اخبار مهاجرت

تغییر قانون مهاجرتی کبک در کانادا

تغییر قانون مهاجرتی کبک در کانادا و کاهش مهاجرت

پارلمان ایالت کبک پیرو تغییر قانون مهاجرتی کبک در کانادا ، لایحه‌ای جنجالی را برای کاهش مهاجرت به این منطقه فرانسه‌ زبان در شرق کانادا تصویب کرده است.

قانون جدید که با هدف جذب بیشتر مهاجران با مهارت‌های کاری طراحی و تنظیم شده ، جایگزین سیستم فعلی مهاجرتی کبک می‌شود که خانواده‌ محورمی باشد . با تصویب قانون تازه هزاران نفر که بر اساس روند قبلی جهت اخذ ویزای کانادا و مهاجرت به کانادا تشکیل پرونده داده و در انتظار پاسخ بودند، می بایست مجددا” اقدام و تقاضای جدید برای مهاجرت به کبک ارائه دهند .

احزاب مخالف قانون تازه می‌گویند سیستم جدید که تقاضای مهاجرت ۱۸ هزار “کارگر ماهر” را لغو و آنها را مجبور به ارائه درخواست تازه می‌کند، “افراطی و غیر انسانی” است.با احتساب اعضای خانواده این افراد، تعداد کسانی که پرونده مهاجرتی آنها تحت تاثیر قرار می‌گیرد به حدود ۵۰ هزار نفر می‌رسد.

لایحه جنجالی مهاجرت بعد از بحث و بررسی طولانی در پارلمان کانادا و در ساعت چهار صبح به وقت محلی تصویب شد.

تغییر قانون مهاجرتی کبک در کانادا
————————————–
QUEBEC News

تغییر قانون مهاجرتی کبک و حزب راست میانه CAQ

این لایحه را که اکنون به قانون تبدیل شده، حزب راست میانه CAQ (ائتلاف برای آینده کبک) ارائه داد که پاییز گذشته با وعده کاهش بیست درصدی مهاجرت سالانه به کبک به قدرت رسید. قانون تازه قدرت بیشتری به استان کبک می‌دهد تا خود درباره اعطای اجازه اقامت به مهاجران تصمیم بگیرد. این قانون استان کبک را در زمینه سیاست‌های مهاجرتی در مقابل جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا قرار می‌دهد که از گسترش جامعه‌ای چند فرهنگی در این کشور حمایت می‌کند.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

حداقل امتیاز اکسپرس اینتری آلبرتا ، جدیدترین پذیرش 2019
حداقل امتیاز اکسپرس اینتری آلبرتا ، جدیدترین پذیرش 2019
شروع برنامه مهاجرتی آریما کبک Arrima
شروع برنامه مهاجرتی آریما کبک Arrima