مهاجرت تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند ، اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند ( اقامت کانادا از طریق فرزند ) یکی از موضوعاتی ست که همواره والدین در پی آن هستند . محدودیت سنی برنامه های مهاجرتی کانادا و داشتن مدرک زبان با نمره بالا بعنوان یکی از فاکتورهای تاثیرگذار دراین برنامه ها ، موجب جستجوی متقاضیان برای یافتن راههای جایگزین شده است . مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزندان یکی از راههای پیشنهادی برای متقاضیان واجد شرایط می باشد .

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند یکی از فرصتهای پیش رو برای متقاضیانی ست که شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا را از دست داده اند . در این روش پیشنهادی والدین برای تحصیل فرزندان دانش آموز خود در مدارس کانادا اقدام می نمایند . در حال حاضر ثبت نام دانش آموزان در مدارس کانادا یکی از آسان ترین و سریع ترین روش ورود به کانادا می باشد . ثبت نام دانش آموزان در مدارس کانادا بدون نیاز به مدرک زبان امکان پذیر می باشد . مدارسی که دانش آموزان بین المللی را در کانادا می پذیرند برای آموزش زبان آنها برنامه ریزی می نمایند .

ادامه تحصیل فرزندان در مدارس کانادا به خودی خود منجر به اقامت والدین نمی گردد . این پیشنهاد تنها دروازه ورود به کانادا می باشد و در ادامه می بایست والدین جهت اخذ اقامت کانادا از طریق راه های پیش رو اقدام نمایند.
در ادامه جهت آگاهی از جزئیات بیشتر، فایل تصویری وکیل مهاجرتی موسسه مهاجرتی یوکن را که در خصوص این روش مهاجرتی ملاحظه فرمایید.

شرایط اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزند

  • داشتن فرزند ۶ تا ۱۸ ساله
  • داشتن تمکن مالی مورد نیاز ( حداقل تمکن مالی مورد نیاز= ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا بابت دانش آموز + ۴۰۰۰ دلار کانادا بابت همراه + شهریه یکسال تحصیل در مدارس کانادا)
  • اخذ پذیرش از یکی از مدارس کانادا ( بدون نیاز به مدرک زبان )
  • درخواست ویزای تحصیلی
  • درخواست ویزای همراه بعنوان سرپرست و قیم دانش آموز

تبدیل ویزای همراه به ویزای دانشجویی

  • اخذ مدرک زبان
  • اخذ پذیرش از کالج ویا دانشگاههای کانادا
  • درخواست ویزای دانشجویی ( از این پس هزینه تحصیلی فرزند رایگان می گردد. )
  • درخواست ویزای کار برای همسر

در این روش همانطور که در مراحل بالا بصورت خلاصه آمده است والدین بوسیله ویزای گاردین ( ویزای همراه دانش آموزی ) وارد کانادا می شوند و در صورتیکه مدرک زبان داشته باشند جهت اخذ پذیرش تحصیلی اقدام می نمایند و در غیر اینصورت می بایست ابتدا جهت یادگیری و آموزش زبان اقدام نمایند . والدینی که ویزای دانشجویی دریافت می کنند ، هزینه فرزندشان رایگان می گردد. همچنین می توانند برای همسرشان درخواست ویزای کار نمایند .

در این روش یکی از والدین تحصیلی و همسر او اجازه کار خواهد داشت (با توجه به این نکته که هزینه تحصیل فرزندشان رایگان خواهد شد) . دانشجویان بین المللی کانادا پس از تحصیل مجوز کارپس از تحصیل PGWP خواهند داشت و به این صورت شرایط اخذ اقامت از طریق برنامه های مهاجرتی فارغ التحصیلان بین المللی را خواهند داشت .

کانادا دارای برنامه های مهاجرتی متنوعی می باشد که پیش نیاز آنها تحصیل و یا کار در کانادا می باشد . افرادی که یک دوره تحصیلی را در کانادا گذرانده و یا حداقل یکسال در کانادا کار کرده اند می توانند از طریق این برنامه های مهاجرتی جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . همچنین همسر دانشجو در این روش پس از یکسال کار در کانادا می تواند از طریق برنامه هایی نظیر برنامه تجربه کانادایی جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نماید .

این روش مناسب افرادیست که شرایط ویزای تحصیلی کانادا و یا شرایط برنامه های مهاجرتی را ندارندو در غیر اینصورت متقاضیان می توانند بصورت مستقیم برای ویزای تحصیلی و یا برنامه های اقامتی اقدام نمایند . جهت آشنایی بیشتر، امتیاز برنامه های مهاجرتی کانادا و یا شرایط ویزاهای کانادا را بررسی نمایید .

در صورت تمایل وکیل رسمی موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا آمادگی پاسخگویی و بررسی امتیاز مهاجرتی متقاضیان می باشد . جهت رزرو وقت با شماره های تلفن های موجود در سایت ( تهران) تماس بگیرید .

متقاضیان می توانند با رزرو وقت مشاوره آنلاین از طریق وب سایت ، از تخفیف ۱۵ درصدی هزینه مشاوره برخوردار شوند .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی آتلانتیک  International Graduate
برنامه فارغ التحصیلان بین المللی آتلانتیک International Graduate
ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ، پذیرش کالج و دانشگاه کاندشنال
ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ، پذیرش کالج و دانشگاه کاندشنال