اخبار مهاجرت

کاهش امتیاز برنامه مهاجرت کانادا

کاهش امتیاز برنامه مهاجرت کانادا در جدید ترین پذیرش Express Entry

امتیاز برنامه مهاجرت به کانادا در آخرین پذیرش سیستم Express Entry ( شماره ۱۴۶ ) با کاهش قابل توجهی انجام گردید. طی این پذیرش که در تاریخ ۲۰۲۰,May,1 انجام گردید ، ۳۳۱۱ دعوتنامه برای متقاضیان واجد شرایط صادر شد .حداقل امتیاز این برنامه مهاجرتی کانادا ۴۵۲ بوده است .این امتیاز پایین ترین امتیاز CRS POINT در سال جاری می باشد . این پذیرش نیز همچون دو پذیرش قبلی، مختص برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی می باشد .

کاهش امتیاز برنامه مهاجرت کانادا
—————————————-
اکسپرس اینتری

روند امتیاز برنامه مهاجرت به کانادا

همانطور که ملاحظه می نمایید پذیرش های اخیر در سیستم امتیاز اکسپرس اینتری ، مختص افرادی بوده که تجربه کار در کانادا داشته اند و جهت برنامه تجربه کانادایی در این سیستم پروفایل داشته اند .

سیستم اکسپرس انتری در سه دسته برنامه نیروی ماهر فدرال، برنامه تجربه کانادایی و برنامه فنی حرفه ای فدرال بر اساس فاکتور های سن ، تحصیلات ، مدرک زبان و سابقه کار اقدام به جذب مهاجر می نماید . برنامه نیروی ماهر فدرال (مهاجرت از طریق تخصص ) نیازی به جاب آفر نداشته و متقاضیانی که حداقل امتیاز لازم را داشه باشند از طریق این سیستم دعوتنامه دریافت می نمایند . ولی با توجه به روند افزایش امتیازها و رقابت بالایی که در بین متقاضیان می باشد اخذ دعوتنامه از این طریق را دشوار نموده است . از طرفی برنامه هایی همچون سابقه کار کانادایی مورد توجه قرار گرفته است .

متقاضیانی مهاجرت به کانادا که شرایط ویزای تحصیلی کانادا را داشته و برای یک دوره تحصیلی در کانادا اقدام نمایند ،پس از فارغ التحصیلی می توانند جهت اخذ ویزای کار پس از تحصیل PGWP اقدام نموده و سپس با داشتن یکسال سابقه کار کانادایی و با در نظر گرفتن دیگر شرایط مورد نیاز در برنامه تجربه کانادایی ، از این طریق جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

همچنین افرادی که متاهل می باشند در صورتی که یک نفر جهت پذیرش تحصیلی کانادا اقدام نماید نفر دوم می تواند بعنوان همراه ویزای کار دریافت کرده و از این طریق پس از یکسال کار در کانادا از طریق برنامه تجربه کانادایی جهت اخذ اقامت اقدام نماید .

با توجه به اینکه پیش نیاز اکثر برنامه ای مهاجرتی ، تحصیل در کانادا و یا کار در کانادا می باشد ، مهاجرت تحصیلی کانادا یکی از راه های ورود سریع به کانادا و آسان کردن اخذ اقامت کانادا برای متقاضیان می باشد . کانادا دارای بیش از ۱۰۰ برنامه اقامتی می باشد . متقاضیان اخذ اقامت کانادا که امتیاز لازم را برای اخذ اقامت ندارند می توانند با اخذ پذیرش تحصیلی شرایط لازم را برای یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا ایجاد نمایند .

در صورت تمایل جهت مشاوره و ارزیابی شرایط خود در برنامه مهاجرتی با رزرو وقت مشاوره ، می توانید بصورت مستقیم با وکیل موسسه یوکن ، خانم بیتاژیان مشاوره آنلاین (از طریق واتس اپ ) داشته باشید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

کمک هزینه دانشجویی دولت کانادا
کمک هزینه دانشجویی دولت کانادا
آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020
آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020