اخبار مهاجرت

آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020

آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ 2020

برنامه مهاجرتی کبک در شاخه PEQ در دو زیرمجموعه نیروی کاربین المللی و دانشجویان بین المللی یکی از برنامه های دوستداران و علاقمندان اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی ایالتی کبک می باشد . دانشجویان بین المللی می توانند از طریق برنامه مهاجرتی دانشجویان کبک PEQ جهت اخذ اقامت اقدام نمایند و همچنین نیروی کار بین المللی نیز از طریق برنامه مهاجرت نیروی ماهر PEQ می تواند جهت اخذ اقامت اقدام نماید . افراد متاهلی که با ویزای دانشجویی در کبک مشغول به تحصیل شده و همسر آنها نیز بعنوان همراه با ویزای کار کانادا در کبک مشغول به فعالیت گردد نیز می توانند از هر دو روش فوق جهت اخذ اقامت دائم کانادا PR اقدام نمایند .

آخرین تغییرات برنامه مهاجرتی کبک PEQ
——————————————
Quebec PEQ 2020

اطلاعیه جدید در خصوص برنامه مهاجرتی کبک PEQ

با توجه به اطلاعیه اخیر وزیر مهاجرت کبک با هدف ، ادغام بهتر در بازار کار در ایالت کبک ، بهره وری بیشتر فرایند انتخاب مهاجرجهت تامین نیاز های بازار کار کبک ، تسلط مهاجران کبک به زبان فرانسه برای کمک به نیاز های اقتصادی و اجتماعی ، تغییرات جدیدی درشرایط این برنامه انجام گردید .

در ادامه جهت آگاهی از جزئیات بیشتر، فایل تصویری وکیل مهاجرتی موسسه مهاجرتی یوکن ، خانم نازنین بیتاژیان را که در خصوص شرایط جدید برنامه مهاجرتی کبک PEQ، ملاحظه فرمایید.

اطلاعیه جدید در خصوص برنامه مهاجرتی کبک PEQ

افزایش سابقه کار در برنامه اقامتی PEQ

نیروی کار بین المللی موقت (TFWs) اکنون باید در مدت ۴۸ ماه حضور در کبک ، ۳۶ ماه سابقه کار در این استان داشته باشند .همچنین دانشجویان بین المللی ، نیز می بایست ۱۲ یا ۲۴ ماه تجربه کار در کبک داشته تا بتوانند برای برنامه PEQ واجد شرایط باشند.

دانشجویانی که دارای مدرک دانشگاهی از کبک می باشند، به ۱۲ ماه تجربه کار در کبک در مشاغلی که در طبقه بندی ملی حرفه ای (NOC) کدهای ۰ ، A و B قرار دارند ، نیاز دارند.

همچنین دانشجویانی که دارای مدرک تحصیلی حرفه ای در کبک هستند ، ۲۴ ماه تجربه کار در کبک در مشاغل سطح NOC 0 ، A ، B و C را نیاز خواهند داشت .

داشتن مدرک فرانسه برای همسران متقاضیان برنامه PEQ

طبق اصلاحات انجام شده در اطلاعیه جدید ،همسران متقاضیان برنامه PEQ باید مدرک زبان فرانسه نشان دهند. این امر به منظور اطمینان از ادغام آنها در استان امکان پذیر است. این الزام از یك سال پس از اجرای اصلاحات به مرحله اجرا گذاشته می شود.

گواهینامه های دوره های پیشرفته سطح متوسط ​​فرانسه که توسط موسسات آموزشی در کبک صادر شده اند دیگر به عنوان اثبات دانش زبان فرانسه قابل قبول نیستند.

شرایط و جزئیات بیشتر در خصوص برنامه مهاجرتی PEQ

جهت آشنایی با شرایط برنامه های اقامتی ،جدید ترین روش های مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید . در صورت عدم داشتن شرایط برنامه های اقامتی کانادا ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا یکی از راههای کسب امتیاز در برنامه های اقامتی می باشد .

جهت ارزیابی شرایط خود در برنامه های مهاجرتی با مشاورین ما در تماس باشید .

با توجه به این که برنامه های مهاجرتی هر لحظه از زمان امکان تغییر دارند برای اطلاعات به روز و تکمیلی با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی یوکن تماس بگیرید.

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنیم؟

با مطرح کردن سوال های مهاجرتی ضمن دریافت پاسخ، فرصت پاسخ گویی به سوالات دیگر متقاضیان هم بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*
*

کمک هزینه دانشجویی دولت کانادا
کمک هزینه دانشجویی دولت کانادا
باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده
باز شدن مرزهای کانادا برای برخی ویزاهای صادر شده