اخبار مهاجرت

آزمون ارزش های کبک جهت اخذ اقامت از طریق این ایالت

آزمون ارزش های کبک جهت اخذ اقامت از طریق این ایالت

مطابق اعلام اداره مهاجرت کبک از ابتدای سال ۲۰۲۰ مهاجرتی کبک می بایست قبل ازدریافت گواهی گزینش کبک (Quebec Selection Certificate) در آزمون ارزش های کبک شرکت نمایند . مطابق آزمون ارزش های کبک متقاضیان میزان آشنایی خود را به ارزشهای دموکراتیک و ارزشهای کبکی اثبات می نمایند . این آزمون در فرایند مهاجرت متقاضیان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود .

آزمون ارزش های کبک
————————————-
Quebec’s new values test

آزمون ارزش های کبک

آزمون ارزش های کبک شامل برنامه هایی از قبیل برنامه های مهاجرتی از راه تخصص ، سرمایه گذاری و تجاری و … کبک خواهد بود است و برنامه های دیگر نظیراسپانسرشیپ یا پناهندگی را شامل نمی شود . مهاجرتی به ایالت کبک و اعضای خانواده بالای ۱۸ سال آنها می بایست در امتحان ارزشهای کبک شرکت نمایند .فرزندان کوچک و یا افرادی که مشکلات پزشکی دارند از این آزمون معاف می باشند .

شرایط امتحان ارزش های کبک

آزمون ارزش ها ی کبک برای متقاضیان مهاجرت به کبک به صورت آنلاین برگزار میشود . متقاضیان می بایست ظرف مدت ۶۰ روز از درخواست دریافت گواهی انتخاب کبک ( CSQ ) در این آزمون شرکت نمایند . این امتحان شامل ۲۰ سوال است که از بین ۲۰۰ سوال در مجموع انتخاب میشود . متقاضیان اقامت کبک می بایست حداقل ۷۵درصد از سوالات را صحیح جواب دهند .
در صورت عدم موفقیت در این آزمون ، امکان آزمون مجدد میسر می باشد . در صورت عدم موفقیت در بار دوم متقاضیان می بایست در کلاس آموزشی شرکت نموده و سپس برای بار سوم این آزمون را تکرار نمایند تا بتوانند پروسه اقامت خود را تکمیل نمایند .

با توجه به روند تغییرات برنامه های مهاجرتی کانادا در سالهای اخیر و سخت شدن پروسه های مهاجرتی در صورتی که درصدد مهاجرت به این کشور می باشید از طریق وکلای رسمی مهاجرت کانادا شرایط خود را ارزیابی نموده تا از فرصت های پیش رو استفاده نمایید .

در صورتی که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک می باشید ، شرایط مهاجرت به کبک را مطالعه نمایید .

جهت ارزیابی شرایط مهاجرتی متقاضیان و اطمینان از انتخاب بهترین گزینه مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضیان ، امکان مشاوره مستقیم با وکیل موسسه مهاجرتی یوکن در کانادا بصورت آنلاین میسر می باشد . در صورت تمایل به قسمت رزرو وقت مشاوره آنلاین مراجعه نمایید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ ژانویه 2020
تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ ژانویه 2020
تاریخ بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری کبک
تاریخ بازگشایی مجدد برنامه سرمایه گذاری کبک