مطالب مرتبط مهاجرتی

گروه تلگرام مهاجرت به کانادا ، کانال تلگرام تحصیل در کانادا

گروه تلگرام مهاجرت به کانادا ، کانال راهنمای ویزا ، تحصیل و اقامت

گروه تلگرام مهاجرت به کانادا یوکن جهت راهنمایی و معرفی برنامه های مهاجرتی ، ویزای کانادا ، شرایط تحصیل در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا و راههای اخذ اقامت دائم کانادا راه اندازی شده است .نظر به اینکه مطالب انتشار یافته در وب سایت این دفتر مهاجرتی با گذشت زمان قدیمی شده و با توجه به وسعت و کثرت این مطالب ممکن است در زمان مناسب به روز رسانی نشود ، تلگرام مهاجرت به کانادا یوکن با هدف ارائه تازه ترین اخبار و تسهیل اطلاع رسانی امور مهاجرتی در کمترین زمان راه اندازی شده است . در این کانال تلگرامی تلاش می شود تا آخرین تغییرات شرایط مهاجرت به کانادا و جدید ترین برنامه های مهاجرتی ، بورسیه های تحصیلی ، جاب آفر ،هزینه های زندگی و درآمد مشاغل در کانادا اطلاع رسانی گردد .

همچنین از آنجایی که برخی از برنامه ها ی مهاجرتی مقطعی و یا دربازه زمانی خاصی باز می گردد متقاضیان با عضویت در گروه تلگرامی یوکن می توانند از این فرصتهای مهاجرتی مطلع و در صورت داشتن شرایط لازم ، در زمان مناسب اقدام نمایند .

بررسی هزینه های زندگی در کانادا وایالتهای مختلف و همچنین میزان درآمد تخصص ها و مشاغل مختلف در کانادا ،برنامه ریزی جهت کسب امتیاز لازم برنامه های مهاجرتی کانادا از دیگر موضوعاتی ست که در کانال تلگرامی مهاجرت کانادا به آن پرداخته می گردد .

تلگرام مهاجرت به کانادا و راهنمای ویزاهای تحصیلی ، اقامتی ، سرمایه گذاری ، اسکیل ورکر
———————————————————————-
UCAN Immigration Services Telegram

گروه تلگرام مهاجرت به کانادا یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن ضمن معرفی فرصتهای مهاجرتی ، به موضوعات زیر در کانال و گروه تلگرام مهاجرت به کانادا می پردازد .

 • معرفی برنامه های مهاجرتی موجود در ایالتهای مختلف کانادا به تفکیک
 • معرفی ویزاهای مختلف کانادا
 • معرفی جاب آفر های موجود در کانادا
 • اطلاع رسانی از نمایشگاههای معرفی پیشنهاد کار Job Fair
 • معرفی دانشگاههای برتر کانادا
 • معرفی کالج های کانادا
 • معرفی انواع مدارس کانادا و شرایط پذیرش دانش آموزی
 • معرفی بورسیه های موجود در دانشگاههای کانادا
 • شرایط تحصیل در دانشگاهها ،کالج و مدارس کانادا
 • هزینه های تحصیل در کانادا
 • هزینه زندگی در ایالتهای مختلف کانادا
 • درآمدهای شغلی مختلف

اغلب موضوعات منتشرشده در کانال و گروه تلگرامی مهاجرت به کانادا یوکن ، از مطالب ارائه شده در وب سایت اداره مهاجرت کانادا و دیگر سایت های مرتبط با آن استخراج می گردد .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. سلام. من بار ها به مسینجر شما پیام گذاشتم جواب ندادید. لینک تلگرام شما هم باز نمیکنه. لطفن با من همکاری فرمایید. من افغان هستم میخواهم از طریق ویزا توریستی، یا تحصیلی به کانادا سفر کنم.

 2. با عرض سلام و احترام
  من یک خانم ۳۹ ساله هستم با مدرک فوق لیسانس شیمی کاربردی و طلاق گرفتم و دو بچه دارم که حضانت کامل آنها با من است و می خواستن برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم. که بتوانم با بچه هام به آنجا بروم و اقامت بگیرم. لطفا بهترین راه را به من پیشنهاد بدهید.

  1. با سلام و برای مهاجرت به کانادا از طریق روشهای اسکیل ورکر ( مهاجرت از راه تخصص به کانادا ) می بایست از ۴ فاکتور سن ، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان انگلیسی حداقل امتیاز لازم را کسب نمایید . با توجه به اینکه امتیاز سن شما در برنامه اسکیل ورکر کانادا پایین می باشد شرایط این برنامه مهاجرت را ندارید ولی در صورتیکه رشته تحصیلی شما در مشاغل مورد نیاز برنامه های استانی نظیر ساسکاچوان و یا نوااسکوشیا اعلام گردد می توانید در صورت کسب امتیاز لازم از این طریق اقدام نمایید . لطفا اطلاعات مربوط به ویزای کانادا را مطالعه کنید ، در صورتیکه سوال و یا راهنمایی بیشتر نیاز دارید می توانید فرم ارزیابی یوکن را تکمیل نمایید و یا با مشاورین یوکن در تماس باشید .

 3. درود به شما ممنونم از پاسخ دادن و توجه شما. لطفا یک شماره تماس ایمو یا واتساپ بنوسید تا من تماس بگیرم

واژه نامه مهاجرت کانادا ، راهنمای اصطلاحات فرایند اخذ ویزای کانادا
واژه نامه مهاجرت کانادا ، راهنمای اصطلاحات فرایند اخذ ویزای کانادا
بیومتریک کانادا ،وقت سفارت و انگشت نگاری ویزای کانادا
بیومتریک کانادا ،وقت سفارت و انگشت نگاری ویزای کانادا