اخبار مهاجرت

بازگشایی مراکز VAC آنکارا و انجام انگشت نگاری

بازگشایی مراکز VAC ترکیه ( آنکارا) در دستور کار قرار گرفت . مشکلات شیوع ویروس کرونا ، مشکلات متعددی را در همه حوزه ها بوحود آورده است . اکثر مراکز اداری ، سازمانها و حتی مرزهای کشورها نیز جهت جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کووید ۱۹ بسته شده است . در این میان مراکز VAC ترکیه ( آنکارا ) که انجام امور انگشت نگاری کانادا ( بیومتریک ) و ویزاهای کانادا را در دست داشتند نیز بسته شده است . خوشبختانه با این محدودیت ها با کم کم در حال برداشته شدن بوده و خبر از بازگشایی مراکز انگشت نگاری کانادا در میان است .

بازگشایی مراکز VAC و انگشت نگاری کانادا

بنا به آخرین آپدیت ، بازگشایی مراکز VAC ترکیه که وظیفه انگشت نگاری و بیومتریک کانادا و امور مربوط به ویزاهای کانادا را انجام می دهند از تاریخ ۸ جولای ( ۱۸ تیر) باز می گردند . این مراکز خدمات محدود زیر را ارائه خواهند داد .

  • انجام انگشت گاری و بیومتریک افرادی که نامه انجام بایومتریک را دریافت نموده اند .
  • دریافت درخواست های کاغذی مجوز سفر برای افراد مقیم دائم کانادا ( PRTD ) فقط بصورت پستی
  • دریافت پاسپورت متقاضیان جهت صدور ویزا ( فقط بصورت پستی )

ساعات کاری این مراکز انگشت نگاری از ۴شنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶:۴۵ می باشد. متقاضیان توجه داشته باشند در حال حاضر این مراکز تنها ۲ روز در هفته باز بوده و خدمات ارائه می دهند .

با توجه به محدودیت های سفرهای برون مرزی ،متقاضیان انگشت نگاری کانادا می بایست حتما قبل از رزرو وقت سفارت ، از طریق آژانس های مسافرتی از انجام شدن پروازها و امکان سفر اطمینان حاصل نمایند .

اگر از شرایط و امتیاز خود دربرنامه های مهاجرتی کانادا مطلع نمی باشید می توانید با مطالعه روش های مهاجرت به کانادا از موقعیت خود آگاه گردید.
تحصیل در کانادا یکی از راههای سریع ورود به کانادا و آسان کردن اخذ اقامت این کشور می باشد .

در صورت تمایل به مشاوره مستقیم با وکیل موسسه یوکن ، از طریق لینک رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید . وکیل این موسسه خانم نازنین بیتاژیان ، عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا با شماره عضویت R531751 می باشد.

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده
باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده
اطلاعیه جدید در خصوص تغییرات ویزای دانشجویی کانادا 2020
اطلاعیه جدید در خصوص تغییرات ویزای دانشجویی کانادا 2020