مطالب مرتبط مهاجرتی

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی کانادا  ، تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار و تبدیل ویزای مولتی به اقامت دائم چگونه ممکن است ؟ با توجه به سخت شدن برنامه های مهاجرتی فدرال کانادا و همچنین محدود شدن رشته های مورد نیاز برنامه های استانی کانادا ، متقاضیان مهاجرت به این کشور به دنبال راههای آسان تری برای اخذ اقامت این کشورمی باشند.

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

تبدیل ویزای توریستی کانادا به تحصیلی ، کار و اقامت

کانادا دارای برنامه های مهاجرتی متنوعی با اهداف تامین نیروهای انسانی مورد نیاز جهت تقویت اقتصادی و فرهنگی این کشور می باشد . پیش نیاز اکثر این برنامه های مهاجرتی تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا می باشد.از این رو درخواست های این نوع ویزاهای کانادا با رشد چشمگیری روبرو شده است. از آنجایی که اخذ ویزاهای فوق نیازمند فراهم کردن شرایط اولیه می باشد متقاضیان مهاجرتی با هدف تسریع و تسهیل در روند مهاجرت ، به دنبال اخذ ویزای توریستی و تبدیل آن به ویزاهای فوق می باشند .

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی کانادا

ویزای توریستی کانادا همانطور که از نامش مشخص است تنها به منظور سفر و بازدید از این کشور استفاده می گردد . مدت زمان ویزای توریستی با توجه به اعتبار پاسپورت ایران حداکثر ۵ سال اعتبار دارد . دارنده ویزای توریستی کانادا اجازه شرکت در دوره های آموزشی که طول دوره تحصیلی آن بیش از ۶ ماه می باشد را ندارد و در حقیقت امکان تحصیل با ویزای توریستی کانادا میسر نمی باشد. متقاضیان تحصیل در کانادا که با ویزای توریستی وارد کانادا می شوند می بایست مجددا” برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند .

تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی که اشتباها” برخی از متقاضیان مطرح می نمایند اساسا” امکانپذیر نمی باشد و تنها راه تحصیل در کانادا برای متقاضیانی که با ویزای توریستی به این کشور وارد شده اند ، درخواست مجدد برای ویزای دانشجویی می باشد. از آنجایی که متقاضیان تحصیل در کانادا می توانند از خارج ازکانادا اقدام به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی نمایند نیازی به اخذ ویزای توریستی بعنوان پیش نیاز ویزای تحصیلی یا دانشجویی نمی باشد .

ویزای توریستی در چه مواردی ممکن است کمک به اخذ ویزای تحصیلی نماید ؟

اگر چه قانونی به اسم تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی وجود ندارد ولی دارندگان ویزاهای مولتی  (توریستی ) کانادا با توجه به اینکه یک بار از فیلترهای مختلف رد شده و نظر آفیسر نسبت به پرونده آنها مثبت بوده است شانس خوبی برای دریافت ویزای تحصیلی خواهند داشت . این موضوع برای افرادی که که گپ تحصیلی زیاد و یا سن بالا داشته و شرایط اخذ ویزای تحصیلی را ندارند می تواند مورد توجه قرار گیرد . این افراد در صورتیکه شرایط ویزای توریستی کانادا را داشته باشند می توانند ابتدا جهت ویزای توریستی ( مولتی ) اقدام نموده و سپس برای ویزای تحصیلی اقدام نمایند .

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار

تبدیل ویزای مولتی کانادا به ویزای کار نیز در عمل غیر ممکن است و افرادی که با ویزای مولتی وارد کانادا می شوند اجازه کار ندارند . تنها افرادیکه متاهل بوده و همسر آنها دارای ویزای تحصیلی و یا ویزای کار می باشند ، می توانند جهت اخذ ویزای کار اقدام نمود . افراد مجرد که با ویزای توریستی وارد کانادا می شوند در صورت داشتن جاب آفر ( پیشنهاد کاری) می توانند درخواست ویزای کار نمایند . با ذکر این نکته که اخذ جاب آفر کار دشواری بوده و کارفرمای ارائه دهنده پیشنهاد کار می بایست ضمن طی کردن مراحل قانونی آن، شرایط لازم را نیز داشته باشد.

انواع ویزای کار کانادا
جهت بررسی شرایط و مدارک لازم انواع ویزای کار کانادا، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تبدیل ویزای مولتی کانادا به اقامت دائم

ویزای مولتی نمی تواند به خودی خود تبدیل به اقامت دائم کانادا گردد . ویزای مولتی تنها جهت سفر و بازدید از کانادا می باشد و تنها در برخی برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری و کارآفرینی می تواند کمک به افزایش امتیاز متقاضی در این پروندههای مهاجرتی گردد .

در نهایت تبدیل ویزای توریستی یا مولتی کانادا به تحصیلی ، کار و یا اقامت دائم میسر نمی باشد مگر در برخی موارد خاص که در بالا ذکر شد . البته واژه تبدیل ویزا در این موارد به اشتباه استفاده می گردد و منظور از آن تغییر وضعیت اقامتی متقاضی در کشور کانادا می باشد .

قبل ازهراقدامی شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا و یا انواع ویزاهای کانادا را بررسی نمایید.
در صورت تمایل وکیل موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا آماده ارائه مشاوره بصورت آنلاین و معرفی برنامه های مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضیان می باشد . جهت هماهنگی و رزرو وقت با شماره تلفن های تهران ( موجود در وب سایت ) تماس بگیرید .

با رزور وقت مشاوره مهاجرت بصورت آنلاین از تخفیف ویژه برخوردار شوید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. Luffy گفت:

  سلام پسرمن ۲۸ سالشه ودوره های فنی وحرفه ای زیادی را در زمینه آرایشگری وگریم و لیزر و…گذرانده زبانش هم متوسطه خواستم ببینم از طریق ویزای تحصیلی در رابطه با آرایشگری یا موارد دیگر در کانادا شما می توانید کمکمان کنیدالبته مدرک لیسانس مهندسی معماری دانشگاه آزاد هم داره

  1. admin گفت:

   سلام
   با توجه به داشتن مدرک لیسانس پیشنهاد ما برای تحصیل در مقطع ارشد هست. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید

پردرآمدترین مشاغل کانادا 2020 بر اساس میزان تقاضا
پردرآمدترین مشاغل کانادا 2020 بر اساس میزان تقاضا
مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان ، اقامت کانادا بدون مدرک زبان
مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان ، اقامت کانادا بدون مدرک زبان