ویزای موقت به اقامت دائم از طریق این ویزا ( ساب کلاس 888) اقدام کنند. افرادی که ویزای موقت سرمایه گذاری 188 را دارند، در صورتی که تعهدات خود را در خصوص راه اندازی کسب و کار عمل کرده باشند، می توانند با تبدیل ویزای خود به اقامت دائم، کسب و کار خود را در استرالیا تثبیت نمایند. برای این افراد، ویزای اقامت دائم 888،در حقیقت مرحله دوم ویزای اقامت موقت 188 می باشد. شرایط این نوع ویزای کار آفرینی استرالیا به شرح زیر می باشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا ساب کلاس 888 جهت زیرگروه ویزای نوآوری (Business Innovation Stream)

اقامت استرالیا: متقاضی باید حداقل یک سال در استرالیا زندگی کرده باشد (در بازه زمانی 2 سال قبل از درخواست برای ویزای 888)

مالکیت بیزینس: متقاضی باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد.

 • در صورت گردش مالی کسب ‌وکار کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار، حداقل ۵۱ درصد سهام متعلق به وی باشد.
 • در صورت گردش مالی کسب ‌وکار بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار، حداقل  ۳۰ درصد سهام متعلق به وی باشد.

فعالیت کسب ‌وکار: متقاضی باید شرایط و سوابق زیر را در خصوص کسب و کار خود داشته باشد.

 • اثبات سابقه مدیریتی متقاضی در کسب‌ وکار
 • اثبات فعالیت بیزنسی متقاضی برای حداقل دو سال
 • اثبات و مدارک مالیاتی معتبر برای ۲۴ ماه

گردش مالی: کسب ‌وکار متقاضی باید حداقل 300.000 دلار گردش مالی سالیانه داشته باشد ( در بازه زمانی برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا)

داشتن حداقل دو شرط از3 شرط زیرالزامی می باشد.

 • داشتن حداقل ۲۰۰,۰۰۰ دلار ارزش خالص در کسب و کار
 • حداقل ارزش دارایی فردی و تجاری 600.000 دلار
 • استخدام حداقل دو نفر بصورت تمام وقت

شرایط ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا ساب کلاس 888 جهت زیر گروه ویزای (Investor Stream)

متقاضیانی که با ویزای سرمایه‌گذاری معمولی استرالیا (Investor Stream) در استرالیا زندگی می کنند جهت درخواست ویزای 888، باید حداقل چهار سال از سرمایه‌گذاری آنها در استرالیا گذشته باشد و وی حداقل 2 سال در استرالیا زندگی کرده باشد.

شرایط ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا ساب کلاس 888 جهت زیر گروه ویزای ویژه (Significant Investor Stream)

سرمایه گذارانی که با ویزای سرمایه‌گذاری ویژه استرالیا (Significant Investor Stream) در استرالیا زندگی می کنند، باید حداقل چهار سال از سرمایه‌گذاری آنها در استرالیا گذشته باشد و در این مدت سالی حداقل ۴۰ روز در مجموع در استرالیا حضور داشته و یا همسر آنها سالی حداقل ۱۸۰ روز در مجموع در استرالیا بوده باشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استعداد های خاص استرالیا (Business Talent) ساب کلاس 132

ویزای سرمایه گذاری استرالیا استعدادهای خاص (Business Talent)، یکی دیگر از ویزاهای اقامت دائم استرالیا است. این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، مختص مدیران و صاحبان کسب و کارهای بزرگی  است که توانایی سرمایه‌گذاری بالایی دارند. متقاضیان واجد شرایط این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، از همان ابتدا اقامت دائم استرالیا را دریافت می کنند. مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری استعدادهای خاص از طریق دو جریان زیر امکان پذیر است.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استعدادهای خاص در جریان کارآفرینان

 • تاجران مستقل: برای صاحبان مشاغل دارای بازدهی بالا.
 • کارآفرینی: برای کسانی که سرمایه گذاری را از انجمن سرمایه گذاری استرالیا محدود (AVCAL) تأمین کرده اند.

ویزای کار آفرینی استرالیا استعدادهای خاص در جریان تاجران مستقل

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق جریان تاجران مستقل مختص صاحبان کسب و کار ی است که گردش مالی سالیانه آنها برابر با 3 میلیون دلار استرالیا در سال و ارزش خالص دارائی آنها حداقل یک میلیون و نیم دلار استرالیا بوده و درخواست مدیریت کسب و کار قابل توجهی را در استرالیا داشته باشند. شرایط این ویزای سرمایه گذاری در استرالیا به شرح زیر می باشد.

 • سن : حداکثر 55 سال سن (در صورتی که کسب و کار پیشنهادی با منافع اقتصادی استثنایی منطقه هم راستا باشد، ممکن است دولت ایالتی و قلمرو شرط سنی را در نظر نگیرد.)
 • داشتن تاییدیه دولت ایالتی یا قلمرو استرالیا
 • متقاضی باید ضمن ارائه ابراز علاقه (EOI)، از وزارت مهاجرت دعوتنامه دریافت کرده باشد.
 • این ویزا نیاز به کسب امتیاز از طریق جدول امتیاز بندی سرمایه گذاری استرالیا را ندارد.
 • دارایی خالص حداقل 400.000 دلار استرالیا (در یک کسب و کار واجد شرایط) حداقل در 2 سال از چهار سال مالی بلافاصله قبل از دعوت به درخواست
 • کل دارایی های حداقل 5.5 میلیون دلار، با امکان انتقال به استرالیا ظرف دو سال از زمان دریافت ویزا
 • حداقل گردش مالی سالانه 3 میلیون دلار، حداقل در 2 سال از 4 سال مالی بلافاصله قبل از دعوت
 • مالکیت حداقل 51 درصد از کسب و کار در صورت گردش مالی کمتر از 400 هزار دلار در سال، و یا
 • 30 درصد از کسب و کار در صورت گردش مالی بیشتر از 400 هزار دلار در سال، ویا
 • 10 درصد از شرکت های دارای لیست عمومی

ویزای سرمایه گذاری استعدادهای خاص در جریان کارآفرینان

روش دیگر گرفتن ویزای سرمایه گذاری ساب کلاس 132، داشتن طرح های خاص و ایجاد تجارت های نو در استرالیا است. در این روش کار آفرینان باید از طریق یک شرکت استرالیایی عضو انجمن سرمایه گذاری استرالیا (AVCAL) که مختص به راه اندازی، تجاری سازی محصول یا توسعه تجارت است، موافقت نامه تأمین سرمایه داشته باشند. این شرکت ها حداقل 1 میلیون دلار را برای راه اندازی تجارت جدید در اختیار متقاضی قرار می دهد. طرح و ایده فرد باید دارای ارزش بالا باشد. در این روش متقاضی و اعضای خانواده وی با دریافت این نوع ویزا، اقامت دائم استرالیا را خواهند داشت.

امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری در استرالیا

جهت دریافت ویزای کار آفرینی استرالیا در اکثر روش ها، کارآفرینان باید از جدول امتیازبندی ویزای سرمایه گذاری در استرالیا، حداقل 65 امتیاز کسب کنند. امتیاز ویزای سرمایه گذاری استرالیا بر اساس سن، تحصیلات، مهارت زبان انگلیسی،تجربه کاری، میزان دارایی و سرمایه متقاضی طراحی و تنظیم شده است.

عوامل موثر در امتیاز ویزای سرمایه گذاری استرالیا امتیاز 
امتیاز سن 
۱۸ تا ۲۴ سال تمام ۲۰
۲۵ تا ۳۲ سال تمام ۳۰
۳۳ تا ۳۹ سال تمام ۲۵
۴۰ تا ۴۴ سال تمام ۲۰
۴۵ تا ۵۴ سال تمام ۱۵
۵۵ سال و بیشتر ۰
امتیاز مهارت زبان انگلیسی در ویزای کار آفرینی استرالیا
حداقل نمره ۵ در هر مهارت آزمون IELTS ۵
حداقل نمره ۷ در هر مهارت آزمون IELTS ۱۰
امتیاز تحصیلات در ویزای کارآفرینی استرالیا
دیپلم یا مدرک تجاری یا لیسانس از مؤسسات تحصیلی استرالیا؛ یا مدرک لیسانس از یک موسسه آموزشی استاندارد شناخته شده ۵
مدرک لیسانس در کسب‌وکار، علوم یا تکنولوژی توسط مؤسسه استرالیا، یا مدرک لیسانس از یک موسسه آموزشی استاندارد شناخته شده ۱۰
امتیاز داشتن مدارک زیر در زمان دعوت برای درخواست ویزای نوآوری در کسب‌وکار
مدارکی مبنی بر حق ثبت اختراع یا طرح‌های ثبت شده داشته باشید ۱۵
مدارکی مبنی بر علائم تجاری ثبت شده ۱۰
مدارکی مبنی بر توافق‌نامه سرمایه گذاری مشترک (جوینت ونچر) ۵
مدارکی مبنی بر تجارت صادرات ۱۵
مدارکی مبنی بر علاقه به مالکیت یک کسب‌وکار gazelle ۱۰
مدارکی مبنی بر دریافت کمک‌های مالی یا سرمایه گذاری سرمایه ۱۰
امتیاز دارایی‌های مالی ویزای سرمایه گذاری استرالیا
۸۰۰ هزار دلار استرالیا ۵
۱.۳ میلیون دلار استرالیا ۱۵
۱.۸ میلیون دلار استرالیا ۲۵
۲.۲۵ میلیون دلار استرالیا ۳۵
امتیاز گردش مالی کسب و کار
۵۰۰ هزار دلار استرالیا ۵
۱ میلیون دلار استرالیا ۱۵
۱.۵ میلیون دلار استرالیا ۲۵
۲ میلیون دلار استرالیا ۳۵
امتیاز تاییدیه های ایالتی یا دولتی
تاییدیه ویژه از مکان‌های مشخص ۱۰
آژانس دولتی یا ایالتی تایید کند که کسب ‌وکار شما پیشنهاد منحصربه‌ فرد و منافع مهمی را برای کشور یا ایالت یا قلمرو در بر دارد. ۱۰
امتیاز سابقه کسب ‌و کار برای ویزای کارآفرینی (Business Innovation Stream)
حداقل ۴ سال در ۵ سال اخیر ۱۰
حداقل ۷ سال در ۸ سال اخیر ۱۵
امتیاز سابقه کسب‌ و کار برای ویزای سرمایه‌گذاری عادی (Investor Stream)
حداقل ۴ سال قبل از زمان دعوت برای درخواست ویزا ۱۰
حداقل ۷ سال قبل از زمان دعوت برای درخواست ویزا ۱۵

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، می توانند از مزایای سرمایه گذاری در استرالیا که در زمان حال و آینده نصیب آنها خواهد شد، بهره مند شوند. برخی از مزایای ویزای سرمایه گذاری استرالیا به شرح زیر می باشد.

 • ورود و خروج بدون محدودیت به استرالیا
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان در استرالیا
 • استفاده از خدمات بهداشتی و اجتماعی رایگان
 • زندگی در کشوری با استاندارهای بالای رفاهی و اجتماعی
 • سرمایه گذاری در محیطی امن با امکان ارتباطات بین المللی
 • اخذ اقامت دائم استرالیا (PR) برای متقاضی و اعضای خانواده
 • اخذ تابعیت و پاسپورت استرالیا در صورت احراز شرایط

مشاوره سرمایه گذاری در استرالیا
جهت آگاهی از مراحل سرمایه گذاری در استرالیا، هزینه ها و مدارک مورد نیاز بر روی لینک زیر کلیک نمایید.