ویزای کانادا، شرایط دریافت ویزای کانادا

ویزای کانادا : شرایط اخذ ویزای تضمینی کانادا ۲۰۲۰

ویزای تضمینی کانادا یکی از موضوعاتی است که همواره متقاضیان مهاجرت به کانادا به دنبال آن می باشند. هزینه های اخذ ویزای کانادا از قبیل ویزای مهاجرتی کانادا و دیگر ویزاها و عدم بازگشت این هزینه ها در صورت ریجکت ویزا باعث تمایل متقاضیان برای دریافت ویزای تضمینی کانادا شده است. ولی همانطور که در وب سایت اداره مهاجرت کانادا و یا وب سایت های وابسته به آن ذکر شده است هیچ تضمینی برای صدور ویزا وجود ندارد.

همچنین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با هشدار نسبت به سودجویی و برخی سوءاستفاده‌های مالی، تبلیغ برای اخذ ویزای تضمینی را غیرقانونی اعلام و آژانس‌های مسافرتی را از اقدام در این‌خصوص منع نموده است .

در صورتیکه متقاضیان دریافت ویزا با کمی آگاهی و واقع بینانه به این موضوع نگاه نمایند، متوجه خواهند شد که ویزای تضمینی کانادا میسر نمی باشد. البته استفاده از وکیل رسمی مهاجرت کانادا در این پروسه می تواند دریافت ویزا را تا حدی تسهیل نماید. وکلای مهاجرت کانادا که عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا می باشند با توجه به آگاهی از آخرین قوانین مهاجرتی و آشنایی با روند اقدام و مدارک لازم برای ویزاهای مختلف، می توانند بهترین روش های مهاجرت به کانادا را با توجه به شرایط متقاضیان انتخاب نمایند.

انواع ویزاهای کانادا ۲۰۲۰

اخذ ویزاهای مختلف کانادا از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. کشور کانادا با توجه به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت و تامین نیازهای جامعه خود ، ویزاهای مختلف مهاجرتی دارد. شرایط ویزای کانادا با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. متقاضیان اخذ ویزا می بایست با توجه به شرایط خود یکی از مناسب ترین روش ها را انتخاب نماید.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای کانادا از طریق تخصص

ویزای کانادا از طریق تخصص

اخذ ویزای کانادا از طریق تخصص با توجه به امتیاز متقاضیان از چهار فاکتور تجربه کاری، تحصیلات دانشگاهی و دانش زبان و سن امکان پذیر می باشد. پروسه اخذ ویزای کانادا از طریق تخصص بسیار کوتاه و حداکثر یک سال می باشد. افرادی که از این روش ویزای کانادا را دریافت نمایند، از ابتدا به آن ها اقامت دائم (PR) ارائه می گردد. با توجه به رقابت موجود در این سیستم افرادی موفق به اخذ دعوتنامه می شوند که از امتیاز سن و نمره مدرک زبان خوبی برخوردار باشند .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای

ویزای مهاجرتی از طریق فنی حرفه ای نیاز به داشتن مهارت فنی حرفه ای می باشد.افرادیکه در این خصوص سابقه کاری داشته و کمی به زبان انگلیسی و یا فرانسه مسلط باشند می توانند از این روش برای اقامت این کشور اقدام نمایند. داشتن پیشنهاد کار از ملزومات این برنامه مهاجرتی می باشد. متقاضیان مهاجرت از این روش نیز از ابتدا اقامت دائم PR ارائه می گردد. جهت آگاهی از شرایط این ویزا ، از قسمت منوی بالای صفحه این برنامه را انتخاب نمایید .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق تجربه کانادایی

اخذ ویزای مهاجرتی از طریق تجربه کانادایی

اخذ ویزای مهاجرتی از این طریق تجربه کاری در کانادا و دانش زبان دارد. این افراد معمولا با ویزای کار کانادا در این کشور مشغول به فعالیت می باشند . همچنین افرادیکه برای تحصیل در کانادا اقدام نمایند می توانند پس از یک سال کار دراین کشور از این طریق برای اخذ اقامت اقدام نمایند. مدت زمان بررسی این برنامه مهاجرتی بسیار کوتاه می باشد. این برنامه مهاجرتی از طریق سیستم اکسپرس اینتری کار می نماید .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی

اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی استانی

ویزای کانادا از طریق برنامه های استانی یکی از راه های اخذ اقامت می باشد.استانهای این کشورهر کدام با توجه به نیاز خود برنامه های مهاجرتی خاص خود را داشته و افرادیکه شرایط لازم این برنامه ها را داشته می باشند می توانند از این طریق جهت دریافت اقامت اقدام نمایند. ویزاهای استانی شامل: سرمایه گذاری کانادا،اخذ ویزا از طریق تخصص،ویزای کارآفرینی ، و غیره می باشد. معمولا” شرایط برنامه های استانی از برنامه های فدرال آسان تر می باشد .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا از طریق استارتاپ

شرایط ویزای مهاجرتی کانادا از طریق استارت آپ

ویزای مهاجرتی از طریق استارت آپ مناسب سرمایه گذاران و کارآفرینانی می باشد که توانایی لازم برای راه اندازی کسب و کار را داشته باشند. افرادیکه دارای ایده و اختراع می باشند نیز می توانند از طریق این ویزا برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. ویزای استارتاپ کانادا از طریق ۳ روش در برنامه ای استارتاپ امکانپذیر می باشد .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای خود اشتغالی

ویزای مهاجرتی خود اشتغالی کانادا

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق خود اشتغالی مناسب متقاضیانی ست که در حرفه های فرهنگی، هنری و ورزشی فعالیت و تجربه لازم را داشته و توانایی ایجاد سهم قابل توجهی در این زمینه در جامعه کانادا دارند. این افراد می بایست تجربه حضور در میادین بین المللی را در خصوص حرفه خود داشته و یا در جامعه خود در این زمینه خود اشتغال بوده باشند. افرادی که این ویزای کانادا را انتخاب می نمایند می بایست حداقل ۲ سال در ۵ سال گذشته سابقه کاری در تخصص خود داشته باشند و بتوانند با اسناد و مدارک موجود این موضوع را ثابت نمایند .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای مهاجرتی از طریق پرستار خانگی

شرایط ویزای کانادا از طریق پرستار خانگی

ویزای مهاجرتی از طریق پرستار خانگی مختص افرادی است که دارای تجربه کاری در این زمینه بوده واز دانش زبان نیز برخوردارمی باشند. این افراد می بایست تجربه پرستاری از کودک و یا سالمندان را داشته باشند. این ویزای مهاجرتی کانادا نیاز به داشتن پیشنهاد کار ( جاب آفر ) می باشد .

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای اسپاسنرشیپ

ویزای اسپانسر شیپ فامیلی

ویزای مهاجرتی کانادا از طریق اسپانسرشیپ فامیلی مختص افرادی است که در این کشور زندگی می کنند و شهروند کانادا می باشند. این افراد می توانند برای بستگان خود اسپانسر شده و برای آنها در خواست اقامت نمایند . ویزای اسپانسر شیپ همسر و اسپانسر شیپ والدین از این دسته می باشند .تحصیل فرزندان در این کشور و یا اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا برای فرزندان نیز این فرصت را در آینده برای والدین جهت اخذ اقامت از این طریق مهیا می سازد.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی کانادا

اخذ ویزای تحصیلی یکی از راه های سریع و آسان برای ورود به کانادا می باشد. این کشور دارای برنامه های متنوع مهاجرتی برای افرادیست که در آن تحصیل نموده اند.برخی از این برنامه های مهاجرتی در زمان تحصیل و برخی بعد از فارغ التحصیلی این فرصت را برای دانشجو مهیا می سازد تا در خواست اقامت نماید. همچنین مطابق قوانین کانادا، فارغ التحصیلان کانادا می توانند بعد از تحصیل ویزای کار دریافت نمایند سپس از طریق برنامه های دیگر مهاجرتی که پیش نیاز آنها داشتن سابقه کاری دراین کشورمی باشد برای اخذ اقامت اقدام نمایند.

ویزای کانادا ، ویزای مهاجرتی کانادا ، ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا همان ویزای مولتی یا گردشگری می باشد که مدت اعتبار این ویزا ۱۰ سال است ولی با توجه به اینکه پاسپورت های ایرانی ۵ سال اعتبار دارد این ویزا نیز به اندازه مدت زمان پاسپورت متقاضی معتبر می باشد. ویزای مولتیپل مناسب افرادی است که به عنوان گردشگر، دیدار خویشاوندان و یا به قصد تحقیق و کسب امتیاز در برخی برنامه های مهاجرتی از جمله برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاری به این کشور سفر می کنند.

تولد فرزند و ویزای کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که در صورت تولد فرزند در این کشور به کودک متولد شده در خاک این کشور حق شهروندی می دهد. هیچ یک از شمورهای اروپایی صرفا” بر اساس حق خاک به کسی تابعیت نمی دهد. بنابراین اگر فرزند شما در خاک کانادا متولد شود صرف نظر از اینکه شما با چه نوع ویزایی داخل خاک کانادا حضور دارید، وی از همان ابتدا پاسپورت کانادایی دریافت می کند. همچنین این کودکان از تمامی حق و حقوق شهروندان کانادایی از قبیل بیمه و تحصیل رایگان برخوردارند. کودک متولد شده در خاک کانادا می تواند در خارج ازکانادا زندگی کرده و هر وقت بخواهد بدون نیاز به اخذ ویزا به این کشور بازگردد.

والدین کودکان متولد کانادا باید به این نکته توجه نمایند که تنها فرزند در کانادا موجب اعطای تابعیت کانادا به آنها نمی گردد. والدین در صورت داشتن شرایط لازم می توانند از طریق تحصیل ، کاری، سرمایه گذاری و یا توریستی در کانادا اقامت داشته باشند. همچنین فرزندان پس از ۱۸ سالگی می توانند جهت اخذ ویزای کانادا و اقامت برای والدین خود اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای کانادا از طریق فرزند بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ویزای کانادا از طریق ازدواج

یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کانادا و اقامت، ازدواج می باشد. افرادی که با شهروندان کانادا (سیتیزن)و یا با افراد مقیم دائم کانادا (PR) ازدواج نمایند می توانند اقامت این کشور را کسب نمایند. مدت زمان اخذ ویزای کانادا از طریق ازدواج نسبتا” کوتاه و اخذ اقامت از این طریق آسان می باشد. اسپانسر که شهروند کانادا می باشد برای درخواست ویزا از این طریق ، باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد. همچنین اسپانسر باید تمکن مالی لازم برای پشتیبای از خود و همسر آینده خود را برای مدت ۳ سال داشته باشد. متقاضی نیز باید حداقل ۱۶ سال سن داشته و متععد به زندگی با اسپانسر گردد. در صورتی که متقاضی حداقل برای مدت ۲ سال با همسر خود زندگی نکند، اقامت او باطل خواهد شد.

جهت اطلاع بیشترازنحوه اخذ ویزای کانادا از طریق ازدواج بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرایط ویزای کانادا

شرایط ویزاهای کانادا با توجه به مدت زمان آنها، بصورت زیر می باشد.

 • ویزای موقت کانادا
 • ویزای اقامت دائم

جهت ثبت درخواست ویزا های فوق می توان از دو روش ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و یا مراجعه حضوری به سفارت کانادا اقدام کرد .در روش درخواست ویزا بصورت حضوری ، فرد متقاضی می بایست فرم های مخصوص ویزا را به صورت دستی پرنموده و بهمراه مدارک مورد نیاز ویزا شخصا” به سفارت کانادا مراجعه نماید .در صورتی که ثبت نام و درخواست ویزای کانادا بصورت آنلاین یکی از روش های آسان ، کم هزینه و بهترین روش درخواست ویزای کانادا می باشد که اکثر متقاضیان این روش را انتخاب می نمایند .

شرایط ویزای موقت کانادا

ویزاهای موقت کانادا را می‌توان ۳ نوع زیردسته بندی می گردند . ویزاهایی که فرد دارنده ویزا می بایست در دوره زمانی مشخص و محدود به کانادا ورود و خروج داشته باشد ویزای موقت می گویند.

 • ویزای توریستی
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای همراه

ویزای توریستی

توریست ویزای کانادا ( Visitor Visa ) که در ایران ویزای مولتیپل و یا ویزای ۵ ساله نیزنامیده می شود برای ورود به کانادا با هدف توریستی و یا دیداربا خویشاوندان درخواست می گردد . مدت زمان اعتبار ویزای توریستی کانادا ۱۰ سال می باشد ولی با توجه به تاریخ اعتبار پاسپورت های ایرانی که ۵ سال می باشد ، این ویزا نیز تا پایان تاریخ اعتبار پاسپورت فرد دارنده این نوع ویزا معتبر می باشد . لازم به ذکر است افسر صادر کننده ویزا می تواند مدت زمان آن را کوتاه تر نیز صادر نماید . توریست ویزای کانادا نیز به دو نوع ویزای توریستی ( عادی ) و سوپر ویزا تقسیم می گردد .

توریست ویزای (عادی )

در این نوع ویزا متقاضیان در صورتی که خویشاوند و یا دوستی در کانادا داشته باشند جهت اخذ دعوتنامه از آنها اقدام نموده و با دیگر مدارک مورد نیاز ویزای توریستی جهت درخواست ویزا اقدام می نمایند . دارندگان این نوع ویزای کانادا می توانند در هر زمان و در هر بار مورد بدون محدودیت برای مدت ۶ ماه در کانادا اقامت نمایند . این افراد پس از ۱۵ روز خروج از خاک کانادا مجددا می توانند به این کشور باز گردند و اقامت آنها برای ۶ ماه دیگر در کانادا بلامانع است .

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا نیز نوعی ویزای توریستی برای والدین و یا پدر و مادر بزرگ افرادی می باشد که در کانادا اقامت دائم دارند . این ویزا با توجه به تاریخ اعتبار پاسپورت ایران ۵ ساله و چند با ورود می باشد و متقاضی می تواند در هر بار ورود به مدت ۲ سال در کانادا اقامت نماید . در این نوع ویزا دعوت کننده می بایست فرزند و یا نوه متقاضی باشد .در این روش مدارک اقامت ، برگه های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی و حقوق دعوت کننده نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد .حقوق دعوت کننده در کانادا می بایست از ۲۴٫۰۰۰ دلار در سال کمتر نباشد .

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی نیز یکی دیگر از ویزاهای موقت می باشد . دانشجویان بین المللی می بایست پس از پایان دوره تحصیلی برای ویزای کار و یا برای برنامه های مهاجرتی اقدام نمایند در غیر اینصورت می باید به کشور خود بازگردند .

ویزای همراه کانادا

ویزای همراه در مواردی که متقاضی برای تحصیل در مدارس ، کالج و یا دانشگاه های کانادا اقدام می نماید برای فرد همراه دانشجو و یا دانش آموز میسر می باشد . در این خصوص دو نوع ویزای همراه با توجه به مقطع تحصیلی و شرایط متقاضیان می توان در خواست نمود .

ویزای همراه دانش آموزی

زمانی که متقاضی برای مقاطع مدارس کانادا اقدام می نماید می تواند برای یکی از والدین خود در خواست ویزای همراه دانش آموزی نماید . ویزای همراه دانش آموزی ، همان ویزای توریستی ( مولتیپل ۵ ساله ) می باشد . با این تفاوت که دارنده این نوع ویزا نیازی به خروج از کانادا در هر دوره ۶ ماهه ندارد . در صورتیکه والدین همراه دانش آموز بتوانند از دانشگاه و یا کالجی در کانادا پذیرش تحصیلی بگیرند ضمن اینکه هزینه تحصیلی فرزندشان رایگان می گردد ، شرایط اخذ اقامت دائم را برای خودشان مهیا می سازند .

ویزای همراه دانشجویی

دانشجویان متقاضی ویزای تحصیلی در صورتی که متاهل باشد می تواند برای همسر خود نیز بعنوان همراه ، درخواست ویزا نماید . ویزای درخواستی در این شرایط ویزای کار (Open Work Permit ) می باشد . همراهان این دانشجویان می توانند بصورت تمام وقت برای هر نوع شغلی اقدام نمایند .

ویزای اقامت دائم

ویزاهایی از کانادا که برای پرونده های موفق برنامه های اقامتی صادر می گردد ویزای دائم می باشد و به این معنی که متقاضی با این نوع ویزا وارد کانادا شده و اقدام به اخذ کارت اقامت خود ( PR ) نمایند . این افراد جهت ورود و خروج از کانادا از کارت PR خود استفاده می نمایند . متقاضیانی که موفق به اخذ اقامت دائم PR شده اند پس از ۵ سال می توانند جهت اخذ پاسپورت کانادایی اقدام نمایند . این افراد می بایست حداقل ۳ سال در ۵ سال گذشته در کانادا زندگی کرده باشند .

شرایط ویزای کانادا از طریق پناهندگی

ویزای کانادا از طریق پناهندگی یکی دیگر از راههای اخذ اقامت می باشد. با توجه به پیچیدگی های این روش و معایب و دشواری هایی که این مسیر دارد، مشاورین موسسه یوکن این روش را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنند و تنها جهت توضیح قوانین موجود به این مبحث می پردازیم. بنا به مصوبه سازمان ملل در جلسه ای که در سال ۱۹۵۱ در شهر ژنو صادر گردید، افرادی که بنا به تعاریف این کنوانسیون مشمول شرایط پناهجویی هستند ازحمایت دولتی برخوردار می شوند. بر این اساس کشور کانادا نیز با امضاء این معاهده از حامیان این کنواسیون است. اگر چه کانادا این معاهده را پذیرفته است، اما محدودیت هایی را در این خصوص اجرا می نماید.

متقاضیان ویزای کانادا از طریق پناهندگی باید مورد پناهندگی معتبری مطابق شرایط زیر داشته باشند.

پناهندگی نژاد

در این روش فردی که در یک کشور به خاطر نژاد خویش مورد آزار و تبعیض قرارگرفته است می‌تواند برای زندگی در کشور دیگری درخواست پناهندگی کند.

پناهندگی مذهبی

در این روش فردی که به خاطر مذهب خاصی در کشور محل اقامت خود مورد آزار و تهدید قرار گرفته، می‌تواند برای زندگی در کشوری دیگری درخواست پناهندگی کند.

پناهئدگی اعضای گروه های خاص اجتماعی

در این روش افرادی که به دلیل عضویت در یک گروه اجتماعی خاص، تهدید و یا مورد آزار قرار گرفته اند می توانند برای زندگی و اقامت در کشور دیگری درخواست پناهندگی کنند.(همانند همجنس گرایان)

پناهندگی سیاسی

در این روش افرادی که بخاطر عقاید و فعالیت سیاسی در معرض خطر هستند می‌تواند درخواست پناهندگی کنند.

پناهندگی اجتماعی

در این روش افراد به خاطرداشتن یک زندگی و شغل بهتر به یک کشور دیگر پناهنده می‌شود. این افراد باید اسناد و مدارک قوی مبنی بر دشواری زندگی در کشور مبدأ ارائه دهد تا با درخواست پناهندگی آنها موافقت شود.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا با توجه به نوع ویزا متفاوت می باشد. برخی از مدارک در همه ویزاها مشترک می باشد. همه مدارک ارائه شده باید توسط دارالترجمه رسمی ترجمه گردد. در زیر جهت آشنایی شما، به مدارک لازم جهت برخی از ویزاهای پرکاربرد اشاره شده است.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا

این نوع ویزای کانادا که برای بازدید از کانادا به قصد توریست، شرکت در سمینار و یا دیدار با خویشاوندان ارائه می گردد به مدارک زیر نیاز دارد.

 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ رنگی با پشت زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه اسناد ملکی
 • تمکن مالی بانکی
 • ترجمه مدارک شغلی
 • فرم‌های تکمیل شده درخواست ویزا
 • رزرو بلیط
 • دعوتنامه معتبر

مدارک مورد نیاز ویزای کانادا تحصیلی

متقاضیان تحصیل در کانادا باید ارائه مدارک مورد نیاز، جهت اخذ ویزای دانشجویی اقدام کنند.

 • پاسپورت معتبر
 • اصل شناسنامه و ترجمه آن
 • سند ازدواج ( برای افراد متاهل)
 • نامه پذیرش از مدرسه ، کالج و یا دانشگاه
 • فرم‌های تکمیل شده درخواست ویزا
 • نامه تمکن مالی حداقل معادل (شهریه یک سال تحصیلی+ ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا + ۴٫۰۰۰ دلار بابت هر عضو همراه)
 • دو قطعه عکس ۳.۵ * ۴.۵
 • نامه هدف از تحصیل
 • ترجمه سند ملکی (درصورت وجود)

شرایط و هزینه اخذ ویزای کانادا

شرایط و هزینه اخذ ویزای کانادا نیز با توجه به نوع ویزای درخواستی و تعداد اعضای خانواده همراه، متغیر می باشد. متقاضیان باید ابتدا نوع ویزای درخواستی خود را انتخاب و با مطالعه جزئیات مربوط به ویزای مربوطه با هزینه های آن آشنا شوند.

هزینه اخذ ویزای کانادا تحصیلی

موضوع هزینهمبلغ
هزینه ترجمه مدارک۱۰۰ دلار کانادا
هزینه اپلیکیشن فی موسسه آموزشی۱۵۰ دلار کانادا
هزینه بایومتریک۸۳ دلار کانادا
هزینه درخواست ویزا۱۰۰ دلار کانادا
هزینه سفر جهت انگشت نگاری۵۰۰ دلار کانادا

هزینه ویزای توریستی کانادا

موضوع هزینهمبلغ
هزینه ترجمه مدارک۱۵۰ دلار
هزینه بایومتریک۸۳ دلار
هزینه در خواست ویزا۱۵۰ دلار
هزینه سفر جهت انجام انگشت نگاری۵۰۰ دلار

ویزاهای دیگر کانادا علاوه بر هزینه های فوق، هزینه های تست پزشکی و اپلیکیشن فی خاص خود را دارند.

مراحل اخذ ویزای کانادا

کانادا دارای بیش از ۱۰۰ برنامه اقامتی دارد که هر کدام از آنها نیاز به ویزاهای خاص خود را دارند. مراحل اخذ ویزای کانادا با توجه نوع پرونده ای که متقاضیان اقدام می کنند متفاوت می باشد.

با توجه به تعداد و تنوع ویزاهای کانادا افرادی که انگیزه لازم برای مهاجرت به این کشور را داشته باشند حتما” می توانند در این مسیر موفق شوند . انتخاب روش مناسب ، برنامه ریزی جهت مهیا کردن شرایط مورد نیاز ، صبوری، پیگیری اخبار مرتبط با امور مهاجرت، اقدام در زمان مناسب کلید موفقیت در این مسیر می باشد. انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا می تواند ضمن کمک به انتخاب مناسب ترین روش ،هزینه های خطای احتمالی در این مسیر را نیز کاهش می دهد . مشاورین این مجموعه تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا آمادگی ارائه خدمات مشاوره، راهنمایی و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه تا حصول نتیجه نهایی را دارند.

مراحل اخذ ویزای کانادا از طریق وکیل مهاجرت کانادا در موسسه یوکن

 • مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی وکیل رسمی مهاجرت کانادا
 • پیشنهاد مناسب ترین راه های اخذ ویزای کانادا با توجه به شرایط متقاضی
 • ارائه راه حل جهت افزایش امتیاز متقاضی با توجه به نوع ویزا
 • برآورد هزینه های ویزای کانادا با توجه به نوع ویزای پیشنهادی جهت آگاهی و برنامه ریزی متقاضی
 • مشاوره و آگاهی متقاضی از مراحل ویزای کانادا، زمان اقدام، و پیش بینی زمان اعلام نتیجه ویزا
 • جمع آوری مدارک و ترجمه
 • ایجاد پروفایل و درخواست ویزا

مشاوره با وکیل مهاجرت کانادا
جهت مشاوره مستقیم با وکیل موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا ، امکان مشاوره بصورت آنلاین مهیا می باشد .  در صورت تمایل  از طریق لینک رزرو وقت مشاوره آنلاین، جهت تعیین وقت مشاوره خود اقدام کنید.   

جهت مشاوره مستقیم با وکیل موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا ، امکان مشاوره بصورت آنلاین مهیا می باشد . متقاضیان در صورت تمایل می توانند با رزرو وقت مشاوره آنلاین از طریق همین وب سایت ، ضمن برخورداری از تخفیف ویژه مشاوره های آنلاین با وکیل این مجموعه مشاوره داشته باشند .

چگونه ویزای کانادا بگیریم ؟

کانادا دارای ویزاهای مختلفی می باشد. قبل از هر چیز می بایست متقاضیان مشخص نمایند برای چه منظوری درخواست ویزا دارند.

جهت اخذ ویزای کانادا ، داشتن ویزای شینگن ضروری می باشد ؟

داشتن ویزای شینگن تنها برای متقاضیان اخذ ویزای توریستی می تواند امتیاز محسوب شود. داشتن ویزای شینگن برای متقاضیان ویزای مهاجرتی الزامی نمی باشد.

هزینه اخذ ویزا چقدر می باشد ؟

هزینه ویزا با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. متقاضیان می بایست پس از انتخاب روش اخذ ویزا، هزینه آن را بررسی نمایند.

مدت زمان اخذ ویزا چقدر می باشد ؟

جواب ویزای کانادا و پروسه بررسی پرونده ومدت زمان اخذ ویزا با توجه به نوع ویزا کاملا” متفاوت می باشد . بعنوان مثال پروسه بررسی ویزای توریستی حداکثر ۴ ماه می باشد ولی پروسه بررسی ویزاهای مهاجرتی با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد .

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

 1. با سلام من خاله خانم حدود ۱۰ سال است مقیم کانادا ونکوور ایشون الان برای خانواده من دعوت نامه ارسال کرده می خواستم ببینم برای ویزای توریستی من و خانمم و دو فرزندم با هم اقدام کنیم و یا اینکه من اقدام نکنم تا شانس گرفتن ویزا بالاتر برود نیاز به مشاوره دارم

  1. با سلام ، در صورتی که شما ملکی به نام خود و یا همسرتان و همچنین گردش و یا مانده حساب خوب داشته و سابقه ی مسافرت های متعدد و همچنین ویزای شینگن و شغل مشخص داشته باشید، شانس خوبی برای اخذ ویزای توریستی کانادا خواهید داشت. با توجه به روند ویزاهای گذشته پرونده هایی که همه ی اعضای خانواده با هم اقدام نمی کنند (جهت قوی شدن پرونده و بالا بردن شانس ویزا ) لزوما منجر به اخذ ویزا نشده است. در صورت داشتن فاکتورهای اولیه که در بالا ذکر شد همه ی خانواده می توانند جهت ویزای مولتی ۵ ساله کانادا اقدام نمایند. در نهایت همانطور که در وب سایت اداره مهاجرت کانادا به آن اشاره شده است، هیچ تضمینی بابت اخذ ویزای توریستی وجود نخواهد داشت.

 2. با سلام من میخوام ویزای تحصیلی واسه فرزند ۵ ساله م بگیرم خودم مدرک فوق لیسانس مامایی و ۱۶ سال سابقه کار دارم میخواستم بپرسم واسه کار فول تایم بعد از گذروندن کالج ایلتس چند باید داشته باشم؟ ممنونم

  1. سلام ، برای در خواست ویزای کانادا به منظور تحصیل، فرزندتان باید ۵ سالشان تمام شده باشد. برای پیدا کردن کار لزوما مدرک ایلتس از شما نمی خواهند ولی شما باید بتوانید در جلسه مصاحبه نظر کارفرما را جلب نمایید. البته در صورتی که برای فرزندتان جهت تحصیل درخواست ویزا نمایید شما به عنوان همراه اجازه کار نخواهید داشت. جهت این منظور شما دو انتخاب پیش رو دارید: پیشنهاد اول درخواست ویزای دانش آموزی برای فرزندتان و ویزای همراه برای خودتان – در این حالت شما می بایست پس از ورود به کانادا برای خودتان درخواست پذیرش تحصیلی نموده و ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایید تا در این صورت اجازه کار نیمه وقت خواهید داشت. پیشنهاد دوم پذیرش تحصیلی برای خودتان – که در این صورت هزینه تحصیلی فرزندتان رایگان خواهد شد و شما اجازه کار نیمه وقت در زمان تحصیل را دارید. در نهایت از هر دو روش که وارد کانادا شوید می بایست برنامه ریزی لازم جهت اخذ اقامت دائم توسط یکی از برنامه های مهاجرتی موجود را داشته باشید.

 3. سلام. بجز ویزای سرمایه گذاری که هزینه بالایی لازم داره، من میخوام بهرطریقی شده به کانادا برم و اقامت اونجا رو بگیرم. ۳۸ سالمه.دخترم از همسر اولم ۱۱ سالشه. الان ۴ ماهه باردارم. همسرم ۳۹ سالشه. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. با مدرک سلتا.سابقه کار دو سال تدریس در دبیرستان تایلند. سابقه ترجمه. و در حال حاضر حدود ۱ ساله مدیر بازرگانی یک شرکت هستم. همسرم لیسانس کشاورزی داره ۸ سال سابقه غیر مرتبط در هواپیمایی ایران ایر داره . الان کار ازاد داره. هر جوری که کوتاهترین و مطمئن ترین مسیره لطفا راهنماییم کنین که بتونم از طریق شما به هدفم برسم. ممنون. راستی ویزای شینگن هم نداشتیم تا بحال.

  1. سلام ، شما متاسفانه فلعا شرایط اخذ ویزای کانادا از طریق برنامه ای اسکیل ورکر را ندارید. پیشنهاد می شود شما برای یک دوره ی ارشد پذیرش گرفته و هسرتان به عنوان همراه ویزای کار کانادا می توانند دریافت نمایند. در این صورت هزینه تحصیل فرزندتان نیز رایگان می شود. و در نهایت به واسطه تحصیل و کار در کانادا شما می توانید از طریق برنامه های مهاجرتی که پیش نیاز آن ها گذراندن یک دوره تحصیلی و یا تجربه کاری در کانادا می باشد اقدام به اخذ اقامت نمایید.

 4. باسلام،حامدهستم،نامزد من بورسیه برای مقطع دکتری گرفتن از کانادا فول فاند،می خواستم بدونم باتوجه به دریافت ویزای student ایشون من هم می تونم همراه ایشون برم؟ویزای ایشون سه ساله صادرشده،وبرای من اگه بخواد صادر بشه به چه عنوان است وآیا مثل ایشون سه ساله خواهد بود؟اجازه کارخواهم داشت؟

  1. سلام در صورتیکه سند ازدواج داشته باشید می توانید به همراه ایشون شما در خواست ویزای کار کانادا نمایید . در غیر اینصورت می بایست ثابت نمایید که با ایشون حداقل به مدت یکسال زندگی نموده اید .و جهت اثبات این موضوع باید اسنادی از قبیل اجاره نامه مشترک و … ارائه نمایید .

 5. سلام من و همسرم پرستار هستیم و ۳۱سالمون هست و زبان فرانسه خوندیم ولی هنوز مدرکی نگرفتیم چطور می تونیم برای ویزای کانادا جهت اقامت اقدام کنیم؟

  1. سلام لطفا” برنامه مهاجرتی نیروی متخصص کبک ( آریما) را مطالعه نمایید . در صورتیکه امتیاز این برنامه مهاجرتی را داشته باشید می توانید از این طریق برای ویزای کانادا اقدام نمایید .

 6. با سلام.
  قصد شرکت در دوره شش ماهه زبان انگلیسی رو دارم.متاسفانه طوری که ما شنیدیم برا این دوره ویزای تحصیلی صادر نمیشه از طرفی هم با ویزای توریستی اجازه شرکت تو دوره رو نمیدن.آیا جایگزین دیگه ای وجود داره؟
  با تشکر

  1. سلام برای دوره های زیر ۶ ماه ویزای کانادا صادر میشه ولی شما می توانید دوره های زبان زیر ۶ ماه را با ویزای توریستی اقدام کنید.

 7. سلام وقت بخير ميشه راهنماييم كنيد
  خانومم
  ٢٩ ساله
  متأهل
  ٢ فرزند ٧ ساله
  ديپلم نقشه كشي ساختمان سال ٨٦ ديپلم گرفته
  معدل ١٦/٣٨
  سابقه كار نداره
  تمكن مالي تا ٥٠ هزار دلار
  زبانش متوسط مدرك نداره
  ميخوام پذيرش بگيرم براشون (هركدوم كه ممكن هستش) و بچه هام با خودش ببره
  خودم هم ليسانس حسابداري دارم با ١٣ سال سابقه كار مرتبط با بيمه
  ميخواستم بدونم ميشه كالج پذيرش گرفت

 8. سلام من ترم آخر داروسازي هستم و قصد مهاجرت دارم آيا با گرفتن مدركم ميتونم اونجا ويزاي تحصيلي بگيرم يا از اول شروع كنم؟ اگر براي داروسازي پذيرش نميگيرن يه رشته ي ديگه رو اونجا شروع كنم ميشه؟

  1. سلام . نمی توانید مستقیم برای داروسازی پذیرش بگیرید . ابتدا می بایست برای یک دوره لیسانس مرتبط در این حوزه پذیرش و درخواست ویزای کانادا کنید و سپس برای این رشته اقدام نمایید.

 9. سلام.لطفا در مورد ویزای کاری با مدارک فنی و حرفه ای یه توضیحاتی بفرمایید.
  ۳۰ سالمه فوق دیپلم تاسیسات دارم حدودا ۱۰۰۰ ساعت دوره فنی حرفهای گذروندم و ۹ سال سابقه کار و بیمه مرتبط دارم.

  1. سلام جهت اخذ ویزای کانادا از طریق رشته ای فنی حرفه ای ، نیاز به داشتن جاب آفر ای یک کارفرما در کانادا می باشد . شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی برای یکی از دانشگاههای کانادا اقدام نموده و پس از اتمام دوره تحصیلی ویزای کار درخواست نمایید . تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا ،برنامه های مهاجرتی زیادی را برای شما باز می نماید .

 10. سلام ویزاهمرادانش آموزقابل تبدیل به کاری ودانشجوی هست واگرمن وفرزندم که ۷سالشه بیام کاناداهمسرم میتونه به مابپونده

  1. ویزای همراه دانش آموز ، همان ویزای کانادا (مولتی ) می باشد و با این ویزا امکان کار کردن میسر نمی باشد . درصصورت تمایل فرم ارزیابی موجود در همین وب سایت را پر نمایید تا پس از ارزیابی شرایط شما ، در اولین فرصت نتیجه به شما اعلام گردد.

 11. با سلام بنده رییس هیئت مدیره و صاحب ۶۰ در صد سهام شرکت و دارای کارت هوشمند بازرگانی و سند دو منزل بنامم است.سفر به آسیا و کشورهای همسایه زیاد داشتم برای ویزا کانادا از کدام ویزا میتوانم استفاده کنم که در صد ریجکتی کمتری برای شرایط من داره.تجاری،نمایشگاهی،همایش و کنفرانسها،؟یا شما غیر از اینها ترجیح میدهید

  1. سلام ، اگر هدفتان صرفا سفر به کانادا به عنوان توریست می باشد می توانید درخواست توریست ویزای کانادا دهید. با توجه به سفرهای زیاد و داشتن بیزینس و سند ملکی شما در این خصوص پرونده مناسبی خواهید داشت. ولی در صورتی که متقاضی اخذ اقامت کانادا می باشید می توانید با بررسی شرایط برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا مناسب ترین برنامه را برای خود انتخاب نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر فرم ارزیابی مهاجرت در بالای همین صفحه را تکمیل نمایید. مشاورین ما در اولین فرصت نتایج را به شما اعلام خواهند کرد.

 12. سلام من ۳۰ سالمه دانشجوی دکتری رشته فیزیولوژی ورزش دانشگاه تهران هستم ایلتس ۸ دارم و مدارک ماساژ از فدراسیون پزشکی ورزشی و فنی حرفه ای دارم.
  چطور میتونم برای مهاجرت کانادا اقدام کنم؟

  1. با سلام ، شما در صورت داشتن آیلتس S7 R7 W7 L8 می توانید جهت اخذ ویزای کانادا (اقامت دائم PR) از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال اقدام نمایید. مدت زمان اخذ ویزای کانادا در این برنامه مهاجرتی حداکثر یک سال می باشد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر لطفا یا فرم ارزیابی مهاجرتی را تکمیل نمایید یا با شماره های دفتر تماس بگیرید.

  1. با سلام ، با ویزای مولتی کانادا اجازه کار نخواهید داشت و همچنین امتیازی برای اخذ اقامت دائم نخواهد بود . در صورت تمایل فرم ارزیابی مهاجرت یوکن که لینک آن در بالای همین موجود می باشد را تکمیل فرمایید تا شرایط شما برای دیگر ویزاهای کانادا بررسی گردد .

 13. سلام و عرض ادب
  بنده فوق لیسانس بازاریابی با ۱۳ سال سابقه بیمه والبته ۷ سال سابقه مرتبط با دو فرزند والبته با ۴۴ سال سن ودو ویزای خانوادگی شنگن فرانسه ایا برای ویزای تحصیلی شانسی دارم ؟ البته از پیشنهاد شما در این مورد متشکرم

  1. با سلام ، شما در صورت داشتن آیلتس می توانید از طریق برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا اقدام نمایید. برای ویزای تحصیلی نیز در صورت داشتن آیلتس آکادمیک می توانید اقدام نمایید. البته پروسه ویزا غیر قابل پیش بینی می باشد. در صورت تمایل با این مجموعه تماس بگیرید تا مشاورین اطلاعات دقیق تری در اختیارتان قرار دهند.

 14. سلام
  من و همسرم ۳۰ ساله هستیم من لیسانس ایتی و ۱۰ سال سابقه بیمه و سهامدار کارخونه دارای ملک و تمکن مالی حدود ۲ میلیارد تومان و همسرم فوق لیسانس عمران ۸ سال سلبقه بیمه و کار مرتبط سهامدار کارخونه و گردش حساب بالا هستیم . من مدرک ایلتس ۷ دارم و فرانسه a2 که البته اکسپایر شده( ولی میتونم دوباره اقدام کنم) ولی همسرم زبان نمیدونه هیچی . برای ما بهترین و سریعترین راه چیست ؟؟ تراول هیستوری ( روسیه چین سنگاپور مالزی تایلند دوبی و ترکیه داریم، و دو سال پیش ریجکتی هلند ) ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام سریع ترین را برای ورود به کانادا ویزای تحصیلی ( حدود ۴ ماه ) هست . با توجه به اینکه شما متاهل هستید ، یک نفر ویزای تحصیلی و نفر دوم ویزای کار می تونه درخواست کنه . و در نهایت بابت تحصیل و کار در کانادا امتیاز کسب می کنید و برای اقامت می تونید اقدام کنید . برنامه سرمایه گذاری کانادا هم در صورت داشتن شرایط لازم میتونید اقدام کنید ولی مدت زمان بررسی این پرونده ها زمانبر می باشد . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید .

 15. با سلام خسته نباشید
  بنده همراه نامزدم قصد مجاجرت به کانادا داریم.
  نامزد بنده دارای ویزای توریستی هست میخواستم ببینم من میتونیم بریم کانادا و ویزای توریستی رو به کاری یا تحصیلی تغییر داد بدون برگشت به سفارت اولیه که خارج خاک کانادا هست یا در کانادا هم میشود اقدام کرد؟

  1. سلام ، اگر شما هم بخواهید همزمان با نامزدتون وارد کانادا بشید می بایست ویزای توریستی بگیرید .ویزای توریستی به کاری تبدیل نمیشه . برای ویزای تحصیلی ، هم از کانادا می تونید اقدام کنید و هم از ایران .

 16. درود
  من لیسانس برق دارم
  ۷سال سابقه کار ساختمانی دارم
  و تاسیسات و جوش کاری هم به صورت حرفه ای
  امکان اخذ ویزای کار هستش
  متاهل و ۱فرزند دارم

  1. با سلام ، بصورت مستقیم ویزای کار نمی توانید بگیرید مگر اینکه جاب آفر داشته باشید . ( گرفتن جاب آفر کار بسیار سختی است ) ، لطفا فرم ارزیابی بالای همین صفحه را تکمیل نمایید تا نتیجه بررسی آن در اولین فرصت به شما اعلام گردد .

 17. سلام روز بخیر
  بنده لیسانس فیزیک دارم و شش سال تجربه تدریس در مدرسه دولتی و ۲۷ساله هستم ودانش زبان انگلیسی هم خوب است در حدود نمره ۶ آیلتس برای من کدام راه مناسب است ممنون

  1. سلام ، لطفا با تایپ ” اکسپرس اینتری نوااسکوشیا” در قسمت سرچ همین سایت ، برنامه اکسپرس اینتری نوااسکوشیا را یافته و مطالعه نمایید . و راه دیگر اینکه در صورتی که شما فوق لیسانس و آیلتس S7 W 7 R 7 L8 بگیرید از طریق نیروی متخصص فدرال هم می توانید جهت اقامت کانادا اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید .

 18. من ی دختر ۱۹ ساله ام که دانشگاه رشته نرم افزار دارم میخونم و قصد مهاجرت دارم ولی نمیدونم از کجا و کی باید شروع کنم و چه کار هایی باید انجام بدم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام
   شما باید از طریق تحصیلی اقدام کنید تحصیل در کانادا به شما امتیاز می دهد و شما بعد از تحصیل می توانید کار کرده و سپس درخواست اقامت دهید
   کالج و دانشگاه بدون ایلتس (کاندشنال) برای شما پذیرش گرفته می شود .در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید .

 19. با سلام و احترام
  ببخشید خواستم ببینم حداکثر تا چه سنی مهاجرت از طریق تحصیلی برای کالج از لحاظ منطقی درست است با توجه به اینکه محدودیت سنی هم وجود ندارد؟؟
  آیا فردی که الان ۳۸ سال سن دارد و آیلتس ۶ دارد کار منطقی هست که برای کالج اقدام کند با توجه به اینکه زمانی که تحصیل او تمام شد سنش به ۳۸ الی ۳۹ میرسد و آیا بازار کاری برای این فرد با توجه به افراد جوانتر وجود دارد ؟؟؟
  ممنون میشم که صادقانه جواب دهید
  با سپاس و تشکر از لطف و محبت شما

  1. سلام
   با توجه به سن و گپ تحصیلی شما کالج پیشنهاد نمی شود ممکن پذیرش بگیرید ولی پروسه ویزای شما ضعیف می شود. برای راهنمایی بیشتر می بایست اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم و فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید .

 20. سلام ۲۵سال دارم ،مدرک ارشد مشاور خانواده دارم ،مشاور تحصیلی اموزش پرورش هستم، تا الان چهارسال سابقه کار دارم ،مجرد هستم،مدرک زبان ندارم تازه شروع کردم به رفتن کلاس های زبان ،بهترین نوع ویزا با توجه به شرایطم چگونس

  1. سلام وقت بخیر
   شما تا سن ۳۴ سالگی با مدرک ارشد درصورتی که CLB9 رو داشته باشید با حداقل ۱سال و حداکثر ۳ سال سابقه کار میتوانید از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال اقدام کنید.
   در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این مجموعه تماس بگیرید .

 21. سلام فوق دیپلم کامپیوتر دارم ۳۸سال سن شرکت ثبت کردم از سال ۹۰ ‌کار پسیو شبکه انجام میدم دو تا پسر ۴ و ۶ سال دارم
  همسرم هم لیسانس مدیریت بیمه داره با هشت سال سابقه کار در شرکت ایسیکو
  قصد مهاجرت به ونکوور کانادا را داریم چطور میتونید کمک کنید با تشکر

  1. سلام
   همسرتان میتوانند تحصیلی اقدام کنند که نیاز به ایلتس ۶٫۵ یا ۷ است در غیر اینصورت با آیلتس ۵ در رشته مدیریت می توانند پذیرش بگیرند. زمانی که همسرتان دانشجو شود تحصیل فرزندتان نیز رایگان می شود. برای راهنمایی بیشتر می بایست اطلاعات کامل تری از شما داشته باشیم و فرم ارزیابی رو در صورت تمایل تکمیل نمایید .

 22. سلام
  دخترم دانشجوی سال ۵ دامپزشکیه با معدل کل ۱۶.
  برای ادامه تحصیل در کانادا لطفا راهنمایی کنید. در حال گذراندن دوره ielts هست. آیا واحدهای گذرانده شده را کانادا قبول میکند؟

  1. سلام
   رشته های پزشکی رو سخت پذیرش می دهند شما میتونید برای مقطع ارشد رشته مدیریت با آیلتس ۵ اکادمیک پذیرش بگیرید. بعد ازتحصیل اجازه کار به شما داده میشه و درخواست اقامت می دهید. برای اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید.

 23. سلام
  من دارای مدرک لیسانس هنر و ۳۲ سالمه و همسرم فوق لیسانس هنر و ۳۳ سال هستند . هر دو سابقه بیمه ۱۰ ساله داریم ، و در حال حاضر طراح و سازنده طلا و جواهرات هستیم . ما میخواییم از طریق ویزای کار و نیروی تخصصی مهاجرت کنیم به کانادا لطفا راهنمایی فرمایید

  1. سلام
   همسرتون با مدرک ارشدشون تا سن ۳۴ سالگی میتونند از طریق اسکیل ورکر فدرال اقدام کنند در صورتیکه ایلسشون هر اسکیل ۷و listening8 بشه این برنامه اقامت میدهد.تحصیلی هم میتونید اقدام کنید یکنفر با ویزای تحصیلی ونفر دوم با ویزای کار ورود میکند تحصیل در کانادا بشما امتیاز میدهد و میتونند درخواست اقامت بدهند.برای راهنمایی بیشتر لطفا با دفتر تماس بگیرید.