اخبار مهاجرت

آپدیت شرایط ورود به کانادا

آخرین آپدیت شرایط ورود به کانادا در شرایط شیوع کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا ، اداره مهاجرت کانادا نیز محدودیت هایی برای ورود به کانادا را برای جلوگیری ازشیوع این ویروس در کشور ایجاد نموده است . این محدودیت ها با توجه به شرایط روز و ضرورت ها آپدیت و به روز رسانی می گردد.

مطابق آپدیت جدید و اطلاعیه تاریخ ۲۳ مارچ ۲۰۲۰ ، دارندگان ویزای تحصیلی، کاری و همچنین اقامت دائم (که تا کنون لند نکرده اند) تا اطلاع ثانوی اجازه سفر به کانادا را نخواهند داشت. پیشتر در تاریخ ۲۱ مارچ سازمان مهاجرت اعلام کرده بود که با توجه به تاریخ اخذ ویزا یا پرمیت، این گروه از افراد اجازه ورود به کانادا را دارند اما آپدیت خبری امروز این موضوع را فعلاً منتفی کرد. در حال حاضر تنها آن دسته از مقیمان دائم یا شهروندان کانادایی که ۱۴ روز اخیر را در ایالات متحده بوده اند و دارای علائم بیماری نیستند اجازه ورود هوایی به کانادا را دارند.

با توجهئبه آپدیت نهایی ، مطالبی که در ادام آمده منتفی فعلا فاقد اعتبار می باشد .

آپدیت شرایط ورود به کانادا
———————————
Immigrate to canada

آخرین آپدیت شرایط ورود به کانادا ۲۱ مارچ ۲۰۲۰

با توجه به آخرین آپدیت اداره مهاجرت کانادا ، متقاضیان ورود به کانادا به ۴ دسته زیر تقسیم می گردند .

شهروندان یا سیتیزن کانادا و افراد مقیم با کارت اقامت دائم PR

این افراد بدون هیچ محدودیتی می توانند وارد کانادا شوند. دقت کنید که افرادی که ویزای اقامت دائم دریافت کرده اما هنوز وارد کانادا نشده اند شرایط متفاوتی دارند.

شرایط ورود به کانادا برای افراد با ویزای توریستی


افراد دارای ویزای توریستی کانادا تنها در صورتی می توانند وارد کانادا شوند که فرزند یا همسر یک شهروند یا مقیم دائم کانادا باشند.

دسته سوم: افرادی که ویزای اقامت دائم دریافت کرده اند اما هنوز وارد کانادا نشده اند:

افرادی با تاریخ صدور ویزای ۱۶ مارچ ۲۰۲۰ یا قبل

افرادی که تاریخ صدور ویزای آنها ۱۶ مارچ ۲۰۲۰ یا قبل آن می باشد می توانند وارد کانادا شوند. افرادی که بعد از ۱۶ مارچ ویزای اقامت دائم آنها صادر شده باشد فعلاً امکان ورود به کانادا را ندارند اما ویزای آنها هم باطل نشده و می توانند در صورت لزوم درخواست تمدید ویزای خود را بدهند.

شرایط ورود به کانادا جهت افراد با ویزای تحصیل یا کار کانادا

این دسته از افراد به دو گروه تقسیم می شوند.

  • گروه اول کسانی هستند که تاریخ صدور مجوز تحصیل یا کار آنها ۱۸ مارچ ۲۰۲۰ یا قبل از آن هست که می توانند بدون محدودیت وارد کانادا شوند.
  • گروه دوم افرادی هستند که بعد از ۱۸ مارچ مجوز تحصیل یا کار خود را دریافت کرده اند که تا اطلاع ثانوی نمی توانند وارد کانادا شوند.

توجه کنید که منظور از تاریخ صدور مجوز برای افرادی که ویزای جدید برای آنها صادر شده است تاریخ صدور وی می باشد . برای افرادی که از قبل ویزا داشته اند و در حال حاضر مجوز تحصیل یا کار گرفته اند تاریخ تایید شدن پرونده آنها و یا به اصطلاح تاریخ دریافت نامه Approval از سازمان مهاجرت مورد نظر می باشد.

در صورت تمایل به مشاوره با وکیل مهاجرت کاندا در خصوص ارزیابی شرایط جدیدترین راههای مهاجرت به کانادا و یا ویزای تحصیلی کانادا می توانید از طریق لینک رزرو وقت مشاوره مهاجرتی اقدام نمایید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

شیوع کرونا در ایران و تاثیر آن در ویزاهای کانادا
شیوع کرونا در ایران و تاثیر آن در ویزاهای کانادا
فرصتی محدود جهت تحصیل با اخذ اسکالرشیپ ،فاند و بورسیه کانادا
فرصتی محدود جهت تحصیل با اخذ اسکالرشیپ ،فاند و بورسیه کانادا