مطالب مرتبط مهاجرتی

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان ، اقامت کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان ، اقامت کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان ، اقامت کانادا بدون مدرک زبان ، مهاجرت آسان ،مهاجرت سریع به کانادا از جمله مواردیست که متقاضیان مهاجرتی به دنبال آن هستند. مدرک زبان معمولا “یکی از موانع بزرگ بر سر راه متقاضیان محسوب می گردد. متقاضیان مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان آیلتس هر کدام بنا به دلایلی امکان اخذ مدرک زبان با نمره مورد نیاز را ندارد .

برخی از متقاضیان مهاجرت مهارت لازم برای نمره مورد نظر را ندارند . برخی دیگر از سطح زبان مطلوبی برخوردار بوده ولی دانش تکنیکی مورد نظر را برای کسب نمره مورد نیاز نداشته و با توجه به مشغله های کاری و زندگی فرصت مناسب برای تقویت آن را ندارند .

رقابتی شدن برنامه های مهاجرتی کانادا و همچنین تغییرات غیر قابل پیش بینی و غیر منتظره در این برنامه ها و عدم امکان برنامه ریزی جهت کسب نمره زبان مورد نظر، یکی دیگر از دلایل متقاضیان اقامت کانادا بدون مدرک زبان و یا مهاجرت آسان به کانادا می باشد .

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

افرادی که به دنبال اخذ اقامت کانادا بدون مدرک زبان و یا مهاجرت آسان به کانادا می باشند می بایست به این نکته توجه داشته باشند که برنامه های اقامتی کانادا جهت توسعه و رشد اقتصادی و فرهنگی این کشور تنظیم شده و پذیرش مهاجر با در نظر گرفتن این اهداف صورت می گیرد . با توجه به این موضوع مدرک زبان جهت برقراری ارتباط مهاجران و داشتن نقش مثبت در جامعه یکی از فاکتورهای مهم و اساسی و اولیه در اکثر برنامه های مهاجرتی می باشد و در نهایت اخذ اقامت کانادا بدون مدرک زبان میسر نمی باشد .

راه های مهاجرت و اقامت کانادا بدون مدرک زبان

متقاضیان اقامت کانادا که مدرک زبان همچنان بعنوان مانعی بر سر راه آنها می باشد می توانند از راههای مانند تحصیل در این کشور ( در صورت داشتن شرایط تحصیل در کانادا ) برای ورود به این کشور اقدام نمایند. هر چند تحصیل در کانادا نیز نیازمند دانش زبان می باشد ولی برخی از کالج ها و دانشگاه ها امکان ارائه پذیرش تحصیلی مشروط را مهیا می نمایند تا دانشجو پس از گذراندن دوره زبان ، در دوره تحصیلی مورد نظر شرکت نماید .

تحصیل در کانادا و قرار گرفتن در جامعه انگلیسی زبان ، امکان یادگیری سریع و آسان زبان را فراهم می نماید . تحصیل در کانادا امکان اخذ ویزای کار پس از تحصیل را برای دانشجویان فراهم می نماید و دانشجویان می توانند ضمن اشتغال به کار و کسب تجربه کانادایی جهت اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های متنوع مهاجرتی اقدام نمایند .

کانادا دارای برنامه های مختلف مهاجرتی می باشد که اکثر آنها نیازمند تحصیل در کانادا و یا سابقه کار در این کشور می باشند . متقاضیان ویزای تحصیلی کانادا پس از فارغ التحصیلی فرصت های مختلفی را جهت اخذ اقامت کانادا پیش رو خواهند داشت .

برنامه های مهاجرتی بدون مدرک زبان آیلتس

برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا نیاز به مدرک زبان نداشته و یا مدرک زبان با نمره ای پایین نیاز دارند ولی داشتن دارایی های و سرمایه اولیه مانعی دیگر بر سر راه متقاضیان محسوب می گردد. در صورتی که دارایی و سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید شرایط برنامه سرمایه گذاری کانادا را بررسی نمایید.

جهت آگاهی از امتیاز مدرک زبان در برنامه های مهاجرتی ، شرایط ویزاهای کانادا و یا روش های برنامه های مهاجرتی کانادا را بررسی نمایید .

جهت برآورد هزینه های ماهانه در کانادا ، مخارج زندکی در کانادا را بررسی نمایید .

وکیل رسمی موسسه مهاجرتی یوکن آمادگی بررسی شرایط متقاضیان مهاجرتی و ارائه راه حل های مناسب با توجه به شرایط آنها را دارد.

متقاضیان می توانند با رزرو وقت مشاوره مهاجرتی بصورت آنلاین ضمن برخورداری از تخفیف ۱۵ درصدی هزینه مشاوره حتی در خارج از ساعت های اداری ایران با وکیل این مجموعه به صورت مستقیم مشاوره داشته باشند .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

  1. سلام خسته نباشید
    من جهان هستم ۱۲ سال سابقه کاری دارم اینگلیسی ۵۰ در ۵۰ است ایا من میتوانم کانادا برم
    اگر میتونم چیطور وبه چی شرایط
    تشکر

    1. سلام برای اینکه بتونیم دقیف راهنماییتون کنیم می بایست اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم . لطفا فرم ارزیابی که لینک آن در بالای همین صفحه قرار داده شده است را پر نمایید .

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت
تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت
مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه و اخذ اقامت
مهاجرت کانادا از طریق خرید خانه و اخذ اقامت