اخبار مهاجرت

باز شدن مرزهای کانادا

باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده

ویروس کرونا مشکلات زیادی را برای اکثر کشورها بوجود آورده است . کشورهای مختلف برای جلوگیری و کنترل شیوع این ویروس مرزهای خود را جهت ورود بسته اند . در این میان کشور کانادا که پذیرای دانشجویان بین المللی و مهاجران بسیاری است نیز ، برای کنترل این ویروس مخدودیت هایی را وضع نموده است . با توجه به اطلاعیه اداره مهاجرت کانادا به جز شهروندان و افراد مقیم این کشور ،همچنان امکان ورود به این کشور برای ویزاهای غیر ضروری میسر نمی باشد . در این میان مطابق آخرین کنفرانس خبری نخست وزیر کانادا خویشاوندان درجه یک شهروندان کانادا با رعایت پروتکل های تنظیم شده می توانند برای دیدار با اعضای خانواده خود جهت ورود به کانادا اقدام نمایند .

بازشدن مرزهای کانادا
——————————
امکان ورود خویشاوندان درجه یک

باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده خویشاوندان درجه یک

مطابق آخرین کنفرانس خبری نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو مرزهای کانادا به روی اعضای درجه یک شهروندان و مقیمان کانادا باز می شود .

این خبر دیروز توسط جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در کنفرانس خبری روزانه خود اعلام شد ، بر اساس آن اعضای درجه یک شهروندان و دارندگان اقامت دائم PR کانادا از جمله همسران، فرزندان و والدین می توانند با رعایت پروتکل های تنظیم شده وارد کانادا شوند.این افراد می بایست پس از ورود به کانادا به مدت دو هفته خود را قرنطینه نمایند .

متقاضیان ورود به کانادا می بایست به این نکته توجه نمایند که اعضای درجه یک خانواده افرادی که در حال حاضر با ویزاهای موقت (نظیر ویزای توریستی، تحصیلی و کاری) در کانادا حضور دارند این قانون نمی شوند.

جهت آکاهی از آخرین اخبار در کانال تلگرام اخبار مهاجرت به کانادا و یا اینستاگرام موسسه مهاجرت کانادا یوکن با ما همراه باشید .

جهت آشنایی با آخرین و جدید ترین برنامه های مهاجرتی ، روش های مهاجرت به کانادا و یا شرایط ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه نمایید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020
آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020
بازگشایی مراکز VAC آنکارا و انجام انگشت نگاری
بازگشایی مراکز VAC آنکارا و انجام انگشت نگاری