اخبار مهاجرت

فرصتی محدود جهت تحصیل واخذ اسکالرشیپ ،فاند و بورسیه کانادا

فرصتی محدود جهت تحصیل با اخذ اسکالرشیپ ،فاند و بورسیه کانادا

ادامه تحصیل در دانشگاهای کانادا ،هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا را برای این متقاضیان در پی خواهد داشت . از طرفی با کاهش پول ملی، پرداخت این هزینه ها برای برخی دشوار گردیده است ، لذا متقاضیان بورسیه تحصیل رایگان کانادا ، فاند و اسکالرشیپ دانشگاه های کانادا بیشتر از گذشته شده است .اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی در دانشگاه ها، فرصتی برای حمایت مادی و معنوی از دانشجویان و محققانی است که واجد شرایط هستند تا با کمک های صورت گرفته، فرصت جذب استعداد های درخشان فراهم شود. دریافت بورسیه،‌ بهترین شیوه برای پوشش هزینه های تحصیلی در خارج از کشور به شمار می رود . ولی با توجه به درخواست های زیاد و بودجه محدود دانشگاه های در این خصوص تنها بخشی از متقاضیان موفق به دریافت این کمک هزینه ها می گردند .

تحصیل واخذ اسکالرشیپ ،فاند و بورسیه کانادا
———————————————-
Study in Canada / Scholarship

اسکالرشیپ ، فاند و بورسیه دانشگاه های کانادا

بورسیه تحصیلی ، فاند و اسکالرشیپ دانشگاه های کانادا در برخی دوره ها و به صورت محدود ارائه می گردند . متقاضیان اخذ این کمک هزینه تحصیلی می بایست شرایط مورد نیازآن رشته و دانشگاه را داشته باشند . با توجه به محدود بودن بورسیه ها تنها متقاضیانی موفق به دریافت این کمک هزینه می گردند که در زمان و فرصت مناسب در این خصوص اقدام نمایند .

در حال حاضرموسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت و مدیریت وکیل رسمی مهاجرت کانادا ، خانم نازنین بیتاژیان ، امکان گرفتن اسکالرشیپ محدود برای برخی از متقاضیان تحصیلی کانادا را دارد .این کمک هزینه تحصیلی تنها بخشی از هزینه دوره های تحصیلی را شامل می گردد و مقدار این بورسیه تحصیلی با توجه به مقطع و رشته تحصیلی متفاوت می باشد .

متقاضیان اسکالرشیپ و بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند جهت مشاوره با وکیل موسسه یوکن از طریق لینک رزرو وقت مشاوره آنلاین با پرداخت هزینه مربوطه ، در این خصوص اقدام نمایند .

بهترین گزینه برای مهاجرت ، استفاده از برنامه های مهاجرتی می باشد . لذا قبل از انتخاب روش تحصیلی و اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا ، برنامه های مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید و در صورتی که شرایط این برنامه ها را نداشتید ، مهاجرت تحصیلی این مسیر را برای شما هموار می سازد.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

آخرین آپدیت شرایط ورود به کانادا در شرایط شیوع کرونا
آخرین آپدیت شرایط ورود به کانادا در شرایط شیوع کرونا
افزایش مهاجرت تحصیلی کانادا و مهاجرت آسان
افزایش مهاجرت تحصیلی کانادا و مهاجرت آسان