سرمایه گذاری کانادا

اقامت کانادا ساسکاچوان از طریق کشاورزی ، خرید مزرعه ساسکاچوان

اقامت کانادا ساسکاچوان از طریق کشاورزی در ساسکاچوان و خرید مزرعه

اقامت کانادا ساسکاچوان از طریق کشاورزی مختص افرادیست که در بخش کشاورزی تجربه وفعالیت دارند.این برنامه اقامتی یکی از برنامه های سرمایه گذاری ساسکاچوان بوده که مختص حوزه کشاورزی و دامداری می باشد. متقاضیان اقامت کانادا از طریق مزرعه داری ساسکاچوان در صورتی که تمایل به سرمایه گذاری جهت خرید و راه اندازی مزرعه در ساسکاچوان داشته باشند می توانند از طریق این برنامه مهاجرتی جهت اخذ ویزای کانادا و اقامت اقدام نمایند. برنامه مهاجرت کشاورزی ساسکاچوان مختص تولید محصولات کشاورزی اصلی (محصولات زراعی و دامداری) می باشد.این ایالت دارای دو برنامه کشاورزی با سرمایه گذاری متفاوت دارد.

Farm Owner and Operator Application – SINP
——————————
اقامت ساسکاچوان از طریق کشاورزی

برنامه مهاجرتی کشاورزی ساسکاچوان

برنامه اقامت کانادا از طریق مزرعه داری ساسکاچوان و دامداری ساسکاچوان برای کسب و کار در زمینه تولید محصولات کشاورزی اولیه (محصولات زراعی و دامداری)می باشد. متقاضیان این برنامه مهاجرتی در صورت داشتم شرایط لازم موفق به اخذ اقامت کانادا ساسکاچوان از طریق کشاورزی در این استان می گردند.

شرایط برنامه مهاجرتی کشاورزی ساسکاچوان

 • داشتن دارایی و سرمایه به ارزش خالص ۵۰۰٫۰۰۰ دلار
 • امضا توافقتامه مبنی بر تعهد به راه اندازی مزرعه و فعالیت های مرتبط با آن در ساسکاچوان
 • سپرده گذاری به ارزش ۷۵٫۰۰۰دلار کانادا جهت ضمانت راه اندازی مزرعه کشاورزی
 • مبلغ سپرده گذاری حسن انجام کار در صورت موفقیت در انجام تعهدات توافقنامه پس از دو سال مرجوع می گردد در غیر اینصورت این مبلغ توسط دولت ایالت ساسکاچوان ضبط خواهد شد.
 • متقاضی می بایست یک سفر تحقیقاتی و اکتشافی برای حداقل ۵ روز کاری به ساسکاچوان داشته و در این سفر ملاقاتی نیز با نماینده این برنامه مهاجرتی در ساسکاچوان داشته باشد.
 • ارائه مستندات از قبیل تحصیلات و آموزش،تجربه کاری،اسناد مالی و فعالیت های اخیر جهت اثبات دانش و تجربه فعالیت در زمینه مزرعه داری
 • ارائه برنامه و پیشنهادمناسب برای ایجاد فرصت کسب و کار تجاری کشاورزی در ساسکاچوان

برنامه مهاجرتی کشاورزان جوان ساسکاچوان

برنامه اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی کشاورزان جوان این فرصت را برای مزرعه داران جوان جهت زندگی و راه اندازی کشاوزی در ساسکاچوان مهیا می سازد.

شرایط برنامه مهاجرتی کشاورزان جوان ساسکاچوان

 • داشتن دارایی شخصی قابل اثبات به ارزش ۳۰۰٫۰۰۰دلار کانادا
 • دارایی و سرمایه از راههای قانونی بدست آمده و قابل اثبات باشد
 • حداکثر سن متقاضی برای این برنامه مهاجرتی ۴۰ سالمی باشد.
 • حداقل سه سال تجربه مالکیت مزرعه،مدیریت مزرعه و یا تجربه کاربردی و عملی در این خصوص
 • ارائه یک برنامه و پلن مستند برای ایجاد فرصتهای کشاورزی تجارت ساسکاچوان(این برنامه و پیشنهاد می بایست بر اساس تحقیق ومطالعه مرتبط با شرایط کشاورزی ساسکاچوان باشد.همچنین این پیشنهاد کشاورزی می بایست یک پروژه تجاری با حداقل انتظارات سود منطقی و معقول در ساسکاچوان باشد .حداقل درآمد سالیانه در ساسکاچوان در این خصوص ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد.)
 • در برنامه مهاجرت کشاورزان جوان ساسکاچوان ،متقاضی و یا همسر او می بایست تجربه شاخصی در حوزه کشاورزی و مزرعه داری داشته باشند.
 • از طریق این برنامه مهاجرتی اعضای موجود در این پرونده موفق به دریافت اقامت دائم PR کانادا می گردند.

هزینه پرونده مهاجرتی کشاورزی ساسکاچوان

اپلیکیشن فی این برنامه مهاجرتی ۲۵۰۰ دلار کانادا می باشد.
مدت زمان بررسی این پرونده مهاجرتی مشخص نشده است.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. متقاضی اقدام از طریق برنامه کشاورزی استان ساسکاچوان هستم. آیا اقدام از این روش نیاز به مدرک آیتلس دارد؟ تیرماه امسال در کانادا خواهم بود

  1. سلام در صورتی که حداقل دارایی شما متناسب با حداقل دارایی مورد نیاز برای این برنامه مهاجرتی باشد و همچنین شما بتوانید حداقل سرمایه گذاری تعیین شده در این برنامه مهاجرتی را در حوزه کشاورزی انجام دهید می توانید از طریق این برنامه اقدام نمایید .

 2. سلام ایا این برنامه محدودیت سنی هم دارد ?فرد ۶۱ ساله میتواند اقدام کند ایا ااقامت از طریق ویزای اقامت دایم خواهد بود یا ویزای کاری .
  باتشکر مامی زاده

مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا
مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی استانی نوااسکوشیا
اقامت سرمایه گذاری آلبرتا و مهاجرت خود اشتغالی کشاورزی آلبرتا
اقامت سرمایه گذاری آلبرتا و مهاجرت خود اشتغالی کشاورزی آلبرتا