مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه ، گرفتن اقامت کانادا از طریق خرید خانه و ملک

مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه و اخذ اقامت

مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه و اخذ اقامت دائم یکی از موضوعاتی ست که همواره متقاضیان مهاجرت به دنبال آن می باشند . مدرک زبان ، پروسه طولانی بررسی پرونده های مهاجرتی و یا از دست دادن امتیاز برخی فاکتورهای برنامه های مهاجرتی نظیر سن ، تحصیلات ، دانش زبان و تجربه کاری از جمله دلایل درخواست متقاضیان جهت ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد . همچنین برخی از متقاضیان که به دنبال اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشند نیز به دنبال سرمایه گذاری در این بازار و مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه و یا ملک می باشند .

مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه

مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه و گرفتن اقامت دائم

مطابق قوانین کانادا خرید خانه و ملک برای همه افرادی که خارجی ( افرادی که شهروند و یا مقیم ) کانادا نمی باشند امکانپذیر است . سرمایه گذاری در این بازار صرفا” مختص شهروندان این کشور نیست . متقاضیان خارجی خرید ملک و خانه در کانادا از حقوق برابر مالکیت با شهروندان و افراد مقیم این کشور برخوردارند .

شرایط وام خرید ملک و خانه در کانادا برای افراد غیر مقیم

موسسات مالی کانادا جهت خرید خانه و ملک به افراد خارجی نیز وام پرداخت می نماید . متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خانه که متقاضی دریافت وام در این خصوص می باشند در صورت داشتن ۳۵ درصد از ارزش بهای ملک می توانند جهت دریافت وام اقدام نمایند .

دریافت وام در کانادا نیازمند داشتن اعتبار مالی در این کشور می باشد . اعتبار مالی در کانادا نیازمند داشتن تراکنش مالی و داشتن پیشینه مثبت مالی در این کشور می باشد . از آنجایی که متقاضیان خارجی معمولا ” چنین پیشینه ای در کانادا ندارند می بایست از طریق اسناد و مدارک موجود نسبت به اثبات توانایی پرداخت اقساط اقدام نمایند و از این رو شاید دریافت وام برای افراد خارجی به آسانی شهروندان کانادا نباشد .

هزینه خرید خانه در کانادا بستگی به نوع ملک ، ایالت و شهر از ۳۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا به بالا می باشد .

مزیت خرید ملک و خانه در کانادا برای افراد خارجی

  • کسب اعتبار و بالا بردن شانس اخذ برخی از ویزاهای کانادا نظیر ویزای توریستی کانادا
  • کسب ارزش افزوده سرمایه گذاری در بازار ملک و خانه در کانادا
  • ورود به کانادا و ایجاد شرایط لازم جهت تبدیل ویزا و در نهایت اخذ اقامت

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه می بایست به این نکته آگاه باشند که اخذ اقامت کانادا از طریق خانه و یا ملک به صورت مستقیم امکانپذیر نمی باشد و خرید ملک و خانه در کانادا تنها می تواند بعنوان اعتباری برای افراد خارجی در برخی برنامه های سرمایه گذاری در نظر گرفته شود و یا ممکن است در روند اخذ ویزای توریستی کمک نماید . مطابق قوانین اداره مهاجرت کانادا صرفا” خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا نمی گردد .داشتن ویزای توریستی برای افرادی که امکان اخذ دیگر ویزاهای کانادا (مانند ویزای تحصیلی کانادا ) را ندارند می تواند در ورود به کانادا و تبدیل ویزا به دیگر ویزاهای کانادا کمک نماید .

از آنجایی که خرید ملک و یا سرمایه گذاری در کانادا نیاز به داشتن سرمایه زیادی می باشد ، پیشنهاد می گردد شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا و یا انواع ویزای کانادا را بررسی نمایید .

جهت آشنایی با هزینه های ماهانه در کانادا ، هزینه زندگی در کانادا در یک ماه را بررسی نمایید .

در صورت تمایل به مشاورمستقیم آنلاین ( از طریق واتس اپ و یا اسکایپ ) با وکیل رسمی مهاجرت موسسه یوکن در کانادا می توانید با شماره تلفن های تهران در این خصوص هماهنک نمایید.

همچنین در صورت اخذ وقت مشاوره از طریق لینک رزرو وقت مشاوره ، می توانید از تخفیف ویژه برخوردار شوید.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

مهاجرت به کانادا ازطریق ثبت شرکت Owner Operator
مهاجرت به کانادا ازطریق ثبت شرکت Owner Operator
فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا
فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا