مطالب مرتبط مهاجرتی

درخواست نوت افیسر کانادا ، سفارش نوت

درخواست نوت افیسر کانادا ، سفارش نوت CAIPS/GCMS

درخواست نوت آفیسر کانادا و سفارش نوت ATIP چیست ؟ کاربرد آن چگونه است ؟ نحوه درخواست و سفارش نوت چگونه است ؟برای مدیریت پرونده متقاضیان مهاجرت و ورود به کانادا سیستم نرم افزاری درنظر گرفته شده اختصار به آن سیستم   GCMS نامیده می شود. نوت های GCMS تنها روش دقیق ارائه خلاصه پرونده و رکوردهای موجود در پرونده متقاضیان می باشد. رکوردهای موجود در پرونده متقاضی شامل مکاتبات بین متقاضی و IRCC، اسناد دریافت شده از متقاضی، یادداشت های دقیق از افسران مهاجرت در زمان بررسی فایل و در هر مرحله می باشد.

در ادامه جهت آگاهی از جزئیات بیشتر، فایل تصویری وکیل مهاجرتی موسسه مهاجرتی یوکن در خصوص نحوه درخواست سفارش نوت افیسر کانادا را ملاحظه فرمایید.

نحوه سفارش نوت افیسر کانادا و ازاطلاع از روند پرونده های مهاجرتی و ویزاهای ریجکتی

درخواست نوت افیسر کانادا

متقاضیانی که برای انواع ویزاهای کانادا اقدام می نمایند برای اطلاع از روند پرونده خود می توانند درخواست نوت از افیسر کانادا نمایند . همچنین در صورتی که ویزای درخواستی بنا به هر دلیلی ریجکت شده است جهت اطلاع از دلایل و جزئیات دقیق می بایست سفارش نوت ATIP از افسر اداره مهاجرت نمایند .

کاربرد درخواست نوت افیسر کانادا

اطلاع از دلایل ریجکتی ویزاهای مختلف کانادا
اطلاع از وضعیت روند پیشرفت ویزاهای موقت از قبیل توریستی و تحصیلی
اطلاع از روند پیشرفت پرونده های اسپانسرشیپ
اطلاع از روند پیشرفت پرونده های مهاجرتی
اطلاع از تاخیر دراعلام نتیجه و یا صدور ویزا
اطلاع از دلایل درخواست مدارک اضافی توسط افسر اداره مهاجرت در روند بررسی پرونده
آگاهی از تجزیه و تحلیل افسر اداره مهاجرت در خصوص پرونده متقاضی
اطمینان از دریافت مدارک و اطلاعات ارسال شده به اداره مهاجرت کانادا
تخمین و برآوردی در مورد اقدام بعدی در پرونده مهاجرتی خود

نحوه درخواست سفارش نوت کانادا

نحوه سفارش نوت کانادا و اقدام برای آن می بایست از طریق یک شهروند کانادا و یا مقیم دائم کانادا که در این کشور حضور دارند صورت پذیرد. مدت زمان مورد نیاز جهت دریافت نتیجه سفارش نوت کانادا حدود ۳۰ الی ۴۰ روز از زمان درخواست می باشد . در صفحات ابتدایی نوت اطلاعات کامل پرونده مهاجرتی و یا ویزای متقاضی از قبیل تاریخ صدور نوت ، شماره پرونده ، کد افیسر ، مقدار تمکن ، وضعیت مدیکال درج شده است . در صفحات بعدی پرونده شما در واحد های مختلف اداره مهاجرت مورد بررسی قرار گرفته و توضیحات افیسر های اداره مهاجرت بر روی پرونده شما به صورت کد گذاری شده منعکس شده است.

اقدام برای اخذ ویزای کانادا و یا پرونده های مهاجرت به کانادا ، پروسه‌ای حساس ، هزینه بر و نیازمند به زمان می باشد . یک اشتباه ناخواسته و سهوی می تواند همه هزینه ها و زمان‌ های سپری شده را هدر داده و هزینه های مجددی را به متقاضی تحمیل نماید . در برخی موارد تاثیرات این اشتباه به سختی رفع می گردد . در این خصوص جهت جلوگیری از اتلاف وقت ، هزینه و اشتباهات سهوی و افزایش شانس موفقیت پرونده ، بهترین گزینه مشاوره با وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا می باشد .

موسسه مهاجرتی یوکن با سالها تجربه در خصوص انواع پرونده های مهاجرتی و اخذ ویزا ،آمادگی ارائه خدمات رفع ریجکتی ویزا های تحصیلی ، توریستی ، مهاجرتی و درخواست نوت زیر نظر وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا می باشد .

متقاضیان می توانند با پرداخت هزینه سفارش نوت بصورت آنلاین از ۱۵ درصد تخفیف برخوردار شوند .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

دلایل رد شدن ویزای کانادا ، اعتراض به ریجکت ویزا
دلایل رد شدن ویزای کانادا ، اعتراض به ریجکت ویزا