برنامه استانی آلبرتا AINP ، شرایط اخذ دعوتنامه استانی

برنامه استانی آلبرتا AINP و شرایط اخذ دعوتنامه استانی

برنامه استانی آلبرتا روشی جهت مهاجرت به کانادا می باشد . متقاضیانی مهاجرت به آلبرتا کانادا می توانند متناسب با شرایط خود یکی از برنامه های مهاجرتی استان آلبرتا را انتخاب نمایند. افرادی که از این طریق موفق به اخذ دعوتنامه استانی آلبرتا شوند می توانند جهت اخذ ویزای کانادا و اقامت در این کشور اقدام نمایند .

مهاجرت استانی آلبرتا به دلایل رشد اقتصادی و اجتماعی این استان توجه بسیاری را به خود معطوف کرده است. آلبرتا از لحاظ اقتصادی و اجتماعی یکی از پویا ترین استان های کانادا ست . این استان که درغرب کشورکانادا واقع شده به لطف منابع سرشار طبیعی اش دارای اقتصادی با رشد فزاینده است. ادمونتون مرکز ایالت آلبرتا و شهر کلگری مهم ترین شهر این استان می باشد. آلبرتا در میان دشت های سه قلوی کانادا قرار گرفته است .

برنامه های استانی آلبرتا
—————————————–
Alberta Immigrant Nominee Program AINP

برنامه های مهاجرتی آلبرتا به ۳ گروه زیر تقسیم می گردد :

  • برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری آلبرتا
  • برنامه سرمایه گذاری و خوداشتغالی آلبرتا
  • برنامه مهاجرتی جریان فرصت آلبرتا

شرایط برنامه اکسپرس اینتری آلبرتا

سیستم اکسپرس اینتری یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیانی که در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل داشته و بالای ۳۰۰ امتیاز در سیستم CRS POINT کسب نمایند در صورت داشتن شرایط اکسپرس اینتری آلبرتا موفق به دریافت دعوتنامه استانی آلبرتا خواهند شد .

برنامه اقامت سرمایه گذاری و خود اشتغالی آلبرتا

اقامت سرمایه گذاری آلبرتا مختص صاحبان کسب و کار می باشد. متقاضیانی که سابقه مدیریت در بخش کشاورزی داشته و علاقه مند به سرمایه گذاری دراین حوزه در آلبرتا می باشند، می توانند از طریق
این برنامه استانی آلبرتا جهت اقامت کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به آلبرتا از طریق برنامه جریان فرصت

متقاضیان مهاجرت به آلبرتا درصورت داشتن سابقه کار و جاب آفر دراین ایالت ، می توانند از طریق این برنامه استانی اقدام کرده و دعوتنامه استانی دریافت نمایند .متقاضیان برنامه جریان فرصت می بایست متناسب با ناک شغلی خود مدرک زبان ارائه نمایند .

کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع دارد . جهت آشنایی بیشتر، دیگر روش های مهاجرت به کانادا و یا شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید.

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*