برنامه استانی مانیتوبا ، شرایط مهاجرت به مانیتوبا

برنامه استانی مانیتوبا ، شرایط مهاجرت به مانیتوبا

برنامه استانی مانیتوبا MPNP دارای تنوع و شرایط متفاوتی می باشد . ایالت مانیتوبا جهت تامین نیازها و نیروهای منطقه خود برنامه های مهاجرتی متنوعی را تنظیم نموده است . متقاضیانی که شرایط مهاجرت به مانیتوبا کانادا را داشته باشند موفق به دریافت اقامت می گردند .اداره مهاجرت مانیتوبا از طریق برنامه استانی مانیتوبا که به MPNP معروف است برای مهاجران آینده این استان که دارای مهارت ، تخصص و سابقه کار مورد نیاز این ایالت می باشند دعوتنامه استانی مانیتوبا ارسال می نمایند.

ایالت مانیتوبا مابین استانهای ساسکاچوان و انتاریو قرار گرفته است . اقتصاد مانیتوبا وابسته به منابع طبیعی و کشاورزی می باشد. جمعیت مانتیوبا حدودا” ۱٫۲ میلیون نفر می باشد .شهر وینی پک پایتخت این استان می باشد که بیشتر جمعیت این استان در این شهر و شهرهای اطراف آن زندگی می کنند .

برنامه استانی مانیتوبا ، شرایط مهاجرت به مانیتوبا
———————————————–
Immigrate to Manitoba MPNP

برنامه استانی مانیتوبا و شرایط مهاجرت به مانیتوبا

برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان بین المللی International Education Stream

این ایالت از طریق برنامه فارغ التحصیلان مانیتوبا جهت رفع نیازهای صنایع این استان برای فارغ التحصیلان از طریق سه جریان زیر دعوتنامه MPNP صادر می نماید .

برنامه مهاجرتی مسیر استخدام کاری Career Employment Pathway

این برنامه استانی مانیتوبا فرصت اخذ اقامت کانادا را برای افرادیکه در این استان یک دوره تحصیلی را در مقاطع دانشگاهی به پایان رسانده و دارای پیشنهاد کار تمام وقت از یک کارفرما در مانیتوبا می باشند ، فراهم می نماید .

مهاجرت از طریق کارآموزی مانیتوبا Graduate Internship Pathway

این روش مهاجرتی مناسب افرادیست که در مقاطع ارشد و دکترا در مانیتوبا تحصیل کرده اند . این دانشجویان می بایست یک دوره کارآموزی Elevate و یا Accelerate را از طریق سازمان Mitacs گذرانده باشند .

مهاجرت فارغ التحصیلان کارآفرین مانیتوبا International Student Entrepreneur Pilot

برنامه استانی مهاجرت به مانیتوبا از طریق روش فوق برای دانشجویان فارغ التحصیل کانادا که علاقه مند به راه اندازی بیزینس و کارآفرینی می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت اخذ اقامت کانادا PR اقدام نمایند .

برنامه استانی مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری Business Investor Stream

برنامه مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری این فرصت را مهیا می سازد تا اداره مهاجرت منیتوبا برای سرمایه گذاران و کارآفرینان واجد شرایط از سراسر جهان که توانایی و تمایل به خرید ویا راه اندازی کسب و کار در مانیتوبا را دارند دعوتنامه استانی صادر نماید .این متقاضیان می بایستدر ۲۴ ماه اول پس از ورود به این ایالت اقدام به راه اندازی بیزینس نمایند. این برنامه ایالتی مانیتوبا در دو شاخه زیر می باشد .

برنامه کارآفرینی مانیتوبا Entrepreneur Pathway

برنامه ایالتی مانیتوبا در زیر شاخه کارآفرینی ، برای صاحبان سرمایه که تمایل به راه اندازی ، خرید و یا مشارکت دریک بیزینس در مانیتوبا را داشته باشند دعوتنامه استانی صادر می نماید .

مهاجرت به منیتوبا از طریق کشاورزی Farm Investor Pathway

مهاجرت به مانیتوبا کانادا از طریق مزرعه داری و حوزه کشاورزی مناسب متقاضیانی ست که سرمایه لازم برای این منظور را داشته و تمایل به فعالیت در زمینه کشاورزی ومزرعه داری درمناطق روستایی مانیتوبا داشته باشند .

مهاجرت به مانیتوبا از طریق نیروی کار ماهر خارجی Skilled Worker

مهاجرت به مانیتوبا داز طریق این روش مهاجرتی مختص نیروهای کار ماهر خارجی ست که مهارت و تخصص متناسب با مشاغل مورد نیاز این استان را داشته و پتاسیل بالای برای پیوستن به بازار کار این ایالت را داشته باشند . متقاضیانی که خویشاوندی در مانیتوبا داشته و یا همسر آنها از دانش و مهارت زبان برخوردار است در اولویت دریافت دعوتنامه استانی مانیتوبا می باشند . این برنامه استانی شامل دو زیر مجموعه زیر می باشد .

مهاجرت مانیتوبا از طریق اکسپرس اینتری Manitoba Express Entry Pathway

این برنامه ایالتی مانیتوبا مختص افرادیست که تخصص ،مهارت ، آموزش و تجربه لازم در ارتباط با مشاغل مورد نیاز منیتوبا را دارند . متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست شرایط سیستم اکسپرس اینتری را نیز داشته باشند .

مهاجرت مانیتوبا از طریق اسکیل ورکر Human Capital Pathway

این برنامه استانی مانیتوبا مناسب متقاضیانی ست که آموزش و مهارت مرتبط با لیست مشاغل مورد نیاز مانیتوبا را داشته و پتانسیل بالایی برای پیوستن به بازارهای کارمانیتوبا را دارند .

برنامه استانی کارگر ماهر مانیتوبا Skilled Worker in Manitoba Stream

این برنامه استانی ،کارگران ماهر مورد نیاز کار فرمایان این ایالت را انتخاب می نماید. کارگران آموزش دیده بین المللی که مهارت های مورد نیاز در بازار محلی مانیتوبا را دارند از طریق این برنامه اقامتی موفق به دریافت ویزا و اقامت می شوند . این برنامه اقامتی دارای دو زیر مجموعه زیر می باشد .

برنامه نیروهای ماهر در شاخه تجربه کاری مانیتوبا Manitoba Work Experience Pathway

این برنامه استانی مانیتوبا مناسب افرادیست که در حال حاضر در مانیتوبا بوسیله ویزای کار موقت و یا ویزای کار پس از تحصیل مشغول به کار هستند .

برنامه نیروی متخصص در شاخه استخدام مستقیم کارفرما Employer Direct Recruitment Pathway

این روش مهاجرت به مانیتوبا مناسب نیروهای متخصصی ست که ارتباط قوی با این ایالت دارند . افرادیکه سابقه کار در و یا سابقه آموزش در منیتوبا داشته اند می توانند جهت این برنامه اقامتی کانادا اقدام نمایند .

کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع دارد . جهت آشنایی بیشتر، دیگر روش های مهاجرت به کانادا و یا شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید.