سرمایه گذاری کانادا

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا مناسب افرادی ست که تمایل به سرمایه گذاری ، راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی در این کشور را داشته باشند . کانادا دارای برنامه های مهاجرتی مختلفی می باشد . این کشور جهت تامین نیازهای اقتصادی و بازار کار خود فرصت های سرمایه گذاری را تنظیم نموده است . این فرصت های کارآفرینی هر کدام با توجه به اهداف خود دارای شرایط متفاوتی می باشد . فرصت های سرمایه گذاری ایالتی نیز با توجه به نیاز آن منطقه در کانادا تنظیم شده است . اکثرمتقاضیان واجد شرایط برنامه های تجاری کانادا که پرونده های آنها مورد تایید قرار گیرد موفق به دریافت اقامت کانادا می گردند. برخی از برنامه های سرمایه گذاری نیز در ابتدا به متقاضی ویزای کار داده و پس از اینکه شرایط برنامه را در طول بازه زمانی مشخص برآروده نماید اقامت کانادا PR ارائه می گردد.

فرصت های سرمایه گذاری استانی و فدرال کانادا

فرصت های سرمایه گذاری فدرال این امکان را به متقاضیان می دهد تا در هر ایالت و یا منطقه در کانادا با توجه به شرایط برنامه کارآفرینی اقدام به راه اندازی کسب و کار و یا خرید آن نماید . فرصت های کارآفرینیاستانها نیز جهت با هدف رشد اقتصادی و کارآفرینی در آن منطقه برنامه ریزی شده است . متقاضیان واجد شرایط فرصت های سرمایه گذاری استانی می بایست در ناحیه مشخص شده در آن برنامه کارآفرینی اقدام به راه اندازی و یا خرید کسب و کار نمایند .

شرایط فرصت های سرمایه گذاری کانادا توسط اداره مهاجرت بصورت دوره ای مورد بررسی قرار می گیرد تا نتایج حاصل از آن را با اهداف از پیش تعیین شده مقایسه گردد . در صورت عدم حصول نتیجه مورد نظر ، شرایط این فرصت های سرمایه گذاری تغییر می نماید . متقاضیانی که قصد اقدام از طریق فرصت های کارآفرینی را دارند می بایست بازه مشخصی را در این خصوص برای خود در نظر گرفته و اقدام به جمع آوری مدارک مورد نیاز نمایند .

جهت آشنایی بیشتر، شرایط برنامه های تجاری کانادا که در لیست زیر آمده است را مطالعه نمایید .

جهت آشنایی با شرایط کلی ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را مطالعه نمایید .

با توجه به برنامه ای متنوع تجاری کانادا بهترین راه انتخاب مناسب ترین گزینه مشاوره با وکیل رسمی مهاجرت کانادا می باشد .

متقاضیانی که تمایل به اقدام ازاین طریق را دارند می توانند با رزرو وقت مشاوره آنلاین با وکیل مهاجرتی موسسه یوکن بصورت صوتی و یا تصویری مشاوره داشته باشند .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

اقامت از طریق ایده ، اقامت از طریق استارت آپ
اقامت از طریق ایده ، اقامت از طریق استارت آپ
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به پرنس ادوارد کانادا
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به پرنس ادوارد کانادا