مهاجرت تحصیلی کانادا

امروزه بسیاری از دانش آموزان متقاضی مهاجرت تحصیلی و ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاههای بین المللی هستند .سطح علمی بالای مدارس و دانشگاهها، مدرک معتبر بین المللی و کیفیت بالای آموزش،تسهیل فهم مطالب با بکارگیری تجهیزات نوین آموزشی از دلایل ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاههای بین المللی می باشد.در این میان موسسات آموزشی کانادا  به دلیل اعتبار بین المللی بیشترین متقاضی را دارند.

مهاجرت و تحصیل در مدارس و دانشگاههای کانادا

مهاجرت تحصیلی کانادا و ادامه تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین المللی امکانپذیر می باشد.دانش آموزان متقاضی تحصیل در کانادا می توانند جهت اخذ ویزای دانش آموزی و ادامه تحصیل در مدارس کانادا اقدام نمایند.از مزیت های تحصیل در مدارس کانادا ،هموار کردن ورود به کالج و دانشگاههای معتبر کانادا پس از اتمام تحصیلات متوسطه می باشد.والدین متقاضیان ویزای دانش آموزی مدارس کانادا می توانند بعنوان قیم و گاردین بهمراه فرزندشان در کانادا زندگی نمایند.

شرایط تحصیل در مدارس کانادا در ایالت های مختلف کمی متفاوت می باشد. سن ورود به مدارس کانادا 6 سال می باشد .دوره تحصیل در دوره متوسطه 12 سال و در برخی ایالت ها مانند کبک 11 سال می باشد.

مهاجرت تحصیلی کانادا و تحصیل در مقاطع تحصیلی دانشگاهی نیز برای دانشجویان بین المللی امکانپذیر می باشد.متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا در صورت داشتن تمکن مالی مورد نیاز و مدرک زبان آیلتس می توانند برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا اقدام نمایند.تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان  در مقطع کارشناسی بصورت کاندشنال امکانپذیر می باشد.دوره تحصیلی در مقطع ارشد 3 تا 4سال سال ،تحصیل در مقطع ارشد 2 تا 3 سال و در مقطع دکترا 3 سال می باشد.